ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,235 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Melek Hancıoğlu
  • ADRES: SAADETDERE MAHALLESİ PEYAMİ SAFA CADDESİ NO.5 ESENYURT İSTANBUL TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 212 690 76 76
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Kozmetik Ürünleri İmalatı

Kozmetik ürünleri

 

 

 

Alfar Kozmetik Sanayi A.Ş.

 

Alfar Kozmetik ürünleri 1980 yılından itibaren kaliteli üretim ve uygun fiyat ülkesiyle dünya kozmetik sektörünün önemli kuruluşları arasındadır. 38 senelik deneyimi ile kozmetik sektörünün öncü kuruluşudur.

 

 

kozmetik ürünleri

alfar kozmetik expogi.com

 

Alfar Kozmetik ürünleri Catherine Arley ve Elite markaları ile allık, far, pudra, oje, ruj, lipgloss, maskara ve fondöten gibi renkli kozmetik ürünleri nin üretimiyle faaliyet gösteren %100 Türk sermayeli anonim şirketidir. Alfar Kozmetik Avrupa, Orta Doğu, Orta Asya, Güney Amerika, Güneydoğu Asya, Kuzey Afrika, BDT Ülkeleri, Balkanlar da olmak üzere 62 ülkeye ihracat yaparak başarısını kıtalar ötesine taşımıştır.

 

Kalite ve Hijyen Önceliğimizdir

 

Alfar Kozmetik ürünleri , entegre üretim tesislerinde, kozmetik, parfüm ve plastik ambalaj üretimlerini sahip olduğu ISO 22716:2007 Cosmetic-GMP ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri doğrultusunda hijyen koşulları içerisinde gerçekleştirmektedir.

 

kozmetik ürünleri

alfar kozmetik expogi.com

 

Alfar Kozmetik ürünleri konusunda uzman kadrosuyla sürdürdüğü AR-GE çalışmalarını tüketiciye sunmadan önce EU direktifleri doğrultusunda yetkili laboratuvarlarda test etmektedir. Satışa sunulan her ürünün Ürün Güvenlik Dosyasını bulundurmaktadır. Bu sayede kapsamlı araştırmalar ve ürün değerlendirmelerimiz sayesinde sizlere hassas makyaj ve parfüm ürünlerimizi sunmaktan  gurur duyuyoruz.

 

Vizyonumuz

Kalitesini Dünya’ya duyuran Alfar kozmetik ürünleri  olarak, tüketicilerimizin mutluluğuna katkıda bulunarak renkli kozmetik ürünleri ni en uygun ve kaliteli şekilde sunmak, kozmetik pazarının her noktasında marka bilinirliğini arttırmak için çalışmalarımızı sürdürmek.

 

kozmetik ürünleri

alfar kozmetik expogi.com

 

MİSYONUMUZ

Tüketicilerine kaliteli ürünleri sunmak için, çevreye ve insan sağlığına zararlı test ve üretim yöntemlerinden kaçınmak, Ülke ekonomisine ve sosyal sorumluluk alanlarına katkıda bulunmak, Çalışanlarımızı bu amaç doğrultusunda eğiterek kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak.

 

Ar-ge / Kalite

Kozmetik ürünleri nde  iyi bir bilgi birikimine sahip, toplum ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilecek, sürekli araştırmalar yapan, teknik becerilerini ortaya koyabilmeleri için zemin hazırlayan, istikrarlı bir yönetim anlayışı ve bilimsel mantığa sahip, çağdaş ve özendirici araştırma-geliştirme ortamına sahiptir.

 

kozmetik ürünleri

alfar kozmetik expogi.com

 

Ürünlerimizin tamamı piyasaya arz edilmeden, Kalite kontrolleri, mikrobiyolojik testleri modern ve teknolojik cihazlarımızla, hiçbir hayvan üzerinde test edilmeden konusunda uzman ve deneyimli laboratuvar ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Kalite Politikamız

Uluslararası yasa ve yönetmeliklerine uygun, güvenilir ve müşteri beklentilerini en üst seviyede tutarak, ISO 22716:2007 Cosmetic- GMP (Good Manufacturing Practices) ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi kurallarına uyarak kaliteli ürünler üretmek.

 

http://www.alfar.com.tr/kullanici-tanimli-1.xhtml

 

https://www.expogi.com/kategori/kozmetik/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |