ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
171 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Cenk Öztaş
 • ADRES: Orhangazi Mh. Mercedes Bulvarı No: 7 Esenyurt İstanbul Türkiye 34538
 • TELEFON: +90 212 672 8170
 • FAX: +90 212 672 89 50
 • GSM: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: http://www.oztas.com
 • E-POSTA: info@oztas.com
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+3 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Orhangazi Mh. Mercedes Bulvarı No: 7 Esenyurt İstanbul Türkiye 34538

FİRMA HAKKINDA

Çorap Fabrikası

Çorap fabrikası çorap imalatı

 

 

Öztaş Çorap A.Ş.

Öztaş Çorap fabrikası 1958 yılında sektörünün duayeni sayılan ve 2001 yılında kaybettiğimiz Sn. Habib Öztaş tarafından Kurulmuş olup, 50 yıldır Çorap sektöründe faaliyet göstermekte ve üretim yapmaktadır. 1984 yılından sonra ihracata da başlayan Öztaş fonksiyonel çoraplar çok kısa bir süre sonra yurt dışında da kendini kabul ettirmiş ve şu an Türkiye’nin önde gelen çorap ihracatçıları arasında yerini almıştır.

 

fonksiyonel çoraplar öztaş çorap fabrikası expogi.com

fonksiyonel çoraplar öztaş çorap fabrikası expogi.com

 

Öztaş Çorap fabrikası, hemen hemen her türdeki fonksiyonel çoraplar taleplerine cevap verebilecek, sektörü içinde Türkiye’nin en geniş ve en güçlü makine parkına sahip, sayılı üretici firmalarında biridir. Öztaş Çorap fabrikası, başarılı yönetimi, güçlü sermaye yapısı, gelişen teknolojiye ayak uydurması ve tüketici eğilimlerini dikkate alması gibi özellikleri sayesinde istikrarlı bir gelişmenin ve büyüme göstermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

 

fonksiyonel çoraplar öztaş çorap fabrikası expogi.com

fonksiyonel çoraplar öztaş çorap fabrikası expogi.com

 

Öztaş çorap fabrikası yıllık 45 milyon çift çorap üretim kapasitesine sahip olup, bu üretimin tamamını kendi mülkiyeti olan Fabrikalarda gerçekleştirmenin yanı sıra bünyesinde geliştirdiği bilgisayar programı ile her aşamasını takip edebildiği üretim, paketleme ve kalite kontrol sistemi sayesinde müşterilerine en kaliteli servisi verebilmektedir.

 

fonksiyonel çoraplar öztaş çorap fabrikası expogi.com

fonksiyonel çoraplar öztaş çorap fabrikası expogi.com

 

Ayrıca, 2006 yılında inşaatını bitirip, üretime geçtiği 22.000 m2 kapalı alana sahip yeni fabrika binası ile daha ileri teknoloji ve iyi bir fiziki ortam sayesinde hedeflediği çağdaş üretim planlamasına kavuşmuştur. Deneyimli üretim ve pazarlama kadrosunu bu yeni ortam ile bütünleştirerek, şirket yapısını daha organize bir hale getirmiştir.

 

fonksiyonel çoraplar öztaş çorap fabrikası expogi.com

fonksiyonel çoraplar öztaş çorap fabrikası expogi.com

 

Ayak sağlığı için altın kurallar

 

 • Yazın sıcak günlerinde ayaklarınızı günboyu spor ayakkabılara kapatmayın. Sıcak ve ter nedeniyle ayakkabının içi bakteriler için ideal ortam oluşturur.
 • Her fırsatta ayaklarınızı havalandırın ve deri bantlı sandaletleri tercih edin; sentetik olmayan ama teri emen doğal malzemelerden yapılmış çoraplar giyin.
 • Yüksek ince topuklu ayakkabılardan kaçının. Bu tür ayakkabılar uzun süre giyildiğinde dengede durmak için bedeni öne eğilmeye zorlar. Topuklu ayakkabılar mümkün olduğunca geniş tabanlı olmalı, topuk yüksekliği de 2 cm., en fazla 5 cm.yi geçmemeli.
 • Ayakkabılarınız sivri burunlu olursa parmaklarınız uca doğru toplanarak üstüste binecektir. Bu da zamanla parmakların doğal duruşunu etkileyecektir.
 • Ayaklarınız terlemeye eğilimli ise ayak banyosunu uzatmayın. Uzun banyolarda deri suyu emerek ayakların şişmesine yol açabilir. Terleyen ayakları sabunlu tuvalet havlusuyla günde bir-iki kez temizleyin. Kurularken parmak aralarını özellikle unutmayın.
 • Yaz süresince yüzme havuzları mantar enfeksiyonu açısından ayaklar için sakıncalı olabilir. Yüzme havuzlarını seçerken dikkatli olun.
 • Ayaklarınızı pudralamak için talk pudrası yerine özel ayak pudralarını ve terlemeyi önleyici ayak sreylerini tercih edin.

 

http://www.oztas.com/urunler.html

 

https://www.expogi.com/kategori/hazir-giyim/corap/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.