ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
652 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erdal Kalam
  • ADRES: Zafer Mahallesi Marsan Sokak No:23/1 Yenibosna Bahçelievler İstanbul
  • TELEFON: 0212 451 84 74
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Tekstil Konfeksiyon Aksesuar

 

 

 

DALTEKS | Göğüs Pedi | Omuz Vatkası

 

Göğüs Pedi

 

Göğüs pedi omuz vatkası imalatı ile serüvenine başlayan Şirketimiz  2011 yılında İstanbul’un  Bahçelievler semtinde kurulmuştur. Müşterilerden gelen kol balığı taleplerini değerlendirerek makine parkuruna kol balığı otomasyonunu ekleyerek, yenilikçi üretim faaliyetlerini geliştirmiştir.

 

 

göğüs pedi omuz vatkası

göğüs pedi omuz vatkası dalteks expogi.com 10

 

2013 de abiye ve gelinlik firmalarının talep ettiği göğüs pedi ni üretimine alan firmamız, üçgen glop, mayo glop ve haşama glop modelleriyle rakiplerine fark atmış, iç giyim sektöründe gözde tedarikçi firmalar arasında yerini almıştır. 2016 da ilk ithalatını yurt dışından tarlatan, yaka keçesi, gren, balen rıgılene ve gelinlik telası getirerek müşterilerine kolaylık sağlamış fiyatlarını minimum seviyede tutmuştur.

 

göğüs pedi omuz vatkası

göğüs pedi omuz vatkası dalteks expogi.com 7

 

 

Daima yurt dışı fuarlarına katılan şirketimiz, Çin’de üretilen ürünleri yakından takip ederek Türkiye’de yenilikçi firma olma çabasına girmiştir.Çin’de kot pantolon sektörüne yoğun bir şekilde popo pedi nin üretildiğini ve Türkiye’ye ihracatının yapıldığını takip eden firmamız, 2017 de ilk popo pedi tesisini Türkiye’de kurmuş ve bu ithalatın önüne geçerek ülke ekonomisine katkı sağlamıştır.

 

 

Omuz Vatkası

 

Omuzların dik durması ve görünmesi için omuz vatkası kullanımı hala geçerliliğini korumaktadır. Dalteks vatka markası olarak her beklentiyi karşılar nitelikte ürün gruplarımızla tek çözüm merkezi olmayı sürdürmekteyiz. Erkek ve kadınlar için ceket vatka modelleri, kumaş kaplı, sünger ve kıl telalı, keçeli, süngerli, elyaflı ve ithal gibi pek çok kategoride hizmet verdiğimizi söylemeliyiz.

 

göğüs pedi omuz vatkası

göğüs pedi omuz vatkası dalteks expogi.com 9

 

Fizik ve omuz yapınıza göre en konforlu vatka modellerini almak da zorluk çekmeyeceksiniz. Yüksek kalitenin haricinde her dönem hesaplı birim fiyatlarını da şirketimizle elde edeceksiniz. Uzun ömürlü bir vatka kullanmak istediğiniz de 35 yıla yaklaşan deneyimimizle bize ulaşabilirsiniz. Memnuniyet ve dayanıklılığı bir arada bulacağınız seçeneklerimiz tam da dilediğiniz performansı almanızın da kapılarını tamamen açacaktır.

 

İç Giyim

 

Öte yandan; abiye, gelinlik, haşema, büstiyer ve diğer elbiselerin göğüs kabını üreten firmamız, iç giyim sektöründe güvenirliğini ve öncülüğünü korumaktadır. Glop son derece ergonomik ürünlerdir. Göğüs bölgesinin çok daha dik ve her elbiseye yakışır derecede görünmesini sağlar. Özellikle gelinlik seçimleri için de fark yaratan modelleri mevcuttur. sizlerden gelen numune taleplerine ücretsiz cevap vermekte olan firmamız sizlerden gelen önerileri ve talepleri benimser ve çalışmalarını bu yöne çevirir.

 

 

göğüs pedi omuz vatkası

göğüs pedi omuz vatkası dalteks expogi.com 8

 

 

https://www.dalteks.net/

 

https://www.expogi.com/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.