ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
589 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nevzat Korkmaz
  • ADRES: Yenişehir Mahallesi Sümbül Sokak 6/18, 34512, Pendik İstanbul
  • TELEFON: +90 216 593 26 26
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:30 / 17:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

İklimlendirme

iklimlendirme nem alma

 

 

Enerama Çevre Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

 

iklimlendirme sistemleri konusunda uzmanlaşan Enerama , enerji tasarrufuna sahip çevreci sistemlerin araştırılması,  geliştirilmesi ve üretilmesi üzerine faaliyet gösteren bir kuruluştur.

 

iklimlendirme nem alma

iklimlendirme nem alma enerama expogi.com

 

Uzun yıllar yapılan çalışmaların neticesinde patentine sahip olduğu, ileri teknoloji, yüksek kapasiteli, endüstriyel iklimlendirme cihazlarının üretimini DRAGON markası altında yapmaktadır.

 

DRAGON iklimlendirme

 

DRAGON iklimlendirme ile ilgili gerekli bütün işlemleri tek sistemde toplamaktadır. DRAGON İklimlendirme Sistemleri hemen her sektörde ihtiyaç duyulan, enerji kullanımı açısından son derece verimli ürünleri bünyesinde toplamaktadır.

 

iklimlendirme nem alma

iklimlendirme nem alma enerama expogi.com

 

Genel merkezi fabrika binasının da bulunduğu İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’ da olan firmamız, ABD, Kanada, İsviçre‘de de mevcut ofisleri ile ürünlerini yurt içi ve yurt dışı endüstriyel alanlarda pazarlamaktadır.

 

İleri Teknoloji Üretim Tesisleri

 

ENERAMA, ileri teknoloji üretim tesisinde, araştırma/ geliştirme, tasarım, prototip, yazılım, elektronik, metal işleme, polyester üretim ve montaj bölümlerine ile entegre üretim yapmaktadır. Üretim ve serviste kalite, her şartta güvenlik ENERAMA kültürünün önemli bir bölümüdür.

 

iklimlendirme nem alma

iklimlendirme nem alma enerama expogi.com

 

ENERAMA kurulumunu yaptığı bütün cihaz ve sistemleri, AR-GE çalışmalarını ve geliştirmesini kendi bünyesinde gerçekleştirdiği “Mekasera Uzaktan Yönetim, Takip ve Güvenlik Sistemi” ile, tek merkezden 7/24 takip ederek gerekli ve doğru servisi hiç vakit kaybetmeden müşterilerine sunmaktadır.

 

 

Dragon Tarım

 

Dragon, patentli benzersiz teknolojisi ile özellikle büyük alanlar  için geliştirilmiş, piyasalarda bulunabilecek en verimli, en ekonomik nem alma, nemi dengede tutma sistemidir. Dragon, tek veya bağımsız alanlarda tam otomatik sistemi ile havadaki suyu ayırıp çekerek ortam nemini istenen seviyeye düşürür.

 

iklimlendirme nem alma

iklimlendirme nem alma enerama expogi.com

 

Nem alma sistemi

 

Düşük olan nem yüzeyini ise istenen seviyeye çıkartır. Dragon nem alma sistemi miz ticari veya endüstriyel uygulamalarda diğer alternatif ürünlerden çok daha düşük maliyete, hassasiyette nem kontrolü sağlar.

 

Dragon Nem alma sistemi miz ticari veya endüstriyel uygulamalarda diğer alternatif ürünlerden çok daha düşük maliyete,hassas  ve güvenli nem  kontrolü sağlamaktadır.

 

iklimlendirme nem alma

enerama expogi.com

 

Efektif Nem Alma Çözümleri

 

Dragon pahalı filtreleme sistemlerine ihtiyaç duymadan havadaki hastalık nedeni partikülleri, Börtesi filtreler, kimyevi ilaç kullanmaya gerek bırakmadan dezenfekte ederek doğal, tertemiz havaya sahip bir ortam sağlar. Havadaki spor miktarını ciddi oranda düşürerek daha sağlıklı, daha verimli, daha lezzetli ürünlerin alınması sağlanır.

Havandan emilerek elde edilen su temiz olup muhtelif amaçlar için kullanılıp, çevreye önemli katkı sağlanır.

 

https://www.enerama.com.tr/dragon-tarm-29.html

https://www.expogi.com/kategori/iklimlendirme-sistemleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |