ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
834 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Osmangazi mah. 345. sk. no: 1 - 1 Kıraç Esenyurt İstanbul
  • TELEFON: +90 212 695 25 25
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 17:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Raf Sistemleri

 

 

 

Garanti Raf San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Depolama ve Raf Sistemleri üzerine hizmet veren firmamız, 1999 yılından  bu yana sektöründe lider firmalar arasında yerini almıştır.

 

İstanbul/Esenyurt da 2.000m2 üretim tesisi ile sektörde ön sıralarda bulunmaktadır. Garanti Raf San.Tic. Ltd. Şti. kalite yönetim sistemi gereklerinden ödün vermeyen, teknolojik yeniliklere duyarlı, kaynaklarını koruyan ve geliştiren, dinamik ve yetkin kadrosunun özverili çalışmaları ile beraber, şeffaf yönetim anlayışı ile direk müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları Raf Sistemleri konusundaki başarısının temellerini oluşturmuştur.

 

raf sistemleri garanti raf expogi.com 4

 

Depolama ve Raf Sistemleri alanında 1999’dan beri edindiğimiz tecrübe ve birikim ile ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözümler üretiyoruz.

 

Sırt Sırta Raf Sistemi

 

Sırt Sırta ( Back to Back ) Raf Sistemleri en yaygın, ekonomik ve geniş kullanım alanına sahip olan depolama sistemidir.

 

 

raf sistemleri

raf sistemleri garanti raf expogi.com

 

Bu sistemde ürünler paletler halinde birbirinden bağımsız olarak istiflenmesinden dolayı  paletlere doğrudan hızlı ve %100 erişim sağlamaktadır. Ayak yüksekliği ve Travers uzunluğu müşterinin ihtiyaç ve taleplerine göre ayarlanabilen Sırt Sırta Raf Sistemleri, en küçük antrepodan en büyük ve en karmaşık merkezlere kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

 

Bu sistemde kullanış amacına göre birçok aksesuar mevcuttur. İşletmeler bu aksesuarlar yardımıyla ürünlerini direkt olarak emniyetli bir şekilde raf gözüne koyabilirler.

 

Taşınacak yüke göre kalınlığı belirlenen Traversler (Yatay Taşıyıcılar) konektör yapısına göre Raf Ayaklarına (Dikme) civata yada geçme

olarak bağlantısı yapılır.  Sırt Sırta Raf Sisteminin kurulumu kolay ve hızlıdır.

 

 

Yüksek İrtifa Raf Sistemi

 

Yüksek İrtifa Raf Sistemleri, depo alanında maksimum düzeyde ve kapasitede kullanım sağlanması için uygun istifleme araçlarının kullanımı için koridorların daraltıldığı raf sistemidir.

 

yüksek irtifa raf sistemleri

garanti raf expogi.com 1

 

Hızlı mal sirkülasyonu olan şirketler için uygun bir sistemdir. İstifleme makinelerinin seri olarak yaptıkları çalışmaları daha güvenli kılmak için zemine kılavuz rayları yerleştirilir.

 

 

Hafif ve Orta Yük Rafları

 

Hafif ve Orta Yük Rafları, özellikle orta ve küçük hacimli malzemelerin depolanmasında kullanılan en yaygın ve pratik raf sistemidir.

 

 

garanti raf expogi.com

 

Ambalajlı ürünler için en ideal çözümdür. Sipariş hazırlama, ürün toplama gibi operasyon süreci bulunan işletmelerde sistematikliği sağlar.

 

Orta ağırlıktaki ürünlerin manuel olarak yüklendiği depolarda ve arşiv depolarında kullanılabilen raf sistemidir.Raf ara yükseklikleri kolay bir şekilde ayarlanabilir.

 

https://www.garantiraf.com.tr/referanslar.asp

 

https://www.expogi.com/kategori/raf-sistemleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |