ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
720 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ayhan Uysal
  • ADRES: Ömerli Mah. Uzunçayır Cad. No:15 Hadımköy Arnavutköy İstanbul Türkiye
  • TELEFON: +90 212 771 13 30
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

 

Konveyör Otomasyon Sistemleri

Konveyör Sistemleri ve Yedek Parça

 

Mimsan Konveyör Sistemleri ve Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti.

 

 

Konveyör sistemleri ni üretmek amacı ile 1977 yılında İstanbul’da 7500 metrekare fabrika alanına kurulmuş, sektöründe lider konumda, köklü bir firmadır. Kuruluşundan bu yana, ar-ge’ye yapmış olduğu yatırımları, teknolojik hamleleri, donanımlı işgücü ve çağın gereksinimlere ayak uydurabilmesi ile müşterilerine ve sanayiye artı değer katan bir duruş sergilemektedir.

 

 

konveyör sistemleri imalatı ve kurulumu yapmaktadır

konveyör sistemleri mimsan expogi.com 6

 

İş alanımız; üretim ve montaj hatları kurulumu ile ürün ön montajından başlayıp paketlenip sevkine kadar üretim hatlarının devreye alınması olarak tanımlanabilir. Başarı ile tamamlamış olduğu birçok Tübitak Projeleri ile sektöründe Teknolojinin öncüsü olarak anılmanın gururunu yaşamaktadır. 2000 yılından bu yana yurt dışındaki farklı faaliyet alanlarına sahip büyük üretim tesisleri için çok çeşitli konveyör projeleri ile ihracat da yapmaktadır.

 

Bizler Dün , Bugün ve Yarın ilkesi ile her bir sistemin tasarımı ve inşasını, müşterilerimizin üretim gereksinimlerini, tesislerin düzeni ve ulaşmak istedikleri hedefleri doğru bir şekilde analiz edeceğiz. Müşteri ve iştiraklerimizin memnuniyetlerini, 40 yılı aşkın süredir olduğu gibi her zaman ön planda tutacağız.

 

 

DEPOLAMA VE AYRIŞTIRMA HATLARI

 

Üretmiş olduğumuz çözümler ile; ürünlerin dağıtım adreslerine göre otomatik tasnifini sağlamakla beraber, iş gücünden tasarruf sağlayan ve iş hızını arttıran sistemler kurmaktayız. Otomatik palete koli dizme makinesi veya depo alanından tasarruf sağlayacak havadan bantlı taşıma sistemleri üretmekteyiz.Üretmiş olduğumuz ürünlerle operatörler için ergonomik çalışma koşulları sağlayarak ve araçların içerisine istenildiği kadar uzayıp kısalabilen teleskobik sistemler üreterek, yükleme ve boşaltma işlemlerinin rahatlıkla gerçekleştirilmesinde yardımcı olmaktayız.

 

 

konveyör sistemleri imalatı ve kurulumu yapmaktadır

konveyör sistemleri mimsan expogi.com 1

 

Ağırlıklı kullanılan sistemler;

 

– AS /RS Otomatik Depolama ve Geri Alma Sistemi
– Sorter sistemleri
– Araç yükleme-boşaltma sistemleri
– Teleskobik konveyörler
– Depo içi transfer konveyör sistemleri
– Otomatik Palet değiştirici
– Katlararası transfer için Dikey konveyörler gibi sıralanabilir.

 

https://www.expogi.com/kategori/konveyor-otomasyon-sistemleri/

 

 

ÖZEL ÇÖZÜMLER

 

 

Firmamız, kuruluşundan itibaren müşteri istekleri doğrultusunda maksimum verimlilik sağlayarak, minimum maliyetli ürünler üretip müşteriye fayda sağlamayı ilke edinmiştir. Farklı sektörler için konveyör sistemleri ve sistem dizaynı geliştiriyor olmamız bizlere çözüm odaklı farklı bakış açısı da sağlamaktadır. Çözümlerimizin modüler yapısı, Müşteri tesisindeki tasarım, inşaat ve kurulum aşamalarını basitleştirir ve hızlandırılma temelli kuruluma olanak verir. Bünyemiz de ; 3D simülasyon, mevcut sistemler için yenileme ve yedek parça sağlama, uzaktan yardım gibi imkanlar da sunulmaktadır.

 

 

SEVKİYAT HATLARI

 

Yükleme-Boşaltma sistemleri, depo rampalarında ya da zeminden yükleme ve boşaltma işlemlerinin hızla ve en az kaynakla yapılarak hem depo içi maliyetlerinin düşürülmesi hem de araçların hareketsiz geçirdikleri atıl zamanın minimum a indirilmesini sağlayan teknolojik çözümlerdir. Genel olarak aşağıdaki kategorilerde sınıflandırılabilirler:

 

– Otomatik Yükleme-Boşaltma Sistemleri

– Standart Dağıtım Operasyonu Çözümleri

– Mikro Dağıtım Çözümleri

– Konteyner Yükleme Çözümleri

– Dökme Yük Çözümler

 

 

MONTAJ HATLARI

 

 

Üretim hatlarının içinde ürünün alt yapısına göre konveyöre temas edecek yüzey uygunluğu doğrultusunda konveyör tasarımı yapılmaktadır. Rulolu, zincirli veya paletli konveyör alternatifleriyle ürünler sunmaktayız. Montaj hatlarının içinde döndürme, transfer, asansör ünitesi, stoper gibi ekipmanlar da olabilmektedir. Operatörün önünde 90°, 180° derece veya istenilen açıda ürünü çevirerek sistemimizi ürünün ergonomik olarak montaj yapılmasına elverişli hale getirilebilen çözümlerle desteklemekteyiz. Bunun yanı sıra, bitmiş ürünler birtakım testlere tabidir; örn: su testi veya gaz testi. Bu test üniteleri için gerekli olan konveyör ekipmanlarını da sağlamaktayız.

 

http://mimsan.com.tr/tr/beyaz-esya-sektoru/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |