ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
840 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ömer Faruk Kalyoncu
  • ADRES: Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Trump Towers Ofis Katları No:12 Kat:30 -31-32 ŞİŞLİ İSTANBUL
  • TELEFON: +90 (850) 266 06 06
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 21:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Kitap ve Süreli Yayınlar

 

 

 

idefix | D&R

Turkuvaz  Müzik Kitap Mağ. Paz. A.Ş.

 

İdefix, Türkiye’de kültür ürünleri denilince akla gelen ilk ve en gelişkin online yayın olmak üzere tasarlandı. Mayıs 1996’da kuruldu. 3 Mart 1999’da www.ideefixe.com adresinde test yayınına başladı ve Temmuz 1999’da satışa başladı. Şu an Türkiye’nin en büyük ve en yenilikçi online kitabevi olarak yayın hayatına devam etmektedir.

 

kitap ve süreli yayınlar idefix

idefix kitap ve süreli yayınlar expogi.com

 

 

idefix Sanal Kitap Fuarı

 

Birincisi 2003’te düzenlenen idefix Sanal Kitap Fuarı 16 senedir okurların büyük ilgisiyle aralıksız olarak devam ediyor. Sanal Kitap Fuarı’da yapılan sayısız etkinliğin yanı sıra 2000’in üzerinde yayınevinin 190.000 farklı kitabı %70’e varan indirimlerle okurlarla buluşuyor. Sanal Kitap Fuarı son 3 senedir en fazla ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük kitap fuarı ünvanını da elinde bulundurmaktadır.

 

Yayınevi Siteleri

 

kitap ve süreli yayınlar idefix

idefix kitap ve süreli yayınlar expogi.com

 

2006’dan bu yana; aralarında NTV Yayınları, Can Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, İş Bankası Kültür Yayınları gibi büyük yayınevlerinin de bulunduğu 50’nin üzerinde yayınevinin sitesini idefix işletiyor.

 

E-Kitap

 

Nisan 2010’da TTGV ve TÜBİTAK işbirliğiyle Türkiye’nin ilk e-kitap platformunu hayata geçirdi. İlk olarak Adobe DRM destekli cihazları destekleyen  sırası ile iPad, iPhone ve Android işletim sistemli cihazlara da destek vermeye başladı.

 

kitap ve süreli yayınlar idefix

kitap ve süreli yayınlar expogi.com

 

Prefix.com.tr

 

Ağustos 2011’de Anadolu’daki kitapçıların kitaba erişim sorununa köklü bir çözüm getiren B2B kitap dağıtım platformu olan idefix’in kardeş markası Prefix.com.tr kuruldu.

 

Sözünü Sakınmadan

 

Sabit Fikir ve İstanbul Modern Müzesi işbirliğinde gerçekleştirilen Sözünü Sakınmadan söyleşileri ile usta eleştirmenler Semih Gümüş ve Ömer Türkeş’in moderatörlüğünde Murathan Mungan’dan, Hakan Günday ve Selim İleri’ye kadar 13 değerli yazarı ve yüzlerce edebiyat severi konuk etti.

 

kitap ve süreli yayınlar idefix

kitap ve süreli yayınlar expogi.com

 

Yazar  Ormanları

 

Ormanlarımız bizim geleceğimiz, onları korumak da kitapseverler olarak çevreye borcumuz. İstiyoruz ki biz okurken doğal ormanlarımız yok olmasın, yeşiller gelecek nesillere kalsın. İşte bu sebeple, idefix’ten her sene satılan kitaplar için kesilen ağaçları doğaya geri kazandırıyoruz. Her sene gerçekleştirdiğimiz bu ormanlarımıza da idefix üyelerinin oylarıyla belirlediğimiz yazarlarımızın isimlerini veriyoruz.

 

Kitap Dergi ve Süreli Yayınlar

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |