ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,163 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Osman Şahin
  • ADRES: ORUÇ REİS MH. TEKSTİLKENT CD. NO:12 KOZA PLAZA A BLOK KAT:31/311 ESENLER İSTANBUL
  • TELEFON: +90 212 438 31 32
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Kozmetik Fabrikası

Kozmetik

 

 

 

Neva Kozmetik

Okay Kozmetik San. ve Dış Tic. A.Ş.

 

Türkiye`de jöle üretimine başlayan ilk firmalardan olan Neva Kozmetik , “önce kalite” ilkesiyle üretimine başladığı Nevaform Briyantin ve Nevaform Saç Jölesi ürünleriyle, Türkiye kozmetik pazarına başarılı bir giriş yapmış ve kısa zamanda tüketicinin güvenini kazanmıştır.

 

kozmetik

nevaform expogi

 

Ürün yelpazesine eklenen Nevaform Permanant Losyonu ve Nevaform Saç Spreyi, firmanın gelişimine büyük katkı sağlamıştır. 1991 yılı Neva Kozmetik için özel bir öneme sahiptir. Türkiye`de yaklaşık 50 yıl boyunca elde ettiği deneyimleri hayata geçiren Teoman Okay’ın yönetiminde, 5 yıl süren AR-GE ve Pazar Araştırması çalışmalarının ardından, 1991 yılında Türkiye`nin ilk yerli saç boyası NEVACOLOR pazara sunulmuştur.

 

kozmetik

nevaform expogi

 

 

Büyük Üretim ve Depolama Alanları

 

18 yıl önce 750 metrekare üretim ve depolama alanıyla yola çıkan NEVA KOZMETİK, 2012 yılı itibariyle, Çerkezköy’de 25.000 metrekare alan üzerinde kurulan üretim tesisi ve lojistik depolama alanı bulunan modern, çevreye duyarlı ve özel arıtma ünitesine sahip yeni fabrika binasıyla adeta çağ atlamıştır.

 

kozmetik

nevaform expogi

 

Yüksek Teknoloji Yatırımı

 

Yeni fabrika binasına kavuşan NEVA , uzman teknik kadrosu, otomasyon sistemine dayalı modern üretim teknikleri, 10 adet full otomatik dolum makinesi ,üretim kazanları ve üstün kalite kontrol ekipmanları ile fark yaratmaktadır.

 

kozmetik

nevaform expogi

 

Bu teknoloji sayesinde tüketicinin hizmete sunulan yüksek kalitede ürünler ve büyük bütçeler ayrılarak 1000 metrekare laboratuar alanında gerçekleştirilen AR-GE çalışmalarıyla NEVA , Türkiye pazarında önemli bir paya ve tüketicinin haklı güvenine sahiptir.

 

kozmetik

nevaform expogi

 

Saç Şekillendiriciler

 

2008 yılında NEVAFORM XTREME Saç Şekillendirici Serisi, NEVABLOND Renk Açıcı Pudra, NEVACARE NUTRITIVE Saç Bakım Ürünleri ile EXİCOLOR Profesyonel Kalıcı Krem Saç Boyası ürünleri piyasaya sunulmuş ve yüksek kaliteli bu ürünler kısa sürede tüketicinin beğenisini kazanarak, hızlı bir satış  ivmesi elde etmiştir.

 

kozmetik

nevaform expogi

 

2013 yılında 5 yıllık AR-GE sonucu Türkiye`nin ilk %100 beyaz kapatan amonyaksız kalıcı saç boyası BOTANİC`i satışa sunmuştur.Bunun yanı sıra erkeklere özel olarak 5 dakikalık amonyaksız kalıcı kit saç boyası NEVAMEN ürün gamına eklenmiştir.

 

Okay Kozmetik A.Ş

 

NEVA ürünlerinin pazarlama ve satış hizmetleri 2006 yılında kurulan OKAY KOZMETİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

OKAY , interaktif, sürekli gelişen ve yenilenen IT alt yapısına dayalı, elektronik takip ve kontrol sistemi çerçevesinde gerçekleştirilen depolama, pazarlama ve dağıtım faaliyetlerini, hızlı ve doğru servis anlayışıyla, tamamen müşteri memnuniyetini göz önüne alarak yürütmektedir.

 

http://www.nevakozmetik.com.tr/katalog

https://www.expogi.com/kategori/kozmetik/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |