ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,035 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kadir Bora Bulak
  • ADRES: Üniversite Mh., Bağlariçi Cad. No:35, 34320 Avcılar İstanbul Türkiye
  • TELEFON: 0212 509 93 93
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Kompresör İmalatı

Kompresör

 

 

 

 Yiğitsan Kompresör Makina San. ve Tic. A.Ş.

 

Kompresör Basınçlı hava sistemleri ve ürünlerinde dünya standartlarında üretim, çeşitlilik  ve hizmet kalitesiyle tanınan Yiğitsan Kompresör, 1978 yılından  beri ülkemizin  bu alandaki lider firmalarından biridir. Yiğitsan’ın hava kompresörü sektöründe  saygın ve güvenilir bir firma olmasının başlıca nedeni; yüksek mühendislik  bilgisi gerektiren bu alanda, uzmanlık, ileri teknoloji ve tecrübeyi aynı çatı  altında sunabilmesidir.

 

kompresör

Yiğitsan Kompresör

 

Yiğitsan’ı kompresör alanında ayrıcalıklı kılan bir diğer neden ise, farklı sektörlerdeki firmaların kendine özgü performans ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunmasıdır. Büyük sanayi kuruluşlarından,  orta ve küçük ölçekli işletmelere ve atölyelere kadar pek çok firmanın tercihi olan  Yiğitsan, müşterilerinin gereksinimlerine odaklanarak onlar için en verimli ve ekonomik çözümleri sağlamaktır.

 

Kaliteli Üretim

 

İleriyi gören bakış açısı, müşteri memnuniyeti için çalışan uzman kadrosuyla Yiğitsan, müşterilerinin artan ihtiyaçlarını göz önüne alarak vizyonunu çağa uygun bir biçime getirmiştir. Pistonlu ve vidalı hava kompresörleri ile hava kurutucu ve aksesuarlarında gerek ürün gerek hizmet seçeneklerini genişletmiştir.

 

kompresör

havalı kompresör yiğitsan expogi.com

 

Uluslar arası kalite standartlarına sahip satış ve servis ağı, Avcılar’ da ki fabrikası yönetimiyle ve donanımlı servis merkezleri aracılığıyla bugün Türkiye’ nin yedi değişik bölgesine yayılmış durumdadır. Firmamız Türkiye’nin  ardından Dünya yada açılmış, 104 ülkeye ihracatıyla kompresördeki gücünü uluslararası arenaya taşımıştır.

 

Yiğitsan işinde profesyonel kadrosu, yaygın servis ağı, bol yedek parça ve müşterilerinin her an yardımına koşabilmek için kurduğu 7/24 acil hattıyla müşterilerini hem satış öncesi hemde satış sonrası hizmetlerle desteklemektedir.

 

vidalı kompresör

yiğitsan expogi.com

 

 

Dünya’ya Açılan Kapı…

 

Geniş ürün yelpazemizle basınçlı havaya ihtiyaç duyulan hemen her sektöre hizmet vermekteyiz.Dünya genelinde yıllık kompresör ihtiyacı dağılımına ve Türkiye’ nin sektördeki pazar payına baktığımız zaman ülkemiz her geçen yıl pazardaki payını daha da arttırmaktadır. Son 10 yılda ürün gamımıza eklemiş olduğumuz ürünlerimizle beraber bugün Dünyada 104 ülkeye ihracat gerçekleştiren Yiğitsan Kompresör; gelişen teknolojiyi yakından takip etmesi, yüksek kaliteli, uzun ömürlü ve çevre dostu ürünleriyle Avrupa ile rekabet etmektedir.

 

Güvene Dayalı İletişimler Kurar, Verdiğimiz sözü tutarız

 

pistonlu kompresör

yiğitsan expogi.com

 

Yerine getiremeyeceğimiz vaatler vermeyiz, söz ve taahhütlerimizi mutlaka hayata geçirir ve işlem aşamalarından mutlaka müşterimizi sipariş durumlarından haberdar ederiz. YİĞİTSAN da her birey, itibarımızı koruma ve yükseltme bilinciyle hareket eder.

 

Markamız ile çalışan, ürün veya hizmetlerimizden satın alan müşterilerimiz doğru seçimlerimizle ve yaptığımız işe hakim çalışmalarımızla hiçbir sorun yaşamayacakları güvenini hissederler. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, bayilerimiz, servislerimiz, tedarikçilerimiz ile ilişkilerimizi süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esası temeline dayalıdır.

 

https://www.yigitsan.com.tr/cozum-ortagi/

 

https://www.expogi.com/kategori/kompresor/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |