ArabicEnglishGermanRussianTurkish

Ermaksan Makina

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
293 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Özkayan
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi Lacivert Cad. No:6 NİLÜFER BURSA TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 224 294 75 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Metal İşleme Makinaları

Metal İşleme Makinaları

 

 

 

Ermaksan Makina San. ve Tic. A.Ş.

 

Yarım asrı geride bırakan yolculuğunda Ermaksan metal işleme makinaları , ‘yenilikçi teknolojiler’ geliştirmeye devam ederek, geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyor. Ermaksan, 21. yüzyılın yenilikçi bakış açısıyla teknoloji ve AR-GE alanında dünyanın en önde gelen üreticileri arasında yer alma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

 

metal işleme makinaları ermaksan expogi.com

metal işleme makinaları ermaksan expogi.com

 

Metal ve Sac İşleme Makinaları

 

Ermaksan; metal işleme makineları sektörüne güçlü AR-GE’si ile yön veren, 96.000 m2’lik modern üretim tesislerinde, 800 ün üzerinde kalifiye ekibiyle, kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip makineler üreten, öncü bir sanayi kuruluşudur. 10.000 m2 alanda Fiber lazer teknolojileri, yeni makine modelleri; Endüstri 4.0 uygulamaları ve 3D yazıcı (eklemeli imalat) makinesi gibi geleceğe yönelik AR-GE çalışmaları sürdürülmektedir. Ermaksan’ın ürettiği makineler, bugün 110 ülkede faaliyet göstermektedir.

 

Müşteri Beklentilerine Uygun Üretim Anlayışı

 

Yeni trendleri ve müşteri beklentilerini sürekli izleyerek, ileri teknolojiye sahip, katma değeri yüksek, çevreci ve enerji tasarrufu yüksek makineler tasarlayıp üreten Ermaksan, kaynakları etkin ve verimli kullanarak, sürdürülebilir büyüme yolunda emin adımlarla geleceğe ilerlemektedir.

 

metal işleme makinaları ermaksan expogi.com

metal işleme makinaları ermaksan expogi.com

 

Tarihçemiz

 

1965 yılında, sıfır sermaye ile küçük bir atölyede işe başlayan ve aradan geçen yarım asrı aşan zamanın ardından, sac işleme makinaları sektöründe dünya markası haline gelen ERMAKSAN MAKİNA’yı bugünlere taşıyan Yönetim Kurulu Başkanı Erol ÖZKAYAN, o yıllarda ülke ihtiyaçları ile doğru orantılı olarak; tekstil makineleri, hidrolik deri makineleri, jeneratör grupları, elektrik motorları, mobilya ahşap sıcak presleri, oksijenli alevli kesim tezgâhları ve oto servis liftleri üretmiştir.

 

Bir Çok Dalda Lider Üretici

 

1972 yılına kadar üretimini bu şekilde devam ettiren ÖZKAYAN, daha sonra tekstil makineleri üretimi sektörüne adım atmış ve 10 yıl boyunca da bu sektörde etkin şekilde faaliyetini sürdürmüştür.ERMAKSAN bu dönemlerde; sırasıyla, jeneratör ve elektrik motorları üretiminde Türkiye’nin lider firmaları arasında yerini alma başarısı göstermiştir. 1980’lerin sonunda, Sac İşleme Makineleri sektörüne odaklanan ERMAKSAN, edindiği üretim tecrübesi ve kabiliyetini modern işletim sistemi ve güçlü yatırımlarıyla destekleyerek, bugün küresel düzeyde, dünyanın önde gelen Sac İşleme Makineleri üreticileri arasında yerini almıştır.

 

metal işleme makinaları ermaksan expogi.com

metal işleme makinaları ermaksan expogi.com

 

Yenilikçi Üretim Anlayışı

 

Dönüşümü ve yeniliği, geleceğe yönelik temel odak noktası haline getiren ERMAKSAN, içerisinde bulunduğu dönemlerdeki başarılarla yetinmeyip, yüzünü daima geleceğe çevirmesi sayesinde, Bursa ve ülkemiz başta olmak üzere; dünyanın her noktasında, ‘Türk Makine Sektörü ’nün gurur kaynağı olmayı başarmıştır.

 

http://www.ermaksan.com.tr/tr-TR/Ermak/Teknoloji/Inovasyon

https://www.expogi.com/kategori/makina/metal-isleme-makineleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.