ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,846 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hakan Yıldırım
  • ADRES: Bostancı Mah. Bağdat Cad. No:550 Kadıköy İstanbul
  • TELEFON: 0850 333 0 694
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Kitap, Kırtasiye ve Oyuncak

Kitap, Kırtasiye ve Oyuncak

 

 

Nezih Kitap Kırtasiye San. ve Tic. A.Ş.

 

Nezih Kitap ve Kırtasiye, 1970’ten beri kitap, kırtasiye ve oyuncak alanlarında  en yeni, en renkli, en ilginç ürünleri, kaliteli bir mağaza ortamında müşterilerine sunmayı amaç edinmiş öncü bir firmadır. 1907 yılında İskele Kitabevi adıyla kurulmuş, 1970 yılında Nezih ismini alarak ilk mağazasını Şaşkınbakkal’ da, ikinci mağazasını 1984 te Kadıköy’de açmıştır.

 

kitap ve kırtasiye

nezih kitap expogi

 

Bugün toplam 31 mağazasıyla İstanbul ve Ankara’da hizmet vermektedir. Nezih, sektöründe oluşturduğu mağazacılık anlayışıyla bir çok firmaya da örnek ve ilham kaynağı olmaya devam etmektedir . Nezih Mağazaları 7’den 70’e herkesin, geniş ürün çeşitleri arasında aradığını bulabildiği, kendisini ya da sevdiklerini memnun edecek bir sürprizle karşılaşabildiği, kaliteli ve dürüst hizmet alabildiği popüler alışveriş noktalarıdır.

 

kitap ve kırtasiye

nezih kitap expogi

 

 

Nezih Kitap Ürün Çeşitlerimiz

 

Kitap, kırtasiye, oyuncak ana kategorileri ile birlikte, en yeni filmler, müzik albümleri, oyunlar, hobi ürünleri, hediyelik eşyalar ve keyifli yiyecekler Nezih raflarında yerini almaktadır. Nezih Mağazaları, kirtasiye konusundaki uzmanlığı, sunduğu kaliteli markalar ve ürün çeşitleri sayesinde, okul alışverişinin en keyifli, vazgeçilmez adresleridir.

 

kitap ve kırtasiye

nezih kitap expogi

 

Mağazalarında öğrenci ve velilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı başaran Nezih, eğitim kurumlarıyla yürüttüğü anlaşmalı hizmetlerini de geliştirerek sürdürmektedir. İstanbul’un seçkin eğitim kurumlarının öğrencilerinin okul dönemlerindeki kitap ve kırtasiye ihtiyaçlarını toplu olarak, eksiksiz hizmet anlayışıyla karşılamaktadır.

 

 Nezih Kitap Mağazaları

 

kitap ve kırtasiye

nezih kitap expogi

 

İstanbul’da AcrLoft AVM, Atlaspark AVM, Bostancı, Brandium AVM, Buyaka AVM, Canpark AVM, Capitol AVM, Emaar Square AVM, Hilltown AVM, Kadıköy, Marmara, Metro Garden AVM, Meydan AVM, Nautilus AVM, Ritim İstanbul AVM.  Şaşkınbakkal, Yenişehir, 42 Maslak, A Plus AVM, Akbatı AVM, Akmerkez AVM, Beşiktaş, City’s AVM, Göktürk, Kristal, Özdilek AVM.  Ankara’da ise Ankara Tren Garı, Cepa AVM, Kentpark AVM, Podium AVM ve Ümitköy’de toplam 10.000 m2 satış alanı ile hizmet vermekte olan Nezih, mağaza sayısını artırmaya ve kurumsal hizmetlerini geliştirmeye devam etmeyi hedefliyor.

 

kitap ve kırtasiye

 

 

Nezih Kitap ve Kırtasiye Üyelik Avantajları

Nezih.com.tr internet mağazamızda alışveriş yapabilmeniz için bir kereye mahsus olmak üzere üye olmanız gerekiyor.

 

kitap ve kırtasiye

nezih kitap expogi

 

Çok kısa süren bu işlem sonucunda kazançlarınız şunlar olacak: Adres ve iletişim bilgilerinizi kaydedip, alışverişlerinizi daha hızlı tamamlayarak zaman kazanırsınız. İletişim formumuzu doldurarak merak ettiğiniz herhangi bir konuda anında destek alabilirsiniz. Size özel olarak tanımlanmış kampanyalardan ve indirimlerden yararlanırsınız. Vermiş olduğunuz siparişlerin son durumunu size özel panelinizden takip edebilirsiniz.

 

Linkler 

 

https://www.nezih.com.tr/anakategoriler/hobi-outdoor

 

https://www.expogi.com/kategori/kitap-ve-sureli-yayinlar/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |