ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
851 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kasım Babacan
  • ADRES: Atatürk Org. San. Böl. 10036 Sokak No:3 35620 Çiğli İZMİR
  • TELEFON: +90 232 376 87 10
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Hava Kompresörü

Hava Kompresörü

 

 

Lupamat Makina Sanayii A.Ş.

 

Basınçlı hava kompresörü sektöründe 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve sektördeki birçok yeniliğin öncüsü olan Lupamat, ilk olarak 1968 yılında pistonlu kompresör imalatına başladı.

hava kompresörü

lupamat expogi.com

 

Daha sonra ki yıllarda ürün yelpazesini genişleterek, hava kompresörü olarak vidalı kompresörler, yağsız çalışan pistonlu kompresörler, Booster kompresörler Scroll kompresörler, Benzinli  kompresörler ve son olarak da 40 bar yüksek basınç kompresörünü imal etmeye başladı.

2000 yılında Dirinler ailesine katılan Lupamat grup bünyesinde yer alan diğer şirketlerle yapılan işbirliği sayesinde üretim kalitesinde de önemli ölçüde yol kat etti.

hava kompresörü

lupamat expogi.com

 

Grup Şirketlerimiz

 

Grup bünyemizde 1952’de kurulan eksantrik-hidrolik pres imalatı yapan Dirinler Makine; CNC torna, CNC işleme merkezleri ve çok amaçlı ve tamamen müşteriye özel imal ettiğimiz CNC makinaları üreten Dirinler Sanayi Makinaları ve üretiminin %80’ini rüzgar enerji sektörüne yönelik ihraç eden, dökme demir imalatı yapan Dirinler Döküm firmalarımız mevcut.

 

hava kompresörü

lupamat expogi.com

 

Bünyesinde bulundurduğu, konularında uzman ve dinamik takım arkadaşlarıyla birlikte yapılan çalış malar ile hava kompresörleri üretimdeki kalite anlayışının yanı sıra servis-yedek parça ve teslim sürelerindeki müşteri  memnuniyetinin en üst seviyelerde tutulması, Türkiye’ nin en önde gelen kompresör firmasına  yaraşır derecede sürdürülmektedir.

 

Hava Kompresörü Ar-Ge Merkezi

 

2018 yılının Temmuz ayında kurulan AR-GE merkezi ile, yeni ürünlerle ilgili olarak da sürekli araştırma halinde olan Lupamat, Türkiye’de ilk defa yerli olarak imal ettiği pet şişe şişirme ve gıda tesisleri için geliştirilen 40 barlık yağsız (oil free) kompresörü ile yurtiçi ve yurtdışında da satışlarına başladı.

 

hava kompresörü

lupamat expogi.com

 

Pistonlu Hava Kompresörü

 

Lupamat pistonlu hava kompresörü endüstriyel kullanım için üretilmiş, düşük devirli, etkin bir soğutma ve yağlama sistemi içeren, kaliteli ve uygun malzemenin kullanıldığı üstün performanslı, uzun ömürlü kompres örlerdir. Bu özellikleriyle Lupamat size gerçekten  problemsiz bir çalışmanın yanı sıra verimlilik ve ekonomi sağlar.

hava kompresörü

lupamat expogi.com

 

Vidalı Hava Kompresörü

 

Lupamat yenilikçi teknoloji takibi ve Ar-Ge çalışmalarıyla artan enerji giderlerini minimum seviyeye çekecek çözümler üretmektedir. Verimli, güvenli, ekonomik, yüksek kaliteli Lupamat’ ın vidalı kompresör  ürünleri işletmenize uzun yıllar kesintisiz hizmet verecek performansa sahiptir. Bizleri güçlü kılan, satış öncesi ve satış sonrası kaliteli hizmet sunumu ve müşteri memnuniyetidir.

 

http://www.lupamat.com/tr/urunlerimiz

 

https://www.expogi.com/kategori/kompresor/

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |