ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
699 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Salim Yavaş
  • ADRES: Davutpaşa Caddesi No:73/A 34010 Topkapı İSTANBUL TÜRKİYE
  • TELEFON: (0212) 544 57 60
  • FAX: (0212) 544 58 13
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.intermakmakina.com
  • E-POSTA: info@intermakmakina.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 1830
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+8 = ?

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Davutpaşa Caddesi No:73/A 34010 Topkapı İSTANBUL TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Matbaa Makinaları

Matbaa makinaları imalatı ve satışı

 

 

İntermak Matbaa ve Tekstil Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

İntermak Matbaa Makinaları , merkez ofisini çok eski çağlardan beri dünya ticaret yollarının kesiştiği nokta olan İstanbul’da konumlandırmıştır. 1980’li yıllarda serbest ekonomiye geçen Türkiye’nin lokomotifi konumuna gelen İstanbul dünyanın en hızlı büyüyen şehirleri arasında ilk 50 sırada yer almaktadır. Bu açıdan bakıldığında İstanbul, İntermak Matbaa Makinaları gibi dünyanın dört bir yanında faaliyet gösteren firmalar için en ideal lokasyonlardan biridir.

 

graphic machinery intermak expogi.com

graphic machinery intermak expogi.com

 

Tekstil Sektörüne Makine İmalatı

 

İNTERMAK MAKİNA ilk yıllarında, kurucusu olan Azem YAVAŞ yönetiminde faaliyetlerini sürdürmüştür. Her işletme gibi ilk yıllarında yerel hedefleri vardı. İntermak Matbaa Makinaları’ nın da ilk yıllardaki hedefi o yıllarda Türkiye’ nin en hızlı büyüyen sektörü olan tekstil endüstrisinin makine ihtiyacını karşılamaktı.

 

graphic machinery intermak expogi.com

graphic machinery intermak expogi.com

 

İkinci El Matbaa Makinaları Satışı

 

Yıllar geçtikçe İNTERMAK MAKİNA da hedeflerini ve ürün gamını büyüttü. Farklı sektörlerin makine ihtiyacını karşılamak için yatırımlar yaptı. Yurt dışına açıldı. Özellikle Avrupa ülkelerini kapsayacak şekilde faaliyet alanlarını genişletti. Bu atılımı da yeterli görmeyen İntermak Matbaa Makinaları  “İKİNCİ EL – BİRİNCİ SINIF” ilkesi ile kullanılmış makine alım satımı hizmetini de ürün gamına ekledi. Bu alanda başta Matbaa makineleri, tekstil temizleme makineleri ve tekstil sektöründe kullanılan makineler olmak üzere pazara yön veren lider firmalardan birisi oldu.

 

graphic machinery intermak expogi.com

graphic machinery intermak expogi.com

 

Yeni Nesil Yönetim

 

1997 yılına gelindiğinde başarılarla dolu yılların ardından Azem YAVAŞ şirket yönetimini bayrağı kendisinden sonra taşıyacak olan çocuklarına; Salim YAVAŞ (Genel Müdür) ve Semra YAVAŞ (Satış Müdürü) devretmiştir. Bayrağı devralanlar da İNTERMAK MAKİNA’yı Azem YAVAŞ’ın açtığı yolda ilerletmeyi ve büyütmeyi sürdürmekteler. Günümüzde İNTERMAK MAKİNA sadece Türkiye ve Avrupa pazarı ile yetinmemiş ve Dünya çapında faaliyet alanını genişletmiştir.

 

graphic machinery intermak expogi.com

graphic machinery intermak expogi.com

 

Tecrübe ve Bilgiye Dayalı Büyüme

 

İNTERMAK MAKİNA gelişimini müşteriler ile el ele sürdürmektedir. Önceliği müşterilerini ihtiyaç duydukları doğru makinelerle buluşturarak onların büyümesine katkı sağlamaktır. Değişken piyasa koşullarını ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden İNTERMAK MAKİNA personellerini güncel ihtiyaçları karşılayacak şekilde eğitim ve uygulamalarla sürekli güncellemektedir. Daima makul seviyelerde tuttuğu ürün ve hizmet fiyatları ile kusursuz ve hızlı çözümlerini birleştirerek müşterilerine hak ettikleri kaliteyi ulaştırmaktadır. İlkeleri, bilgi birikimleri, tecrübeleri ve en önemlisi sunduğu güven ile ihtiyaçlarınızı hızlı ve eksiksiz karşılamaktadır. Bunun sonucunda İntermak Matbaa Makinaları tecrübe, bilgi ve güven prensiplerini arkalarına alarak müşterileri ile beraber istikrarlı bir şekilde büyümeyi sürdürmekte.

 

 

http://www.intermakmakina.com/Home/offer?offerType=buymachine

 

https://www.expogi.com/kategori/makina/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.