ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
322 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hamit Elmas
  • ADRES: Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No: 28 / B Bakırköy İSTANBUL
  • TELEFON: +90 212 542 61 52
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.lucemutfak.com.tr
  • E-POSTA: info@lucemutfak.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+8 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. No: 28 / B Bakırköy İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Mutfak & Banyo Tasarım

 

 

 

Luce Mutfak & Banyo Tasarım

 

Firmamız 2002 yılında iç mimarlık ve dekorasyon sektörüne girmiş olup, 2009 yılında Luce markasıyla, 2018 yılında Uzay Mutfak & Banyo bayiliği ile Bakırköy’de bulunan showroom’unda farklı konsept çalışmalarıyla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 

mutfak banyo

mutfak banyo dekorasyon luce expogi.com

 

Dekorasyon Sektöründe Deneyimli Kadro

 

Kurulduğu günden itibaren, iç mimarlık ve dekorasyon sektöründe deneyimli kadroya sahip olan firmamız, tüm ev tadilatı, mutfak ve banyo dolapları, portmanto, Tv ünitesi, raydolap & giyinme odası dolapları, iç mekan kapıları, ahşap & seramik yer döşemeleri ve tavan süslemelerini size özel tasarımlarıyla en iyi şekilde yapmaktadır. Son olarak konseptinize ve talebinize uygun, tezgah, tüm ankastre ürünler, evye, batarya ve aksesuarlar da tasarlanarak, mekanınızı size teslim etmektedir.

 

 

banyo mutfak

mutfak banyo dekorasyon luce expogi.com 1

 

Luce Mutfak & Banyo

 

Bakırköy’de bulunan showroom’unda deneyimli kadrosu ile Luce mutfak & banyo mekanınızın ölçüsüne göre, işlevsel ve estetik değerlere sahip, size yaşamı rahat ve konforlu kılacak, her kullanıma uygun iç mekanlar tasarlamaktadır. Tasarımları üç boyutlu görsellerle size sunup, sizin tarafınızdan onaylandığı şekilde uygulamaya geçirmektedir. Luce mutfak & banyo anahtar teslimi olarak, tasarımı, projesi, danışmanlığı, tüm dekorasyon malzemeleri ve uygulaması ile birlikte sunmaktadır. Firmamızın değişmez prensipleri daima hizmette dürüstlük ve kalite, zamanında ve sorunsuz iş teslimi ve uygun fiyat olmuştur.

 

 

iç mimar dekorasyon

mutfak banyo dekorasyon luce expogi.com 2

 

 

Tasarım Süreci

 

İç mimarlık ve dekorasyon sektöründe deneyimli kadroya sahip olan firmamız Luce mutfak & banyo, mekanınızın ölçüsüne göre, işlevsel ve estetik değerlere sahip, size yaşamı rahat ve konforlu kılacak, her kullanıma uygun iç mekanlar tasarlamaktadır. Tasarımları üç boyutlu görsellerle size sunup, sizin tarafınızdan onaylandığı şekilde üretime geçirmektedir.

 

banyo tasarım

mutfak banyo dekorasyon luce expogi.com 3

 

 

Üretim Süreci

 

Luce mutfak & banyo olarak, yapılacak dolapların üretim sürecinde, mimarlarımız gözetiminde, tüm ekibimiz ile birlikte, evinizin gerekli tüm tadilatını tamamlayıp, yapım aşamasında olan ürünlerin uygulanabilmesi için mekanı hazır hale getirmektedir.

 

Uygulama Süreci

 

Luce mutfak & banyo; tüm ev tadilatı, mutfak ve banyo dolapları, portmanto, Tv ünitesi, raydolap & giyinme odası dolapları, iç mekan kapıları, ahşap & seramik yer döşemeleri ve tavan süslemelerini size özel tasarımlarıyla en iyi şekilde uygulayıp, Son olarak konseptinize ve talebinize uygun, tezgah, tüm ankastre ürünler, evye, batarya ve aksesuarlarınızla birlikte, mekanınızı size teslim etmektedir.

 

Bizi farklı kılan özelliklerimizi görmek ve zamanınız olduğunda

tanışmak için sizi Bakırköy’e Showroomumuza bekliyoruz…

 

http://www.lucemutfak.com.tr/cozum-ortaklari.php

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.