ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
67 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sami Boydak
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi, 8. Cad. No: 60 38070 Melikgazi Kayseri TÜRKİYE
  • TELEFON: 0850 222 33 44
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.istikbal.com.tr
  • E-POSTA: info@istikbal.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00 15:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+7 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Organize Sanayi Bölgesi, 8. Cad. No: 60 38070 Melikgazi Kayseri TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

İstikbal Mobilya

İstikbal mobilya otuma grubu Yatak Odası

 

 

 

İstikbal Mobilya Sanayi ve Tic. A.Ş.

 

1957 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve 60 yıllık başarı hikayesi ile oturma grubu yatak odası mobilya sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran İstikbal Mobilya, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

 

İstikbal mobilya oturma grubu yemek odası yatak odası expogi.com

İstikbal mobilya oturma grubu yemek odası yatak odası expogi.com 1

 

Tüketici Odaklı Yaklaşım

 

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan İstikbal Mobilya, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren İstikbal, aynı zamanda mobilya sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

 

İstikbal mobilya oturma grubu yemek odası yatak odası expogi.com

İstikbal mobilya oturma grubu yemek odası yatak odası expogi.com 2

 

Şıklık ve Konfor

 

Rahatlık ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini evlerde farklılık yaratmak isteyenler için şıklık ve konforla birleştiren İstikbal, birbirinden özel modellerini geniş ürün gruplarında yansıtıyor. Oturma gruplarından yatak odasına, yemek odasından panel mobilyaya, çocuk ve genç odalarından ev tekstiline, aydınlatmadan halıya, bahçe mobilyalarından aksesuarlara kadar birbirinden özel koleksiyonlar sunan İstikbal, binlerce ürünü farklı zevkler ve mekanlar ile buluşturuyor.

 

İstikbal mobilya oturma grubu yemek odası yatak odası expogi.com

İstikbal mobilya oturma grubu yemek odası yatak odası expogi.com 3

 

“Ev Concept”

 

Tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran uygulamaları ile de farklılık yaratan İstikbal, ev dekorasyonuna yönelik her türlü ihtiyacı da aynı çatı altında sunan binlerce metrakarelik yeni “Ev Concept” mağazaları ile sektöre ivme kazandırmayı sürdürüyor ve ev konsept anlayışı çerçevesinde tüketici ile buluşuyor. Ev dekorasyonunun yönünü belirleyen İstikbal, aynı zamanda her dönem sunduğu cazip kampanyaları, farklı ürün gruplarındaki indirimleri ve kampanyaları ile ayrıcalık yaratarak tüketiciye her anlamda kolaylık sağlıyor.

 

İstikbal mobilya oturma grubu yemek odası yatak odası expogi.com

İstikbal mobilya oturma grubu yemek odası yatak odası expogi.com 4

 

70′ i Aşkın Ülkeye İhracat Yapıyoruz

 

İstikbal, bine yakın mağazası ve ürünü ile Türkiye’yi sararken bir dünya markası olma yolunda da hızla ilerliyor. Şu an 70’i aşkın ülkeye İstikbal markası ile ürün sunan İstikbal, Yunanistan, Bulgaristan, Rusya, Mısır, Almanya, Kazakistan, Romanya, İngiltere, Fransa gibi birçok ülkede 110 mağazası ve 5000 satış noktası ile Türk kalitesini yurtdışına taşıyor. New Jersey’deki lojistik merkezi aracılığıyla ABD’de birçok mağazaya ürün satışı yapan İstikbal, sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün tasarımında ve kalitesinde çıtayı sürekli yükseltiyor.

 

 

https://www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari

https://www.expogi.com/kategori/mobilya/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.