ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Kahyaoğlu Plastik

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
37 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+6 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

11263 Sokak No:3 Yenişehir İZMİR

FİRMA HAKKINDA

Hazır Gıda Kapları

Hazır Gıda Kapları

 

 

Kahyaoğlu Sütçülük ve Plastik Malz. San. Tic. Ltd. Şti.

 

Hazır gıda kapları imalatçısı KAHYAOĞLU Sütçülük ve Plastik Malzemeleri, 1980 Yılında İzmir’ de faaliyete başlayan firmamız 1998 yılında Yenişehir’ deki iş yerinde çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri portföyünü sürekli artırarak ve kendini geliştirerek günün teknolojik şartlarını ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak plastik ambalaj sektöründe lider olmayı hedeflemiş ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Hazır Gıda Kapları Kahyaoğlu Plastik www.expogi.com (1).

Hazır Gıda Kapları Kahyaoğlu Plastik www.expogi.com (1).

 

Hazır Gıda Kapları

 

Hazır gıda kapları imalatı yapan firmamız 1987 yılında Güven Plastik Bayisi olarak başladığımız iş hayatımızda sektörün lider firması olan Huhtamaki İstanbul Ambalaj ile birleşen ve bunların yanında Folyoterm Ambalaj firmalarının bayiliklerini de alan firmamız ürün çeşitlerine: Sütlü tatlı kabı, ayran bardağı, yoğurt kapları, helva ve zeytin kapları, unlu mamullerde, kuru meyvelerde, hazır yemekte kullanılan gıda kapları, et ve meze kapları gibi çeşitlerle ambalaja yönelik geniş ürün çeşidi ile gıda sektöründeki müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Hazır Gıda Kapları Kahyaoğlu Plastik www.expogi.com (1).

Hazır Gıda Kapları Kahyaoğlu Plastik www.expogi.com (1).

 

Kaliteli ve Hijyenik Ürünler

 

Bu sektörde kalite politikamız başta çözüm üretip müşterilerimize ve plastik ambalaj sektöründe kaliteli ve hijyen ürün sağlayıp müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak çevreye duyarlılık göstererek yenilikçi çözümlerle beraber verimliliği artırarak zamanın şartlarını değerlendirmektir.

 

Frozen Bardakların Kullanım Alanları Nelerdir?

 

Havaların ısındığı yaz günlerinde self-servis hizmeti veren cafe, restaurant, büfe gibi mekanlarda soğuk içecek satışları artmaktadır. Soğuk içeceklerin tüketicisine sunulması için kullanılankullan at ambalaj bardaklara genel olarak frozen bardak denilmektedir. Ambalaj teknolojilerinin gelişmesi, self-servis ve paket servis hizmetlerinin yaygınlaşması frozen bardak ürünlerinin üretimini ve kullanımını beraberinde getirmektedir.

 

Hazır Gıda Kapları Kahyaoğlu Plastik www.expogi.com (1).

Gıda Kapları Kahyaoğlu Plastik www.expogi.com (1).

 

Kahyaoğlu Plastik Ambalaj Çözümleri: Dondurma Kapları

 

Self-servis yada yaygın halk kullanımıyla paket servis hizmeti veren işletmelerin kullandığı hazır gıda kapları ambalaj çözümleri arasında dondurma kaseleri önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle yaz aylarında yediden yetmişe herkesin severek tükettiği dondurmalar işletmelerin en fazla satış yaptığı gıda ürünleri arasında yer almaktadır. Plastik ve/veya karton malzemelerden üretilen dondurma ambalajları, çift duvarlı yapıları sayesinde dondurmanın sıcak hava ile teması nedeniyle hızla erimesini engellemektedir. Dolayısı ile dondurmalar için özel olarak üretilmektedir.

 

Hazır Gıda Kapları Kahyaoğlu Plastik www.expogi.com (1).

Gıda Kapları Kahyaoğlu Plastik www.expogi.com (1).

 

Baskılı Karton Bardaklar ve Baskılı Şeffaf Bardaklar

 

Yiyecek ve içecek sektöründe yaşanan hızlı değişimler kendisini gıda ambalajlarında da göstermektedir. Özellikle gıda işletmelerin paket servis hizmeti vermeye başlamaları ile birlikte kullan at tabak ve kullan at bardak ambalajlarının kullanımlarında hızlı bir artış yaşandığı görülmektedir. Paket servis hizmetleri ya da yaygın kullanımıyla self-servis hizmeti uygulayan gıda işletmeleri genel olarak karton ve plastik malzemelerden üretilen ambalaj çeşitlerini tercih etmektedir.

 

Linkler

 

https://kahyaogluplastik.com.tr/urunlerimiz/

https://www.expogi.com/kategori/ambalaj/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.