ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
885 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Oğuz Demirkıran
  • ADRES: Edirne OSB. 1. Cad. no:18 Domurcalı Edirne
  • TELEFON: +90 (216) 540 11 33
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Kompresör İmalatı

Kompresör

 

 

Ekomak End. Kompresör ve Mak. San. Tic. A.Ş.

 

Kompresör piyasasında 1992 yılından günümüze tüm endüstride kullanılan basınçlı hava konusunda faaliyet gösteren Ekomak , yüksek verimli kompresörleri, basınçlı hava kurutucuları, hat filtreleri ve diğer basınçlı hava ekipmanları konusunda sektörün güvenilen markası olmuştur.

 

havalı kompresör

ekomak expogi

 

Çok sayıda ticari üyelik ve katılımları olan Ekomak Kompresör ana ürün gurubunda ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, CE ve GOST gibi uluslar arası sertifikalara sahiptir.

 

Ekomak Kompresör ürünleri ve teknolojisi ile dünya çapında tanınan, güvenilirliği ve yenilikçiliği ile havacılık, gıda, kimya, biyokimya, elektronik, tekstil, metal, enerj, petrokimya gibi sanayinin önemli sektörlerine hizmet veren bir firmadır.

 

havalı kompresör

ekomak expogi

 

Atlas Copco gurubunun bir parçası olan Ekomak size Endüstriyel Sistemler ve Ekipman yelpazesi ile ilgili global çözümler sunmaktadır.

 

Ürün Serileri

DMD 2,2 KW – 22 KWDMD serisi

 

kompakt hava kompresörler,  küçük işletmelerde ağır çalışma koşullarında yüksek verimlilik için tasarlanmıştır. Kolayca kurulur, problemsiz çalışır, servis kolaylığının yanı sıra ekonomik bir üründür.

 

havalı kompresör

ekomak expogi

 

 

EKO 15 KW – 75 KW

 

Endüstriyel basınçlı hava ihtiyaçları için EKO Serisi Vidalı Hava Kompresörleri yüksek verimli ve düşük maliyetli çalışma olanağı sağlar. EKO Serisi Kompresörlerin Kayış kasnaklı ve Direk Akuple olarak iki ayrı versiyonu vardır. İşletmelerin basınçlı hava ihtiyacı için en az bir EKO Serisi ürün şeçeneği mevcuttur.

 

havalı kompresör

havalı kompresör

 

VST 15KW-75KW DMD SERİSİ

 

DMD VST Serisi kompresörler frekans invertörlüdür. Değişken hızlı kompresörler ile % 36’ya kadar enerji tasarrufu yapmak mümkündür. Bu da toplam maliyetinizde % 25’lik bir tasarruf demektir.

 

 

havalı kompresör

ekomak expogi

 

Vizyon

 

Endüstriyel alanda dünyanın öncü firmaları arasında olan , Müşteri beklentilerini, maximum düzeyde karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan , topluma ve ülkesine faydalı, müşterilerimizin en güvenilir partneri olarak en çok tercih edilen üretici haline gelmek. Günümüzün ihtiyaçlarını yerine getirirken ekonomik, ekolojik ve sosyal sorumlulukların tüm şirket içinde yerine getirilmesini sağlamaktır.

 

Misyon

 

Güvenilir olmaya, müşteriye özel çözümler sunmaya, Yüksek kaliteli ve verimli ürünler üretmeye Karlı, verimli ve Etkin bir firma olmaya Ürünlerimizde ve servislerimizde yüksek teknolojiyi sürekli olarak kullanmaya Nitelikli ve donanımlı çalışanlarla hizmet sunmaya önem veriyoruz.

 

http://www.ekomak.com.tr/tr/iletisim.html

 

https://www.expogi.com/kategori/kompresor/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |