ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Gıdacıbaşı Pastacılık

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
433 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Satış Müdürü
 • ADRES: GIDACIBAŞI Baharat Pastacılık ve Gıda Kimaysalları Tic.Ltd. Şti İOSB TRİKO CENTER SAN SİT. M2 BLOK NO : 30 - 41 İkitelli Başakşehir İstanbul - Türkiye
 • TELEFON: +90 212 438 50 86
 • FAX: 0 212 438 50 88
 • GSM: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: http://www.gidacibasi.com.tr
 • E-POSTA: info@gidacibasi.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / :18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+7 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

GIDACIBAŞI Baharat Pastacılık ve Gıda Kimaysalları Tic.Ltd. Şti İOSB TRİKO CENTER SAN SİT. M2 BLOK NO : 30 - 41 İkitelli Başakşehir İstanbul - Türkiye

FİRMA HAKKINDA

Gıda boyası ve Pastacılık Ürünleri

Gıda boyası ve Pastacılık Ürünleri

 

 

 

Gıdacıbaşı Baharat Pastacılık ve Gıda Kiyas. Tic.Ltd. Şti

 

Firmamız 2007 yılında İstanbul merkezli gıda boyası pastacılık ürünleri endüstriyel, kimyasal ve pasta ekipmanları olarak hizmet vermek amacıyla ticari hayatına başlamıştır. Kaliteli ürün kaliteli iş gücü ve kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş burada ilkelerinden taviz vermeden istikrarlı ve sağlam adımlarla daha iyiye ulaşma hedefiyle çalışmış başarılı sonuçlar elde etmiştir. Firmamızın yükseliş trendi kuruluşundan bugüne kadar devam etmiş olup gün geçtikçe artan müşteri portföyüne sahip olmuştur.

 

gıda boyası

pastacılık ürünleri gıdacıbaşı expogi

 

Firmamızın Hedefi

 

Kendi alanında kuruluşundan bu güne kadar seçkin müşteri kitlesi ile pastacılık sektöründe endüstriyel , pasta kimyasalları ve pasta ekipmanları ürünleriyle bir ekol olmuştur. Sınırlarını her zaman bir adım öteye taşımayı bilen Gıdacıbaşı bulunduğu yerin vazgeçilmezliğini her zaman korumaya gayret edecektir. Öncelikli kalite anlayışı her zaman devam edecek ve müşteriye verdiği önemi koruyacaktır.

Konusunda uzman personeli ve çağdaş üretim teknolojisini her geçen gün dahada ileriye taşımaya gayret edecektir.

 

pastacılık ürünleri gıdacıbaşı expogi

pastacılık ürünleri gıdacıbaşı expogi

 

Gıdacıbaşı Ürün Kataloğu

 

Endüstriyel  Ürünler

 

Pastacılık, vanilya, yaprak jelatin, konserve ananas, lake toz gıda boyası, subazlı toz gıda boyası, gıda boyası, yenilebilir yıldız süs, aroma, pasta süs şekerleri, gıda katkısı, sabun boyası, kokulu taş boyalar, dekoratif yıldız, dekoratif sim, gıda simi, pasta simi, pasta yıldızı.

 

pastacılık ürünleri gıdacıbaşı expogi

pastacılık ürünleri gıdacıbaşı expogi

 

Kimyasal Gıda  Ürünleri

 

Yaprak jelatin, lake toz gıda boyası, subazlı toz gıda boyası, gıda boyası, yenilebilir yıldız süs, aroma, pasta süs şekerleri, gıda katkısı, sabun boyası, kokulu taş boyalar, dekoratif yıldız, dekoratif sim, gıda simi, pasta simi, pasta yıldızı, baharat, gıda kimyasalları. Pasta süsleme ve katkı maddeleri

 

Pasta Süsleri ve Ekipmanları

 

Pastacılık, vanilya, yaprak jelatin, konserve ananas, hindistan cevizi, lake toz gıda boyası, subazlı toz gıda boyası, gıda boyası, yenilebilir yıldız süs, aroma, pasta süs şekerleri, gıda katkısı, dekoratif yıldız, dekoratif sim, gıda simi, pasta simi, pasta yıldızı, gıda kimyasallar.
Kuru gıdalar, ambalajlanmış kuru gıdalar

 

pastacılık ürünleri gıdacıbaşı

pastacılık ürünleri gıdacıbaşı expogi

 

Kuru Gıda Ürünleri

 

Vanilya, yaprak jelatin, mavi haşhaş, çörekotu, ayçekirdeği,  kuş üzümü, toz biber, kuru meyve, nane,vanilin, beyaz haşhaş, anason, mahlep, yulaf ezmesi, ..

 

 

Gıda Güvenliği Politikamız ;

 

Gıda katkı maddeleri , gıda aroma ve boyaları ile baharat çeşitlerimizin paketlenmesi ve satışı süreçlerinde; Yasal gereklilikler ve müşteri beklentileri doğrultusunda güvenilir tedarikçiler ile iş birliği yapmanın sağladığı fayda ile birlikte sağlıklı, güvenilir ve  hijyenik koşullarda üretim/paketleme gerçekleştirmek ,tüm personelin gıda güvenliği bilinci kazanmasını ve sürekli gelişimi sağlayan eğitimler ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Firmamız, gıda güvenliği standartı olan Iso 22000 belgesine sahiptir.

 

 

Vizyonumuz:

 

Ulusal markaların/ market zincirlerin ana tedarikçileri arasında bulunmak ve müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak.

 

 

Misyonumuz:

 

Pastacılık sektöründe gıda katkı maddeleri, boyaları ve baharat çeşitleri  kapsamında güvenilir ham madde kaynakları ile işbirliği yaparak gıda güvenliği bilincinin yüksek seviyede olduğu üretim gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetinde fark yaratmak.

 

 

http://gidacibasi.com.tr/tr/urunler/detay/gidacibasi-urun-katalogu

 

https://www.expogi.com/kategori/gida-urunleri/pasta-malzemeleri-gida-boyasi/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Vintage House Restaurant 14 Kasım 2019 18:17 CEVAPLA

  Hi there to all, how is all, I think every one is getting more from this web site, and your views are pleasant
  in favor of new viewers. http://www.vintagehouserestaurant.com/