ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
154 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sezgin Hazangil
  • ADRES: Kısıklı Cad. No: 79 Altunizade 34676 Üsküdar İSTANBUL TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 216 321 76 74
  • FAX: +90 216 321 01 20
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.hazan.com.tr
  • E-POSTA: info@hazan.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+7 = ?

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Kısıklı Cad. No: 79 Altunizade 34676 Üsküdar İSTANBUL TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Endüstriyel Temizlik Makinaları

Endüstriyel temizlik makinaları imalatı ve satışı

 

 

 

Hazan Isı ve Makina San. Ltd. Şti.

 

1980 yılında kurulmuş olan HAZAN, endüstriyel temizlik makinaları üretimi, ithalatı ve ihracatı konularında faaliyetini sürdürmektedir. Temizlik makinaları konusundaki ar-ge çalışmaları sayesinde sektördeki önemli yeniliklere öncülük etmiş ve taklitlerine karşı patent alarak buluşlarını koruma altına almıştır. Temizlik makineleri sektörünün önde gelen markalarından biri olup, yüksek kaliteli ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Ayrıca Cleanfix Türkiye olarak İsviçre’de üretim yapan Cleanfix firmasının Orta Asya ve Orta Doğu ülkelerine dağıtım noktası olarak faaliyet göstermektedir.

 

Endüstriyel temizlik makinaları hazan makina expogi

Endüstriyel temizlik makinaları hazan makina expogi

 

Ford Otosan Otomobil Fabrikası

 

İzmit Gölcük tesislerinde araç kaportalarının veya bazı diğer metal aksamların büyük tonajlı preslerdeki üretimi sırasında zamanla kalıpların iç kısımlarında metal çapaklanmalar oluşmaktadır. Bu küçük metal çapaklar ise üretim esnasında yeni ürün üzerinde çizilmelere neden olmakta ve yeni parçaların hatalı veya defolu olarak ayrılmasına sebep verir. Hem işçilik hem de malzemeden zarara yol açar. Bunların vakumlanması ve diğer genel amaçlar için Ford fabrikası Hazan markasını tercih etmiştir.

Ayrıca kalıphane bölümünde yeni yapılan kalıplarda veya eski kalıpların bakımı sırasında oluşan metal çapakların vakumunda kullanmaktadır

 

Endüstriyel temizlik makinaları hazan makina expogi

Endüstriyel temizlik makinaları hazan makina expogi

 

Autoliv

Direksiyon üretimi yapan ve İsveç firması olan bu işletme Taurus 608 model makinamızı 600lt kapasiteli separatör ürünümüz ile birlikte tercih etmiştir.

Kocaeli Gebze fabrikasında bütün araçların emniyet kemeri tokalarının üretimi ve taşlanması gerçekleşmektedir. Üretimden çıkan çapakların ayrıca parlatma için kullanılan 10 -20 gram ağırlığında özel taşların vakumlanması amacı ile 15 hp gücünde TAURUS 608 model vakum makinası ve 600 LT separatör alımı gerçekleştirerek firmamızı tercih etmişlerdir.

 

Teklas Kauçuk

 

1992 tarihinden beri müşterimiz olan Teklas Kauçuk firması Gebze Muallimköy, Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB)  ve Bulgaristan fabrikalarında kullanılmak üzere sürekli ürünlerimizi tercih etmektedir. Üretimden çıkan kauçuk parçalarının vakumlanması ve silecek üretiminde tozboya kabini temizliği için çok sayıda makine alımı gerçekleştirmişlerdir.

 

Endüstriyel temizlik makinaları hazan makina expogi

Endüstriyel temizlik makinaları hazan makina expogi

 

Honda Türkiye Otomobil Fabrikası

Kocaeli Gebze fabrikasında üretimini gerçekleştirdiği araçlarda punta kaynak sonucu oluşan kaynak çapaklarını almadığı zaman boyama işleminden sonra bu parçalar yerinden kopmakta ve kopan yerlerin altında ise boyasız bir alan bırakmaktadır. Bu tür üretim hatalarının engellenmesi için araç kaportasının içinde kalma ihtimali olan küçük çapaklar vakum makinalarımız tarafından emilmektedir.

 

 

https://www.hazan.com.tr/videolar

 

https://www.expogi.com/kategori/makina/endustriyel-temizlik-makineleri/

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.