ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
768 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erhan Sayar
  • ADRES: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sitesi B-7 No: 161 34670 BAŞAKŞEHİR İSTANBUL
  • TELEFON: 0212 549 98 98
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Konveyör Otomasyon Sistemleri

                                    ve

                               Yedek Parçaları

 

 

SİSTEM KONVEYOR BANT VE KAYIŞ SAN. LTD. ŞTİ. 

 

 

Biz Kimiz?

 

Konveyör Otomasyon Sistemleri  ve  Yedek Parçaları ile ilgili 25 yıllık sektör tecrübesi bulunan  Sistem Bant 1996 Yılında kurulmuş ve sektörde müşteri odaklı  yaklaşımı, kalitesi ve sunduğu büyük fiyat avantajları ile sektörde belirleyici unsur olarak yerini almıştır.

 

 

konveyör

konveyör otomasyon sistemleri ve yedek parçaları sistem bant epogi.com

 

Konveyör Otomasyon Sistemleri  ve  Yedek  Parçaları konusunda İthalat ile başlayan yolculuğunu üretim ile taçlandırarak 2010 yılında yaptığı yatırımlar ile iki adet laminasyon ünitesini kurmuş 2013 yılında ise teknik kauçuk üretim hattını devreye alarak sektörde bir ilki başarmıştır.

 

düz kayış

konveyör otomasyon sistemleri ve yedek parçaları sistem bant epogi.com 1

 

 

İthalattan ihrataca giden bu zaman diliminde Sistem Bant istikrarı, sürekli büyüme  anlayışı ve teknolojik gelişime verdiği önem ile ülke ekonomisine, sanayisine ve çalışanına katkı sağlamak içinKonveyör Otomasyon Sistemleri ve  Yedek  Parçaları alanındaki  çalışmalarını artırarak sürdürmektedir.

 

Bakış açımızİnsana doğaya gereken değeri vererek ürünlerimiz ve çalışanlarımızla ülke ekonomisine değer katarken müşterilerimiz için hep daha iyi ürünleri daha cazip hale getirerek üretime katkı sağlamak bu sayede teknoloji ve bilgi satabilir hale gelmektir.

 

https://www.expogi.com/kategori/konveyor-otomasyon-sistemleri/

 

Konveyör Otomasyon Sistemleri ve Yedek Parçaları

 

Silindir sargı bantları

Sistem Bant olarak silicon, pvc , kauçuk, teflon ve bir çok malzemeden yapılmış yaklaşık 40 çeşitin üzerinde silindir sargı bantı üretmekte ve dünyaya satmaktayız. Bu konudaki uluslar arası başarımızın altında kalite ve gelişimdeki yenilikçilik anlayışımız yatmaktadır. Uzun yıllar süreklilik arz edecek ürün desteğimizle müşterilerimize özel çözümlerle silindir sargı bantında yüksek kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

 

 

memrmer sektörü konveyör sistemleri

otomasyon sistemleri ve yedek parçaları sistem bant epogi.com 2

 

 

Konveyör Bantlar

 

Farklı materyallerden imal edilmiş çeşitli kat ve kalınlıklarda titizlikle hazırlanmış ürünlerimiz piyasadaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek çeşitliliktedir. Bunun yanında özel ihtiyaçlara hızlı, doğru ve ekonomik çözümler sunabilecek bir ar-ge departmanımız ile müşteri odaklı hizmetlerde sunmaktayız. Unutmayın.İster bir proses bantı ister sadece taşıma amaçlı, hangi bantı kullanırsanız kullanın bizde sizin için bir seçenek mutlaka vardır.

 

 

bisküvi otomasyonu

konveyör otomasyon sistemleri sistem bant epogi.com 3

 

 

Düz Kayışlar

 

Güç aktarımında ve ürün yönlendirmede kullanılan hemen hemen tüm düz kayış çeşitlerini sizler için yüksek kalite standartlarda üretmekteyiz.Servis ve yerinde montaj konusunda usta kadromuz bir çok sektör için vazgeçilmez hizmet kalitesiyle ürünlerimizi kullanmaktan memnuniyet duymaktadırlar.İşletmeniz için en karlı ve hızlı çözümler için bize ulaşmanız yeterli.

 

http://www.sistembant.com.tr/?/tr/contact

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |