ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
145 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Orhan Ekinci
  • ADRES: Ayazağa Mah. Ayazağa Yolu No:3 A-B Blok Maslak SARIYER İSTANBUL
  • TELEFON: 0850 208 71 71
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.koton.com
  • E-POSTA: info@koton.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+8 = ?

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Ayazağa Mah. Ayazağa Yolu No:3 A-B Blok Maslak SARIYER İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Kadın Erkek Çocuk Giyim

Kadın, Erkek, Çocuk Hazır Giyim Mağazası

 

 

Koton Mağz. Tekstil San ve Tic. A.Ş.

 

KOTON, 1988’de, Kuzguncuk’ta açılan 25 metrekarelik bir mağaza ile başlayan hikayesini, bugün 30 ülkede 500 mağazada, 11.000 çalışanı ile sürdürüyor. 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veren KOTON, her gün 50 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonuyla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor.

 

kadın erkek çocuk giyim koton expogi

kadın erkek çocuk giyim koton expogi

 

Hızlı Büyüyen Dinamik Yapı

KOTON; özellikle hızlı moda sektörünün dinamikleri ve istihdam yapısı sayesinde çalışanlarına daha kısa sürede yükselme ve başarı olanağı sağlıyor. Türkiye’de ve yurt dışında yeni yatırımlarla istikrarlı ve hızlı bir şekilde büyümeye devam eden Koton, her iki yılda bir büyüklüğünü ikiye katlayarak etki alanını genişletiyor.

 

Global İş İmkanları

Stratejik öncelikleri doğrultusunda toplam operasyon modeli de sürekli gelişen KOTON, iş yapış şekillerinden sistem altyapısına, yetkinliklerinden liderlik modeline, organizasyonel yapısından kültürüne kadar kapsamlı bir dönüşüm geçirerek global hedefleri doğrultusunda geleceğe hazırlanıyor. Bu dönüşüm ve dinamizm, KOTON çalışanlarına hem Türkiye operasyonunda hem de globalde sürekli öğrenme ve gelişim fırsatını sunarken, global iş imkânlarını ve pek çok kariyer fırsatını da beraberinde getiriyor.

 

kadın erkek çocuk giyim koton expogi

kadın erkek çocuk giyim koton expogi

 

Hızlı Moda Sektöründe Türkiye’ nin Öncü Markası

Tüm organizasyonda çeşitliliği kucaklamak, farklılıklardan beslenmek ve çalışanların tüm süreçlere katılımını sağlamak, Koton’un öncelikleri arasında yer alıyor. Hızlı Moda Sektöründe Türkiye’ nin öncü markalarından olan Koton, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedeflerken, çalışanlarına sorumluluk alarak kendilerini geliştirebilecekleri fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner bir global şirkette çalışma imkanı vaat ederek “Gelişimim Koton’da, Kariyerim Koton’da” değer önermesinde bulunuyor!

 

kadın erkek çocuk giyim koton expogi

kadın erkek çocuk giyim koton expogi

 

Hedefimiz Beş Kıtaya Yayılmak

 

Müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında beş kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefleyen Koton, Türkiye’nin yanı sıra 29 ülkede faaliyet gösteren, 11.000 çalışana sahip, birçok dilin konuşulduğu global bir organizasyon. Türkiye organizasyonunun çok büyük kısmı ağırlıklı Y ve Z jenerasyonundan oluşmaktadır.

2016 yılının yanı sıra, 2017’de de Capital Dergisi tarafından “Kadın Dostu Şirketler” araştırmasında yine ilk 100 firma arasında yer aldı. Son yapılan araştırmada 2017’de “Kadın Çalışan Dostu 100 Şirket” sıralamasında 17. sırada, “Kadın Yönetici Dostu 100 Şirket” sıralamasında ise 11. sırada yer alıyor.

 

 

https://www.koton.com/tr/firsatlar/c/M01-D02

 

https://www.expogi.com/kategori/hazir-giyim/

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.