ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
230 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ömer Fatih Mercan
  • ADRES: Ekşioğlu Mah. Turgut Özal Blv. No:171 Çekmeköy İSTANBUL
  • TELEFON: 0850 600 06 06
  • FAX: 0216 484 40 51
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.enel.com.tr
  • E-POSTA: info@enel.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+2 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Ekşioğlu Mah. Turgut Özal Blv. No:171 Çekmeköy İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

UPS Kesintisiz Güç Kaynağı

Ups kesintisiz güç kaynakları imalatı

 

 

Enel Enerji A.Ş.

 

Güç elektroniği üreticiliğinin UPS kesintisiz güç kaynağı konularında öncü kuruluşu  olan ENEL, 1988 yılında İstanbul’da kuruldu. Enerji sektöründe Türkiye’ nin ve Dünya’ nın en güçlü markalarından biridir. 2018 yılında pazarda 30 yılını dolduran, bugün Türkiye’ nin birçok ilinde bölge müdürlükleri ve bayilikleri bulunan yine ELEN markası ile Dünya’da 60’dan fazla ülkede oluşturduğu satış ve servis ağı ile yalnızca sektörün değil yeniliklerin ve başarının öncüsüdür.

 

kesintisiz güç kaynağı enel enerji expogi.com

kesintisiz güç kaynağı enel enerji expogi.com

 

Yerli ve akıllı teknolojik üretim anlayışıyla kesintisiz güç kaynakları alanında uluslararası pazarın dünya devleri ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

 

 

3. Fabrikamızın Temellerini Attık

 

Buna bağlı olarak her yıl gerçekleştirilen istikrarlı büyüme kapsamında Kütahya’da 80.000 m²’lik alana kurulu birinci fabrikada üretime devam ederken, ikinci fabrikayı hayata geçir menin gururunu yaşıyoruz. Üçüncü fabrikamızın da temellerini atarak yeni yatırımlarımızla birlikte yeni istihdam alanları yaratmaya devam ederken,Türkiye’ye katma değer sağlamak için azimle çalışıyoruz.

 

kesintisiz güç kaynağı enel enerji expogi.com

enel enerji expogi.com

 

Kesintisiz Güç Kaynağı ekipmanları ve diğer ürünlerin satış ve pazarlamasında her zaman profesyonel hizmet sunulması kapsamında, müşterilerin sanayinin ve pazarın ihtiyaçlarına en kısa sürede, en yüksek verimli çözümler hazırlamaktayız. Dünyada kullanılan son teknoloji ile birebir olarak, fabrikamızda hazırlanan cihazların dağıtımını tüm Türkiye’ye ve Dünya’ ya gerçekleştirmekteyiz.

 

Endüstriyel Otomasyon Sistemleri

 

ARGE bünyesinde Kesintisiz güç kaynağı üretiminin dışında Regülatör, STS, IT Pano, Güneş enerjisi sistemleri, Rüzgar enerjisi sistemleri, Endüstriyel otomasyon sistemleri ve Server kabinleri gibi birçok ürünü projelendirmenin yanı sıra IT sektörüne özel baştan sona Data Center çözümleri sunmaktayız.

 

kesintisiz güç kaynağı enel enerji expogi.com

kesintisiz güç kaynağı enel enerji expogi.com

 

% 100 Müşteri memnuniyeti

 

Enel olarak müşterilerin beklentilerini en üst seviyede karşılayacak, yüksek kaliteli ürünler üretmek ve satış sonrası destek hizmetlerini güvenilir ve hızlı şekilde sağlamak için ciddi çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca geliştirdiğimiz özel bir yazılım sayesinde müşterileri mizin tüm cihazlarını takip edip, taleplerine hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamaktayız.

 

 

kesintisiz güç kaynağı enel enerji expogi.com

enel enerji expogi.com

 

7 / 24 Satış Sonrası Hizmet

 

 

Gelişmiş satış sonrası hizmet ağı ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Cihazlarımız üretimden sevkıyata olan süreçte birçok kalite kontrolden ve testlerden geçmekte. Kalite yönetim sistemlerini uygulayan ve sürekli geliştirme, iyileştirme felsefesini benimsemiş profesyonel kadromuzla sektörün önde gelen firması olmakta ve bunu devam ettirmekte kararlıyız..

 

 

https://enel.com.tr/sektorler

 

https://www.expogi.com/kategori/elektrik-elektronik-ve-otomasyon/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.