ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
250 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: E. Şahin Karaca
  • ADRES: Üniversite Mah. Bağlariçi Cad. No: 18 34320 Avcılar İstanbul TÜRKİYE
  • TELEFON: +(90) 212 694 60 00
  • FAX: +(90) 212 509 55 08
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.kormetal.com
  • E-POSTA: info@kormetal.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+5 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Üniversite Mah. Bağlariçi Cad. No: 18 34320 Avcılar İstanbul TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Hafif Alaşımlı Jant

Hafif Alaşımlı Jantlar

 

 

Kormetal Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

1978 yılında İstanbul‘ da alüminyum ve zamak parça üretimi ile yola çıkan Kormetal, 1986 yılında hafif alaşımlı jant üretim tesisini de bünyesine ekleyerek, gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında tanınan ve aranan Kormetal jantları markasını oluşturmuştur.

 

hafif alaşımlı jant kormetal expogi

hafif alaşımlı jant kormetal expogi

 

40 yıldır elde ettiği engin bilgi birikimi ile şekillenen, müşterilerin beklediği kalite ile tasarımın gücünü bir araya getiren ve %100 yerli üretim olan Kormetal, hafif alaşımlı jant modellerini müşterilerine sunmaktadır.

 

 

40 dan Fazla Ülkeye İhracat Yapıyoruz

 

İç pazarda lider olan Kormetal hafif alaşımlı jant ları, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ile  bugün 40’tan fazla ülkede satılan bir Türk markası haline gelmiştir. Kormetal’ in  dünya çapında genişlemesindeki en büyük pay, yönetici ve çalışanlarının kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışları olmuştur. En zorlu koşullarda dahi bu anlayışından asla taviz vermeyen Kormetal, bugün dünyanın önde gelen en büyük markalarına da üretim yapar duruma gelmiştir.

 

hafif alaşımlı jant kormetal expogi

hafif alaşımlı jant kormetal expogi

 

Nokian Lastiğin Türkiye Distribütörü

 

Fabrika, döküm sahasında jant ve enjeksiyon döküm olarak iki ana bölümde faaliyet göstermektedir. Kormetal, bu faaliyetlerinin yanı sıra 2010 yılından bu yana Kış lastiğinin mucidi ve Finlandiya markası olan Nokian lastiklerinin Türkiye distribütörüdür. Ülke genelinde oluşturulan yaygın bayi ağı ile Türk otomotiv pazarına mükemmel güvenliği, yakıt tasarrufu ve çevre dostu özellikleriyle öne çıkan bu üstün nitelikli ürünleri sunmaktadır.

 

hafif alaşımlı jant kormetal expogi

hafif alaşımlı jant kormetal expogi

 

Kormetal Döküm

 

1978 yılında İstanbul‘ da alüminyum ve zamak parça üretimi ile yola çıkan Kormetal Döküm, günümüzde 5.000 ton/yıl alüminyum işleme kapasitesine ulaşmış ve ürünlerini başta Almanya, Fransa ve İngiltere olmak üzere Avrupa ülkelerine ihraç eden üretici haline gelmiştir. Fabrikamız ileri teknolojiyi nitelikli insan gücüyle birleştirerek modern döküm haneleriyle tüm müşterinin beklentilerini karşılamaktadır.

 

 

hafif alaşımlı jant kormetal expogi

hafif alaşımlı jant kormetal expogi

 

Yüksek Teknoloji Otomasyon Sistemleri

 

Fabrikamızda alüminyum döküm presleri, her tezgaha entegre bekletme ocakları, otomatik kepçe, otomatik kalıp spreyleme ve parça alma robotları sayesinde tam otomasyonlu sistemde üretimi gerçekleştirmektedir.

 

 

Mühendislik Bilgisi ve Deneyimi

 

Kormetal sahip olduğu teknik altyapı ve laboratuarlar sayesinde üretici firmaların projelerine doğrudan destek vererek, döküm alanındaki mühendislik bilgisi ve deneyimi ile sadece bir tedarikçi olarak kalmayıp, aynı zamanda tedarikçisi olduğu firmalarla proje ortağı gibi çalışarak bu firmaların zaman ve işgücü açısından desteklenmesini sağlamaktadır.

 

https://kormetal.com/tr/haberler

 

https://www.expogi.com/kategori/otomotiv/oto-jant/

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.