ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Joker Otomatik Kapı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
329 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sezen Topuk
  • ADRES: Ziya Gökalp Mahallesi, İkitelli Demirciler Sitesi B:3 Blok No:89, 34490 Başakşehir İstanbul
  • TELEFON: +90 212 671 16 50
  • FAX: 0212 549 77 43
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.jokerdoor.com
  • E-POSTA: info@jokerdoor.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+2 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Ziya Gökalp Mahallesi, İkitelli Demirciler Sitesi B:3 Blok No:89, 34490 Başakşehir İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri

 

 

 

Joker Otomatik Kapı Sistemleri San Tic. Ltd. Şti.

 

Otomatik Kapı Sistemlerine, 1974 Yılında ahşap panjur ile başlayıp gelişen teknolojiyi takip ederek, 1980 yılında otomatik kapı , garaj kapısı, işyeri kepenkleri, motorlu panjur, bahçe kapısı, otopark bariyer, fabrika kapıları, hızlı branda kapılar ve buna benzer bir çok motorlu kapıyı kendi bünyesinde üretmeye başlamıştır. 2002 yılında JOKER OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ ünvanı altında Türkiye genelinde alışveriş merkezlerindeki mağazaların değişmez adı olmuştur.Kendimizi daha da geliştirerek yurt dışın da iş yaptık.

 

Joker otomatik kapı sistemleri www.expogi.com (1).

Joker otomatik kapı sistemleri www.expogi.com (1).

 

Uluslararası Referanslar

 

Uluslararsı referanslarımızla biz artık, Dünya firmasıyız. Firmamızın kurulduğu günden beri ürün yelpazesini genişleterek otomatik kapı sistemlerinde çözümler sunmakta ve büyük projelere imza atmaktadır. Türkiye genelinde 10.000 üzerinde çalışan kapısıyla gurur duymakta ve yurdun her yerine çözüm ortaklarımızla servis vermekteyiz.

 

Joker otomatik kapı sistemleri www.expogi.com (1).

Joker otomatik kapı sistemleri www.expogi.com (1).

 

Otomatik Kapı Sistemleri

 

Otomatik kapı sistemlerinin çeşitli varyasyonları vardır. Bunlar sağa ve sola duvarın içine giriyormuş gibi olan modeli, klasik kapılar gibi bulunduğu terin içirişine ve dışarısına doğru açılan modeli bir de bulunduğu konumda yukarı ve aşağı doğru açılıp kapanabilen modelleri vardır. Otomatik kapı sistemleri yaklaştığınızda sizi algılayabilecek bir sensörle donatılmış olup bu sensörün hassaslık derecesi ayarlanabilmektedir.

Otomatik kapıların çalışabilmesi için elektrik enerjisi gereklidir. Pek çok otomatik kapı bir elektrik kesintisinde veya bir arıza durumunda manuel çalışmasını sağlayan bir sistemi bulunmaktadır.

 

Joker otomatik kapı sistemleri www.expogi.com (1).

Joker otomatik kapı sistemleri www.expogi.com (1).

 

Fotoselli Kapı

 

Fotosel ışık veya elektromanyetik enerjiye tepki veren geniş bir yelpazeye sahip yapıdır. Pek çok değişik formda bulunabilirler. Mesela güneş panellerinde bulunanları elektrik üretmek için güneş ışığını kullanırlar. Bu yapı yeni üretilecek teknolojiler için en önemli gelişmeden birisidir. Fotoselin en yaygın kullanımlarından birisi olan photo resistor yüksek dirençli bir yarı iletken üzerinde oluşturulan cihazdır. Yeterli ışık yarıiletkene çarptığı zaman protonları absorblar.  Photo resistor ışığa tepki veren işlerin çoğunda kullanılır. Pek çok sokak lambaları ışık yeterince azaldığında otomatik olarak yanmasını sağlamak için kullanılır. Bu fotoselli yapıyı pek çok insan evlerinin banyosunda kullanmaktadır.

 

Joker otomatik kapı sistemleri www.expogi.com (1).

Joker otomatik kapı sistemi www.expogi.com (1).

 

Seksiyonel Kapı

 

Kullanışlı endüstriyel kapılardır. Seksiyonel kapı endüstriyel binalarda işlevseldir. Fabrikalarda tercih edilir. Bu kapılar hangarlarda iş görmektedir. Depolarda da işletmenin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaktadır bu kapılar. Düşük, yüksek, dikey, eğimli tavan için yataklama uygulamaları yapılır. Yine istendiğinde personel kapısı işlevi ile uygulaması yapılır.

 

https://www.jokerdoor.com/referans.php

https://www.expogi.com/kategori/kapi-pencere/otomatik-kapi-ve-kepenk/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.