ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
368 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kumbaracı Yokuşu No: 66 PK 34435 Beyoğlu İSTANBUL
  • TELEFON: +90 212 292 29 80
  • SOSYAL MEDYA:

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

İstanbul Otelleri | Beyoğlu Otelleri

İstanbul Otelleri | Beyoğlu Otelleri

 

 

 

Stories Hotel Kumbaracı |  Akmer İnşaat  A.Ş

 

 

İstanbul Otelleri Stories Hotel Kumbaracı, Beyoğlu’nun tarihi sokaklarından biri olan Kumbaracı Yokuşu’ndadır. Stories Kumbaracı’da  farklı büyüklüklerde 24 oda ve giriş katında kahvaltı hizmetinin sunulduğu bar&restoran ‘Yeni Lokanta’  bulunuyor.

 

otel

istanbul beyoglu hotels stories hotel expogi.com 1

 

Tarihi cephesi ile İstiklal Caddesi’nin en dikkat çekici bina yapısına sahip olan İstanbul otelleri  Stories Kumbaracı, kültürel tarihe bir örnek oluştururken; zamana yenik düşmekten hoşlanmayan ve unutulmamak için kendini her zaman hatırlatan tarihi Pera’ nın en gözde mekanı ve Beyoğlu’ nun en bilindik mahallesi,  birbirinden farklı mutfaklara sahip restoranları ve konsept eğlence mekanlarıyla meşhur Asmalı Mescit’te yer alıyor. İstanbul gece hayatının kalbi, Beyoğlu’nun aynası  Asmalı Mescit bir yandan eğlendirirken, bir yandan da kültür mirasını en ince hatlarıyla ortaya koyuyor.

 

 

deniz manzarası

istanbul beyoglu hotels stories hotel expogi.com 2

 

İstanbul Otelleri Stories Kumbaracı’dan Karaköy’e uzanan tarihi dokulu yol üzerinde rastlayacağınız çağdaş sanat galerilerini,  butik dükkanları ve antikacıları ziyaret ederek Galata Kulesi’ne de ulaşabilirsiniz.

 

 

otel odası

istanbul beyoglu hotels stories hotel expogi.com 5

 

Stories Hotel Kumbaracı, bulunduğu bölgenin tarihsel yapısına uygun restorasyonu ve 1900’lerin başına ait binası ile  Beyoğlu’nun mimari dokusunun büyük kısmını oluşturan Fransız mimarisine hakim. Stories Hotel Kumbaracı’nın yüksek tavanları, dönen mermer merdiveni ve giriş katındaki bar&restoranı, geçmişi günümüz modernizmi ile buluşturuyor.

 

 

Son derece davetkar, son derece mistik…

 

 

luxury

istanbul beyoglu hotels stories hotel expogi.com 7

 

Akmer İnşaat’ın yeni oluşumu olan Stories Hotel & Residence, Beyoğlu bölgesinde yer alıyor ve aynı konsepte sahip butik zincir otel yönetimiyle hizmet veriyor. Akmer İnşaat, bugüne kadar yapmış olduğu otel ve anahtar teslimi otel çalışmalarında fonksiyonellik, personel yönetimi ve enerji tasarrufuna yönelik çözümleri ile dikkat çeken konsept otel projeleri gerçekleştiriyor.

 

 

balkon

istanbul beyoglu hotels stories hotel expogi.com 4

 

İstanbul-Beyoğlu Bölgesi’nde otelcilik anlayışına farklı bir soluk katmak amacıyla hayata geçirilen Stories Hoteller; 5 duyuya hitap eden konfor mentalitesi ile hizmet veriyor. Akmer İnşaat’ın hedefi; yaşadığı andan keyif almasını bilen, tercihlerinde özenli, sade bir kalite anlayışında olan kişilere hizmet vermek.

 

 

manzaralı otel odası

istanbul beyoglu hotels stories hotel expogi.com 9

 

Akmer İnşaatın otelcilik alanında Stories Hotel Kuloğlu, Stories Hotel Karakol ve Stories Hotel Kumbaracı hizmetlerinin yanı sıra konsept apart ve daire girişimi Stories Rooms Galatada yer alıyor.

 

 

 Beyoğlu’ n da ki önemli yapı ve yerler

 

TaksimAğa Camii, Karaağaç Tekkesi, Arap Camii, Giresunlu Tekkesi, Atatürk Kültür Merkezi, CihangirCumhuriyet Anıtı,  Çiçek Pasaji, Galata Kulesi, Galatasaray Lisesi, Galatasaray Hamamı, Galatasaray Müzesi, Serpuş Han, Osmanlı Bankası,  Üç Horan Ermeni Kilisesi, Saint Antuan Kilisesi, Kırım Kilisesi, Galata Mevlevihanesi, Elhamra Han, Pera Palas, Tünel,  Terziler Sinagogu, Balık Pazarı, Alman Sarayı(Konsolosluk), İngiliz 

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.