ArabicEnglishGermanRussianTurkish

GOLD Fenestra Kapı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
70 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Adnan Yılmaz
 • ADRES: Zafer Mahallesi Adile Naşit Bulvarı 152. Sokak No: 3/5 B Blok Zemin Kat Esenyurt İstanbul
 • TELEFON: 0 (212) 422 59 39
 • FAX: 0 (212) 422 59 41
 • GSM: Belirtilmemiş
 • WEB SİTESİ: http://www.fenestra.com.tr
 • E-POSTA: fenestra@fenestra.com.tr
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+3 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Zafer Mahallesi Adile Naşit Bulvarı 152. Sokak No: 3/5 B Blok Zemin Kat Esenyurt İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Otomatik Kapı ve Kepenk

Otomatik Kapı ve Kepenk

 

 

 

Fenestra Yapı İnş. San. ve Tic. A.Ş.

 

Fenestra yapı; otomatik kepenk ve kapı sistemleri nin temeli 2003 yılında atılan şirketimizin geçen süre zarfında firmaların birçok projesinde satış ve çözüm ortağı olmuştur. Fenestra otomatik kapı sistemleri; sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi sunmakla birlikte ekonomik, estetik, uzun ömürlü hizmet anlayışı ile birçok kurumsal firmanında aralarında bulunduğu müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır.

 

Fenestra Otomatik Kapı ve Kepenk www.expogi.com (1).

Fenestra Otomatik Kapı ve Kepenk www.expogi.com (1).

 

Otomatik Kepenk

 

Otomatik kepenk sistemleri kullanımı kolay ve güvenlidir.  Günümüzün en önemli gereksinimlerinden biri olan otomatik kepenk modelleri, Fenestra tarafından imal edilmektedir. Tüm ürünlerimizin kalitesi ve sahip oldukları özellikleri bakımından önemli ölçüde müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ürünün gerek kullanım gerekse sahip oldukları teknik özelliklerine bağlı olarak farklı çeşidi tercih edilebilmektedir. Gerek evinizin, gerekse ticari faaliyetlerinizi yürüttüğünüz alanların güvenliğinin sağlanmasında kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Aynı zamanda, dükkânlar (kuyumcular, bankalar,  restoranlar, esnaflar, depolar), fabrikalar, elektronik ürün tedarikçileri vb. güvenlik önlemi olarak otomatik kepenk sistemleri tercih etmektedirler.

 

Fenestra Otomatik Kapı ve Kepenk www.expogi.com (1).

Fenestra Otomatik Kapı ve Kepenk www.expogi.com (1).

 

Fotoselli Otomatik Kapı

 

Fotoselli olan otomatik kapı modelleri ısı ve harekete karşı duyarlı olup kendi kendine açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde kamusal alanlarda ve kalabalık içerikli mekanlarda herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan kullanılabilir. Aynı zamanda gelen kişileri algılama sistemi hatasız bir şekilde çalışmaktadır.

 

 

Fenestra Otomatik Kapı ve Kepenk www.expogi.com (1).

Fenestra Otomatik Kepenk www.expogi.com (1).

 

Otomatik Panjur Sistemleri

 

İş yerlerinde ve evlerin pvc pencereye uygulanan otomatik panjurların kullanımı; her geçen gün artmaktadır. Otomatik panjur sistemleri; şıklık ve zerafetten ödün vermeden estetik görünüm sağlayan bir korunma sistemidir.

Otomatik panjurların birçok önemli avantajı bulunmaktadır. Rüzgar, yağmur ve aşırı sıcakların yarattığı bütün olumsuz koşullara karşı üstün bir koruma sağlar. Özellikle, maddi yönden önem arz eden dükkan ve mağazaların korunmasında da; en gerekli güvenlik sistemleridir. Art niyetli kişilerin, ev ve iş alanlarınıza girmesine engel teşkil ettiğinden; caydırıcı bir rol oynar.

 

Fenestra Otomatik Kapı ve Kepenk www.expogi.com (1).

Fenestra Otomatik Kapı www.expogi.com (1).

 

Bariyer Sistemleri

 

Otopark alanlarında giriş ve çıkışların seri bir şekilde ve güvenli olarak sağlanmasıdır.  Amacına uygun  kollu, tuzak, road blocker, mantar bariyer ve plaka okuma sistemleri gibi sistemlere otopark bariyeri ya da otomatik bariyer sistemleri denir.

 

https://www.fenestra.com.tr/referanslar/

https://www.expogi.com/kategori/kapi-pencere/otomatik-kapi-ve-kepenk/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.