ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
213 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Saner San
  • ADRES: SERIFALI MAHALLESI BAYRAKTAR BULVARI BURHAN SOKAK NO: 10, UMRANIYE 34775 ISTANBUL TURKEY
  • TELEFON: +90 216 – 313 67 04
  • FAX: +90 216 313 67 39
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.erda.com.tr
  • E-POSTA: erda@erda.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 8:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+8 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

SERIFALI MAHALLESI BAYRAKTAR BULVARI BURHAN SOKAK NO: 10, UMRANIYE 34775 ISTANBUL TURKEY

FİRMA HAKKINDA

Etiketleme Makinaları

Etiketleme makinaları imalatı ve satışı

 

 

 

Erda Bilimsel Araş. Eğit. Hiz. Ltd. Sti.

 

1994 yılında kurulan ERDA BİLİMSEL ARAŞTIRMA EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. İtalya’ nın en önde gelen etiketleme makinaları imalatçısı ALTECH ile 1995 yılından beri geliştirilen işbirliği neticesinde bugün sektörde teknik yeterliliği en üst düzeyde olan firmalar arasındadır. 36 ülkede 900 firmanın 2500 makina alımında ERDA’yı tercih etmesi bunun en açık göstergesidir.

 

etiketleme makinaları erda etiket expogi.com

etiketleme makinaları erda etiket expogi.com

 

Özgün Tasarım Etiketleme Makineleri

 

1997 yılına kadar ALTECH etiketleme makinalarının ithalatını yapan ERDA, 1997 yılından itibaren ithalatın yanısıra özgün tasarımlar ile etiketleme makinalarının imalatına başlamıştır. ERDA imalatı etiketleme makinalarında ALTECH’in üstün teknoloji ürünü mikroprosesör kumandalı step motorlu etiketleme modülleri kullanılmaktadır.

etiketleme makinaları erda etiket expogi.com

etiketleme makinaları erda etiket expogi.com

 

Saatte 80.000 Adet Kapasiteye Ulaştık

 

Türkiye’de yapılan 2 uygulamada step motorlu etiket ilerleme sistemi ile 80.000 adet/saat kapasiteye ulaşılmıştır. ERDA tarafından temin edilen kendinden yapışkanlı etiketleme makinaları ile hergün 10.000.000 un üzerinde ürün etiketlenmektedir. Bu haklı gurura 5 ana yaklaşım sayesinde ulaşılmıştır:

Tasarım

 

Özgün tasarımları firmamıza ait olan etiketleme makinalarının ortaya çıkarılmasında performans, sağlamlık, ergonomi, hijyen, estetik kaygılar ön planda tutulmaktadır. CE kalite standartlarına uygunluk ana hedeftir. Etiketleme makinalarının esnek kullanımı, kolay kumandası ve tüm elemanların kolayca demonte edilebilmesi açısından tüm sistemler modüler yapıda planlanmaktadır. Kullanılacak malzeme ve sistemlere bu aşamada karar verilerek AUTOCAD ortamında tasarım tamamlanır.

etiketleme makinaları erda etiket expogi.com

etiketleme makinaları erda etiket expogi.com

 

Malzeme

 

Etiketleme makinalarının ana yapısında 304L kalite paslanmaz çelik, yüksek kalite aluminyum ve yüksek teknoloji ürünü mühendislik plastikleri kullanılmaktadır. Elektronik ve pnömatik malzemelerde Schneider, Omron, Weidmuller, Sanyo, Sisel, Sick, Finder, Festo, SMC gibi kendi konusunda uzman markalar tercih edilmektedir. Tüm etiketleme makinaları step motorludur.

Mühendislik

 

Parça imalatları şirket dışında yapılan etiketleme makinalarının montajı ve performans/ürün denemeleri deneyimli teknikerler tarafından tamamlanır. Kullanılan sistemler son teknolojik gelişmeleri kapsamaktadır.

etiketleme makinaları erda etiket expogi.com

etiketleme makinaları erda etiket expogi.com

 

Satış sonrası teknik hizmetler

 

ERDA tarafından pazarlanan tüm etiketleme makinalarının yedek parçaları stokta bulundurulmaktadır. Teknik servis Meslek Yüksek Okulu mezunu deneyimli elektrik, elektronik ve mekanik teknikerler tarafından verilmektedir. Sevkedilen her etiketleme makinası ile birlikte makinaya özgün elektrik şemaları, yedek parça diyagramlarını kapsayan bir kullanma el kitabı temin edilmektedir.

İşbirliği

 

1996 yılında etiketleme makinaları konusunda İtalya’nın en önde gelen firması ALTECH ile tek yetkili distribütörlük anlaşması yapılarak başlatılan işbirliği zaman içerisinde know-how paylaşımı ile sürdürülmüştür ve etiketleme makinalarının gelişen teknolojisinin Avrupa ile aynı anda Türkiye’de müşterilere sunulmasını sağlamıştır.

https://www.erda.com.tr/etiketleme-makinesi-referanslar/

https://www.expogi.com/kategori/makina/etiket-makinasi/

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.