ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,947 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İbrahim Sarıaltun
  • ADRES: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İMSAN Sanayi Sitesi E Blok No:2 Küçükçekmece İstanbul Türkiye
  • TELEFON: 0212 696 53 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Kırtasiye ve Büro Malzemeleri

Kırtasiye ve Büro Malzemeleri

 

 

 

Tekin Ozalit Baskı ve Reklam San. Dış Tic. A.Ş.

 

Kırtasiye Ürünleri sektöründe 1988 yılında Küçükçekmece ilçesi Sefaköy semtinde faaliyet göstermeye başlayan firmamız, 28 yılı aşkın üretim hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeleri ile siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır.

 

kırtasiye

dijital baskı araç giydirme tekin ozalit expogi.com

 

1990 yılından itibaren geniş kırtasiye yelpazesi, bilgisayar sarf malzemeleri, araç giydirme, tabela,  dijital baskı, ozalit ve kopyalama, tekstil baskı, bayrak, endüstriyel kesim, stand ve reklam aksesuar ürünleri üretimi yapmaktayız.

1996 yılında firmamız merkezini İkitelli’de yer alan İmsan Sanayi sitesine taşımıştır. Firmamız kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinde asla vazgeçmeyerek, artan müşteri taleplerine karşılamak ve yaygın hizmet anlayışı için, 1993 yılında Beylikdüzü, 2001 yılında İkitelli Organize ve 2008 yılında ise Bahçeşehir şubesi ile kurumsal satış bölümü olarak 4 şube de hizmet vermektedir.

yazıcı

dijital baskı araç giydirme tekin ozalit expogi.com

 

 

Kırtasiye de Geniş Hizmet Ağımız

 

1994 yılında üretim bölümü olarak hizmet veren bölümümüz, firmamızın artan taleplerini karşılamak amacı ile üretim alanını genişletmek için 2017 yılında 3500 m2 alana sahip Ekstrafix etiket fabrikası ile reklam ve üretim alanında büyük yatırımlar yaparak hizmet ağını genişletmiştir.

Üretimde başarı ve sürekliliğimiz, hizmette dürüstlük ve kalite ile sarf ettiğimiz bu yolda; Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefleyen firmamız bugün ve gelecekte sizlere güler yüzlü ve profesyonel kadromuz ile hizmet vermeye devam edecektir.

 

Dijital Baskı

 

Teknolojiyi takip ederek en yeni digital sistemler kullanarak güler yüzlü ve prosfesyonel elemanlarla kaliteli ve hızlı çözümler üretmekteyiz.

 

dijital baskı

dijital baskı araç giydirme tekin ozalit expogi.com

 

Dijital Baskı (Oudoor, Indoor) iç mekan ve dış mekan baskılarınızı hızlı, pratik ve profesyonel kadromuz onayınız ile Dijital Baskı üretimine geçmektedir.Dijital Baskı Servisimiz ile; Afiş, Broşür, Kurumsal Tanıtım, Renkli Çıktı, Bina Giydirme, kartvizit, Oneway Baskı, Roll-ap, Örümcek Stand, Uyarı Levhaları, Özel Günler İçin Çerçeve (Doğum Günü, Diş, Nişan ve Düğün v.s ), Plaket-Madalya ve Kupa Bardağı Baskı hizmetleri vermekteyiz.

Dijital Baskı merkezimizi arayararak,uzman ekibimiz ile iletişime geçip Dijital Baskı hakkında bilgi alabilir,aynı zamanda Beylikdüzü, bahçeşehir,ikitelli mağazalarımızdan ve online alışveriş sitemizden ürünlerimizi inceleyip gönül rahatlığı ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

 

Araç Giydirme

 

Başarılı araç giydirme işlemleri, baskı ve grafik yeteneğinden daha fazlasını gerektirir . Şirket filo araçlarınıza uygulayacağınız araç giydirme işlemi ile araçlarınız seyir halindeyken yada park halindeyken bile firmanızın reklamını etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

 

araç giydirme

dijital baskı araç giydirme tekin ozalit expogi.com

 

Araç Giydirme Uygulamalarımız 

 

Bölgesel Araç giydirme: Bu işlem uzman ekibimiz tarafından araçlarınızın uygun bölgelerine araç giydirme ve logo uygulama işlemi kullanılarak profesyonel olarak yapılmaktadır.

Komple Araç Giydirme: Araçlarınıza komple işlem yapılarak her bölesine uygulanan araç giydirme işlemi, profesyonel olarak uzman ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Araç Logo Giydirme: Araçlarınızın herhangibir bölgesine uzman ekibimizce yapılan,firma logosu veya firma adı yazılarak uygulanan, araç giydirme işlemidir.

Otobüs Kamyon Kamyonet Giydirme: Kamyon ve kamyonelerin kasalarına,otobüslerin arka yan ve ürt bölgelerine uygulanan araç giydirme işlemidir. Küçükçekmece İkitelli organize sanayi bölgesi imsan sanayi Sitesinde bulunan uzman ekibimiz ile sizlerde iletişime geçip araç giydirme ve reklam hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

http://tekinozalit.com/page/dijital-baski

https://www.expogi.com/kategori/kirtasiye-ve-buro-malzemeleri/

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |