ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
871 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Aslı Saraçoğlu Özer
  • ADRES: Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi, Celal Bayar Bulvarı No:39 01350 Sarıçam Adana
  • TELEFON: 0322 394 55 04
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Kompresör İmalatı

Sarmak Hava Kompresörü

 

 

 

Sarmak Mak. Kompresör San. ve Tic. A.Ş.

 

Sarmak HavaKompresörü , Almanya’da öğrenim görmüş, idealist,  girişimci, genç bir mühendisin sanayicilik hayalinin gerçeğe dönüşmüş halidir.  Turgay Saracoğlu Almanya’da edindiği bilgi  ve tecrübeyle, memleketinde bir makina üreticisi olmak adına 1975’te yola çıktı. Kendi şehrinde iş imkanı sağlayarak kurduğu fabrikayı bugünlere getirdi.

 

sarmak hava kompresörü expogi

 

Sarmak Hava Kpmpresörü  ‘ün farkı, en iyi makinayı üretme azim ve tutkusunu  senelerdir yüksek etik değerler çerçevesinde devam ettirmesidir. Dürüstlük, samimiyet ve adalet, çalışanları için ortak değerlerdir. Güvene dayalı istikrar, müşterileri ve tedarikçileriyle olan ilişkilerinde belirleyicidir.

 

 

Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri

 

sarmak hava kompresörü expogi

 

 

Sarmak hava kompresörü , 40 yılı aşkın süredir bir makina üreticisi olmanın yanı  sıra bir mühendislik, danışmanlık ve hizmet firmasıdır.  Müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit eder, satışta ve satış  sonrasında en iyi hizmeti vermek için özenli ve hızlı hareket eder.  Bu esnada en ileri teknolojiden verimli şekilde yararlanarak sürekli  kendini yeniler.

 

 

hava kompresörü expogi

 

Sarmak‘ın varoluş sebebi ve felsefesi; hizmet verdiği kuruluşların hayatını kolaylaştırarak başarılarına katkıda bulunmak, bu sayede her zaman güvenilir ve saygın kalmaktır.

 

Sarmak Hava Kompresörü Kalite Politikası

 

Amacımız;

 

  • Kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek, denetlemek ve her operasyonu ilk defada doğru şekilde yerine getirmektir. Tasarımda ve üretimde sıfır hataya odaklanmaktır.
  • Satış esnasında müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru & detaylı şekilde saptamak ve gerçekleştirilebilir çözüm alternatifleri sunmaktır. Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları desteğiyle yenilenip gelişen ekonomik & kullanışlı ürünlerimizi müşterilerimize zamanında teslim etmek ve bakımını düzenli olarak yapmaktır.
  • Türkiye pazarında ve dünya pazarlarında rekabet edebilecek teknoloji, kalite ve fiyatı yakalamaktır.

Bu hususlardan doğacak kazançları başta değerli müşterilerimiz olmak üzere, çalışanlarımıza, ortaklarımıza ve toplumumuza aktarmak en yüce ümidimizdir.

 

sarmak expogi

 

İlk ihracatını 1990 yılında gerçekleştiren Sarmak Kompresör bugüne dek 30 dan fazla ülkede güvenle kullanılmaktadır. Yurt dışı satış faaliyetlerini bayiler ve servisler kanalıyla Gerçekleştirmektedir. Güvene dayalı işbirlikleri ile yurt dışındaki müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

 

sarmak kompresörü expogi

 

Sarmak Hava Kompresörü İhracatı

 

AFGANİSTAN, ALMANYA, ARNAVUTLUK, AZERBEYCAN, BELÇİKA, BİRLEŞİK KRALLIK-İNGİLTERE, BULGARİSTAN, LETONYA, CEZAYİR, DUBAİ/BAE, ETİYOPYA, GANA, YUNANİSTAN, GÜNEY AFRİKA CUMH., GÜRCİSTAN, IRAK, İNGİLİZ VİRJİN ADALARI, İRAN, İSPANYA, İSVİÇRE, İTALYA, K.K.T.C., KATAR, KAZAKİSTAN, LIECHTENSTEIN, LİBYA, MISIR, MOLDOVYA, ÖZBEKİSTAN, ROMANYA, RUSYA, SLOVAKYA, SUUDİ ARABİSTAN, TANZANYA, TÜRKMENİSTAN, UKRAYNA, ÜRDÜN

 

http://www.sarmak.com/referanslarimiz

 

https://www.expogi.com/kategori/kompresor/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |