ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
539 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Raşit İnmez
  • ADRES: Meclis Mahallesi, Atatürk Cd. No:55, 34785 Sancaktepe İstanbul, Türkiye
  • TELEFON: 0216 622 69 70
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:30

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Yapı ve Reklam Malzemeleri

Yapı ve Reklam Malzemeleri

 

 

Polin Yapı ve Reklam Malzemeleri A.Ş.

 

1997 yılında çatı ve cephe kaplama malzemelerinin satış ve uygulamasıyla sektöre ilk adımını atmıştır. Zamanla ürün yelpazesini arttırarak yenilikçi uzman kadrosu ile satışta ve uygulamada sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.Satış grubumuz Alüminyum Kompozit Paneller , Polikabonat Levhalar , Akrilik Levhalar , Pvc Levhalar , Alüminyum Levhalar ,Alüminyum Profiller ve Reklam sektörüne yönelik ürünleri büyük bir titizlik ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

 

yapı ve reklam malzemeleri polin reklam expogi.com

yapı ve reklam malzemeleri polin reklam expogi.com

 

Kurumsal Kalite Politikamız

Satışını yaptığımız ürünleri tam zamanında ve hatasız bir şekilde müşterilerimize sunarak müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak; Planla, Uygula, Kontrol et ve Önlem al felsefesi ile hareket ederek tüm süreçlerimizi sürekli iyileştirmek; çalışanlarımızın sürekli gelişimini ve eğitimini sağlamak; paydaşlarımız ile tüm ilişkilerimizi Temel Değerlerimiz doğrultusunda kurmak ve geliştirmek kurumsal kalite politikamızdır. Bu doğrultuda, kuruluşumuz için uygulanabilir şartları karşılamayı taahhüt ederiz.

 

yapı ve reklam malzemeleri polin reklam expogi.com

yapı ve reklam malzemeleri polin reklam expogi.com

 

PVC Levhalar

 

İyi bir reklam malzemesi ve son derece pratik bir bölme ve iç alan giydirme elemanı olan Foam PVC Levha Modelleri, zengin renk seçeneği ve değişken ebat kalınlıkları ile pek çok amaç için rahatlıkla kullanılmaktadır.

Sert, düzgün ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olan, hafif yapısı ile taşıma, stoklama, nakliye ve uygulama kolaylığı yaşatan bu ürün gurubu, olumsuz hava koşullarından etkilenmediği gibi, mantar, küf, termit, bakteri gibi türlerin verebileceği zararlara karşı da son derece radikaldir.

Doğrudan baskı ve laminasyon için ideal bir seçenek olan hafif, dayanıklı bir malzemedir. Düzgün, düz bir yüzeye sahip olması nedeniyle öncelikle yüksek kaliteli satış, sergileme ve sergi standlarında kullanılır.

 

Foam PVC Levha Çeşitleri

 

Çok yüksek ısılara karşı bile dayanım gösteren, yapısı nedeni ile iç mekanlarda yalıtım amacı ile dahi kullanılabilen ve son derece olumlu geri dönüşler alan Foam PVC Levha Çeşitleri; ekonomik fiyatları, kolay uygulama özelliği, üzerine dijital baskı yapılabilmesi, hafif yapısı ve her türlü olumsuzluğa karşı sergilediği yüksek mukavemet gücü ile yeni nesil üretimlerden bir tanesidir. Foam PVC Kullanım Alanları konusuna gelince;

 

yapı ve reklam malzemeleri polin reklam expogi.com

yapı ve reklam malzemeleri polin reklam expogi.com

 

* Fuar ve sergi organizasyonlarında stantlara separatör ve alın bandı uygulamak

* Billboard ve cephe reklamları

* İşaret ve yönlendirme levhaları

* Asma tavan yapımı çözümleri

* Prefabrik Yapı

* Şantiye ve bekçi kulübesi tasarımları

* Sağlık sektörü için dolap ve tezgah tasarımları

 

En çok kullanıldığı alanlardır. Bunun yanı sıra daha pek çok amaç için en ideal çözümü oluşturan bu ürünler, yeni nesil buluşların reklam ve yapı sektörüne kazandırdığı en pratik ve avantajlı çözümlerdir Foam PVC Levha Fiyatları için bizimle iletişime geçin.

 

 

https://www.polinyapi.com.tr/urunler/pvc-levhalar/

https://www.expogi.com/kategori/reklam/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |