ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
958 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fazıl Özen
  • ADRES: A.Nafız Gürman Mh. Gen. Ali Rıza Gürcan Cd. Abide-i Saray Apt. No: 19 / 15 Merter İSTANBUL Türkiye
  • TELEFON: 0212 482 89 89
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Katlı Otopark Sistemleri

Katlı otopark sistemleri

 

 

PoliPark

Politeknik İnş. Taah. İmlt. San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Politeknik İnşaat Taahhüt İmalat Sanayi ve Tic. Ltd. Sti. , PoliPark markası altında patenti kendisine ait elektromekanik katlı otopark sistemleri imalatı konusunda faaliyet göstermektedir.

 

katlı otopark sistemleri

katlı otopark sistemleri polipark expogi.com

 

PoliPark gelişen teknolojiyle birlikte ortaya çıkan tüm yeni nesil otopark sistemlerini; konutlar, ofisler, alış-veriş merkezleri, hastaneler, kamu binaları, oto galeriler ve halka açık otoparklar gibi farklı ihtiyaçlara yönelik olarak sunmaktadır. Otopark sistemlerinin projelendirilmesi, sahaya montajı , montaj sonrası bakım ve teknik servis hizmetlerini vermektedir.

 

katlı otopark sistemleri

katlı otopark sistemleri polipark expogi.com

 

PoliPark , otoparka ayrılan alanları ve park için harcanan zamanı insan yaşamına geri kazandırarak hayatı kolaylaştırmak adına çalışmalarına devam etmektedir.

 

Dikey PoliPark

 

Dikey PoliPark sistemi , 12 ve 8 araç kapasiteli olarak üretilmiştir.İki araçlık yere 12 araç park edilebilen Dikey PoliPark , alan kullanımı açısından en verimli sistemdir.Sistem araçları taşıyan vagonların dikey düzlemde elips şeklinde bir yörüngede dönerek hareket etmesiyle çalışır.

 

katlı otopark sistemleri

katlı otopark sistemleri polipark expogi.com

 

Dikey PoliPark hem saat yönünde hem de saatin tersi yönde hareket edebilmektedir. Araç , giriş kısmındaki vagona park edilir.Aracı alırken PoliPark aracın girişe yakın olduğu yönde dönerek hızlıca aracı giriş konumuna getirir.

 

Yatay PoliPark

 

 

Yatay PoliPark sistemi , araç kapasitesini 2 katına çıkarmak için üretilmiş , bağımsız parklanma sağlayan otopark sistemidir.Sistem araçları taşıyan vagonların elips şeklinde bir yörüngede dönerek hareket etmesiyle çalışır. Araçlar , alt kattaki vagonlara park edilir.Aracı alırken ; araç üst katta ise  PoliPark aracın girişe yakın olduğu yönde dönerek hızlıca aracı giriş konumuna getirir, araç alt katta ise beklemeye gerek olmadan aracınızı alabilirsiniz.

 

katlı otopark sistemleri

katlı otopark sistemleri polipark expogi.com

 

 

Yükseklik sınırının olduğu yerler için ideal olan 2 katlı bir sistemdir ve araç kapasitesi 2’er artarak (8-10-12 gibi) üretilebilmektedir.Alt kattaki tüm vagonlara aynı anda araç park edilip , araç çıkışı yapılabilmesi sayesinde aynı anda birden çok aracın park işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

 

Apart PoliPark

 

Apart PoliPark ; ortada araçları yukarı-aşağı  taşıyan dikey taşıma sisteminin bulunduğu, sağda ve solda ise araçların park edildiği rafların bulunduğu kule tipi çok katlı otopark sistemidir.

 

katlı otopark sistemleri

katlı otopark sistemleri polipark expogi.com

 

Araç girişte bulunan platforma park edilir. Dikey taşıma sistemiyle kaldırılan platformdaki araç, sağ ve soldaki raflara yerleştirilir. Teslim alırken; araç park edildiği raftan ortadaki platformun üzerine alınır ve dikey taşıma sistemiyle giriş kısmına indirilir.

 

Modüler yapıda tasarlanan sistemde kat sayısı isteğe bağlı olarak azalıp artırılabilmektedir.

 

https://www.polipark.com.tr/galeri.php

 

https://www.expogi.com/kategori/bilisim-teknolojileri/otopark-sistemleri/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |