ArabicEnglishGermanRussianTurkish

FÜZYON MAKİNA KALIP KAYNAK VE PLASTİK ÜRÜNLERİ SAN. TİC .LTD. ŞTİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
535 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Atatürk Caddesi Çelik Törün Endüstri Merkezi No:100 -1. Kat No:1B06 İkitelli 34490 Başakşehir / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 549 03 82
  • SOSYAL MEDYA:

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

FÜZYON MAKİNA KALIP KAYNAK VE PLASTİK ÜRÜNLERİ SAN. TİC .LTD. ŞTİ

 

 

Füzyon Makina; 2006 yılında kurulmuş mühendislik firmasıdır. İmalatının sanata dönüştürüldüğü ve kalite anlayışının getirdiği kriterler ile üretim yapan bir firmadır. Uzun yıllara dayanan imalat tecrübeleri ile;  İstanbul Ulaşıma ait ALSTOM metro trenlerinde şaseler, MİLGEM savaş gemisi projesinde helikopter pist parçaları, NADİR METAL ALTIN RAFİNERİSİ nde titanyum altın saflaştırma reaktörleri gibi projelere imza atmıştır. İlerleyen zaman içerisinde gerek işletme gerekse ekip olarak büyüme sağlamıştır.

 

 

2006 yılından bu yana İkitelli Organize Sanayi bölgesinde birisi ana merkez imalat diğerleri yardımcı işletmeler olmak üzere 3 farklı yerlerdeki işletmeleri ile 2500 m2 de hizmet vermektedir. Kendi bünyesinde mühendislik birimi tasarım ofisi, kalite kontrol donanımları ve her türlü imalat parkurunun bulunduğu kısımlar vardır. İşletme içersine giren hammaddeler hiçbir hizmet alımına gerek duymadan tek elden imal edilmektedir. Üniversal-CNC talaşlı imalat parkurlarını, CNC sac işleme istasyonlarını, Lazer-Plazma kesim ünitelerini,  kaynak robotlarını, kalite kontrol donanımlarını barındırmaktadır. Son yıllarda Tübitak projeleri ( TEYDEB 1507)  ile Ar-Ge ağırlıklı çalışmalara başlamıştır. Üniversite , sanayi işbriliği çerçevesinde çalışmalar yürütülmektedir.

 

Füzyon Makina; ilaç, gıda, kimya ve kozmetik firmalarına kaliteli üretim ekipmanlarının  tasarımını, imalatını ve kurulumunu yapan  bir mühendislik firmasıdır. Uzman kadromuz ile yüksek kalitede proses tankları,fermentörler,  karıştırıcı sistemler, dolum üniteleri  ve özel makinalar üretiyoruz. Güncel tesisler kuruyoruz. HACCP, GMP, HİJYEN kurallarına uygun ürünleri, planlama aşamasından  tesisin anahtar teslimine uzanan faaliyetlerimizle tüm ihtiyaçlarınızı tek elden karşılıyoruz. Makina yapımından süreç mühendisliğine, fabrikanın devreye alımından personel eğitimine esnek bir çerçevede hızlı, verimli ve yüksek teknolojili bir hizmet sunuyoruz. Uluslararası  denetim firmalarıyla çalışıyor, müşterilerimizin isteğine bağlı olarak her türlü test ve denetimi bu firmaların gözetimi altında gerçekleştiriyoruz.

 

Breau Veritas, Türk LOYDU gibi akredite kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmış güncel teknolojili hizmetlerimiz, kaynakçılarımız ve uzman mühendislerimizle tüm ihtiyaçlarınızı tek elden karşılamak için sizlerle tanışmayı bekliyoruz.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.