ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
176 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 18:30
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+1 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Güzelyurt mahallesi 2128 sokak B Blok Apt. No:4-1 Esenyurt İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Kiralık Fotokopi Makinesi

Kiralık Fotokopi Makinesi ve Doküman Çözümleri

 

 

Boğaziçi Doküman Çözümleri A.Ş.

 

Şirketimiz, kiralık fotokopi makinesi doküman sistemleri konusunda dünyada lider marka olan Develop ürünlerinin yetkili satış ve servis merkezidir. Boğaziçi Doküman Çözümleri A.Ş. kurumsal firmalara, devlet kuruluşları ve üniversitelere doküman sistemleri konusunda en kaliteli ürünler ve yazılım çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

 

 

25 Yılı Aşkın Tecrübe

 

Kiralık Fotokopi makinesi ve doküman çözümleri konusunda 1992 yılından bu yana gelen tecrübeli kadrosu ile Boğaziçi faaliyetlerine Develop’un tecrübe ve bilgi biri kimini katarak devam etmektedir. Bu güçlü iş birliği sayesinde Türkiye’deki doküman sistemleri pazarında satış ve satış sonrası destek hizmetlerini başarıyla yerine getirmektedir.

 

Çok müşterili sistemler yerine kurumsal, sayılı ve işine değer katabileceğimiz müşterileri tercih ettik. Seçtiğimiz ticari yapıdan dolayı sektörde bir yenilik oluşturmayı ve müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını tek bir firmadan karşılamalarını sağladık. 1992 yılında başladığımız bu işe yeni bir soluk ve heyecan kattık.

 

 

Fotokopi Makinesi Kiralama

 

Kiralık fotokopi makinesi, çok fonksiyonlu yazıcı ihtiyacınızı karşılayacak en uygun kiralama fiyatları ile kısa süreli veya uzun dönemli kullanıma sunuyoruz.

 

Sayfa Başı Maliyet Anlaşması

 

Sayfa başı anlaşma ile fotokopi makinesi ve yazıcı ekipmanlarının sayfa başı maliyetlerini ilk günden bilmek ve anlaşma süresince sabitlemek mümkündür.

 

Doküman Maliyet Kontrolü ve Güvenlik

 

Boğaziçi’nin sunduğu çözümlerle fotokopi, yazıcı ve kullanıcı bazında doküman güvenliği ve dokümantasyon maliyetlerinin takip ve kontrolünü sağlıyoruz.

Doküman Yönetimi

 

Boğaziçi doküman yönetim çözümleri belgelerinizin içindeki değerli bilgilere, tam ihtiyacınız olduğu anda kolayca erişerek iş verimliliğinizi arttırmanıza yardımcı olur.

Doküman Yakalama ve Dağıtım

 

Belgeleri dönüştürmek, dizinlemek, dosyalamak çok zamana ve paraya mal olur. Bu işlemi otomatikleştirmek ofis iş akışınızı düzenler, işletme giderlerini azaltır ve üretkenliği artırır.

Değişken Veri Basımı

 

İstenilen iş kuralları uygulanarak, üretilen her sayfa bireysel olarak hedeflenen benzersiz bilgi, mesaj ve görüntüleri içerir. Kişiselleştirme belgelerin çekiciliğini arttırır ve içerdiği mesajın etkinliğini geliştirir.

 

 

Firmamız kurumsal firmalar, ofisler, dükkânlar ve her türlü çalışma alanları için fotokopi makinesi satın alma, kiralama, kopya başı kiralama gibi zengin seçenekler sunuyor ve baskı maliyetlerinin en aza indirilmesini sağlıyor. Firmamızın uyguladığı kurumsal fotokopi makinesi kiralama fiyatları sektörün en uygun fiyatlarıdır.

 

Satış fiyatlarımızla, kiralama fiyatlarımızla olduğu kadar kaliteli, hızlı ve güvenli servis hizmetlerimizle de sektörün lider firmasıyız. Firmanız için en uygun çözümleri size firmamız sunmaktadır. Bize aylık baskı ihtiyacınızı belirtmeniz en uygun çözümü sunmamız için yeterlidir.  Marka ve modele göre de kiralama ve satın alma fiyatlarımızı web sitemizde görebilirsiniz.

 

https://www.bogazicifotokopi.com.tr/kurumsal-fotokopi-makinesi-kiralama-fiyatlari/

 

 

https://www.expogi.com/kategori/bilisim-teknolojileri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.