ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
386 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Gülya Elmalı
  • ADRES: 28 Nisan Caddesi No:12 Gürsel Mahallesi Kağıthane İstanbul
  • TELEFON: 0212 320 57 60
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Kurumsal Hazır Yemek

Kurumsal Hazır Yemek

 

 

Keyveni Kurumsal Hazır Yemek

Mis Yemek San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Keyveni, Anadolu’da ‘yemeğin ustası, hünerli ve marifetli’ kişiye verilen isimdir. Bu sebeple ismimize yakışır şekilde hareket etmek her daim birinci önceliğimizdir. Keyveni ailesi olarak ‘Kaliteli, hijyenik ve sağlıklı yemek’ ilkesiyle başladığımız hazır yemek üretiminde 30 yılı aşkın süredir, sektördeki diğer markalar arasında en başarılı hazır yemek ve catering firması.

 

Keyveni Kurumsal Hazır Yemek

Keyveni Kurumsal Hazır Yemek

 

Toplu Kalite Kontrol Süreci

 

1980 yılında, 5 kişilik ekiple, günlük 500 kişiye üretim yaparak çıktığımız yolculukta bugün yüzlerce nitelikli personelimiz ve uzman kadromuz ile günlük özel butik yemek üretimi yapıyoruz. Sağlıklı yaşam ve üretken bir bünye için sağlıklı beslenmenin önemini bildiğimizden menülerimizde kullandığımız ürünlerimizi titizlikle seçiyoruz ve en kaliteli malzemeyi kullanıyoruz. Çiftlikten sofraya kadar takip edilen toplu kalite kontrol sürecimiz ve hijyen standartlarımızı teknolojik ve modern ekipmanlarımızla denetim altında tutuyoruz.

 

Keyveni Kurumsal Hazır Yemek

Keyveni Kurumsal Hazır Yemek

 

Katkı Maddesi ve Yapay Tatlandırıcı Kullanmıyoruz

 

Menülerimizin üretim aşamasında asla katkı maddesi, glikoz, mısır şurubu, yapay tatlandırıcı ya da gıda renklendiricisi kullanmıyoruz. Kendi turşumuzu, ekmeğimizi, baklavamızı ve yaş pasta dahil diğer diğer tüm patiserrie ürünlerini üretiyoruz. Pastane ürünlerimizde gerçek çikolata, sütlü tatlılarımızda ise inek ve manda sütü kullanıyoruz. Kullandığımız sebze ve meyvelerin günlük ve taze olmasına dikkat ediyoruz. Etli yemeklerimizde %100 dana eti kullanıyoruz. Ve en önemlisi pişirdiğimiz yemeğe sevgimizi ve samimiyetimizi katıyoruz. Sunduğumuz yemeklerin damakta ‘anne yemeği’ tadı bırakmasını istiyoruz. Profesyonelliğimizi iş aşkıyla birleştirip farkımızı ortaya koyuyoruz.

Üretimimizden dağıtım birimlerimize kadar insan hayatının ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. Amacımız insan sağlığını olumlu yönde etkileyerek, vitamin ve protein açısından yeterli menüler üretmektir. Sektör büyüdükçe hizmet verdiğimiz kitlenin ihtiyaçları ve beklentileri de değişiklik göstermektedir.

 

 

Keyveni Kurumsal Hazır Yemek

Keyveni Kurumsal Hazır Yemek

 

Taşıma Yemek

 

Modern ve geniş bir merkez mutfağa sahip olmanın avantajı ile ekmek imalatı, et işleme, mantı, sütlü tatlı, baklava, pasta ve patisserrie ürünlerini kendi çatımız altında üretebildiğimiz için müşterilerimizin A’dan Z’ye her türlü gıda ihtiyacının tek tedarikçisiyiz. Keyveni, müşterilerine dışarıdan satın alınmış ya da işlenmiş ürünleri sunmamak için özen gösterir.

Taşıma yemek sisteminde müşterilerimize yemek takımlarından, benmariye, bulaşık makinelerinden su sebillerine, yemekhane dekorundan yemeğin servisini yapacak personel ekipmanının tedarikine kadar tam hizmet sunuyoruz.

 

Keyveni Kurumsal Hazır Yemek

Keyveni Kurumsal Hazır Yemek

 

http://www.keyveni.com.tr/tasima-yemek/

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/catering-hizmetleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.