ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
865 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Cenan Güney
  • ADRES: Ostim OSB Mahallesi Ayyıldız Sanayi Sitesi 1140 Sk. No : 32 Göral Plaza Yenimahalle / Ostim Ankara
  • TELEFON: (0312) 394 60 55
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Gözlük İmalatı

Gözlük

 

 

Göral Gözlük İmalat San. A.Ş.

 

Gözlük imalatı konusunda bugüne kadar birçok firmaya destek vermeye çalıştık.  Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor  olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi…

 

gözlük

avva güneş gözlükleri expogi

 

2000 yılından beri gözlük imalatı konusunda hizmet veren firmamız için de “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık. Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

 

gözlük

avva güneş gözlükleri expogi

 

Kaliteli İmalat Süreci

 

Gözlük  Fabrikası için kısaca; “Ankara’da kaliteli gözlük üretimi konusunda uzmanlaşmış bir gözlük çerçeve imalathanesi” diyebiliriz. Gözlük Fabrikası ‘nı biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerdeki benzer fabrikalardan daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda “Farklıyız…” diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır üretim,satış ve pazarlama alanlarında hizmet veriyoruz.

 

gözlük

avva güneş gözlükleri expogi

 

Peki GÖRAL GÖZLÜK AŞ, diğer fabrikalardan neden farklıdır?

 

Çünkü;  Herşeyden önce;

 

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”

 

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız GÖRAL GÖZLÜK  Fabrikası ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

 

gözlük

avva güneş gözlükleri expogi

 

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.” 

 

Belki hiç bir gözlükçünün yapmadığı kadar çok üretim vb. gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

 

gözlük

avva güneş gözlükleri expogi

 

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

 

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz.

Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

 

https://www.goralgozluk.com/Markalar

 

https://www.expogi.com/kategori/saat-gozluk/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • eyewear manufacturer 3 Mayıs 2020 11:00 CEVAPLA

    If some one desires to be updated with most recent technologies afterward he must be
    visit this site and be up to date daily.

ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |