ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
609 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fatih Okur
  • ADRES: Ziya Gökalp mah. Biksan Sanayi Sitesi C blok
  • TELEFON: 02126933939
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama

 

 

 

Dekor Okur

 

Epoksi zemin kaplama uygulamaları günümüzde bir çok mimari yapıda ve sanayi tesislerinde yapılmaktadır.

 

epoksi zemin

dekorokur expogi.com

 

Epoksi kaplama yapılarda sunduğu kolay uygulanabilmesi hijyenik olması, antibakteriyel ortamlar yaratması ve temizlik kolaylığı sebebi ile en çok tercih edilen zemin kaplama  sistemlerinden biri olmaktadır.

 

epoksi zemin kaplaması

dekorokur expogi.com 1

 

 

Epoksi zemin kaplama zorlu hava şartlarına, kimyasaların yıpratıcı etkilerine ve evresel faktörlere karşı iç ve dış yapı yüzeylerini  kaplayarak korumak  altına almak için geliştirilen epoksi zemin kaplamanın, güçlü ve üstün yapışma özelliği bulunmakta olup çeşitli alanlardaki inşaat malzemelerini  yapıştırmak için de kullanılır. Epoksi kaplamanın kullanımı gün geçtikçe çoğalmaktadır

 

Dekor Okur Epoksi Zemin

 

Dekorokur.com olarak bizde Epoksi, Epoksi Reçine, Epoksi boya, zemin kaplama, spor zemin kaplama, fabrika zemin kaplama, Garaj vb. yerlerde. Yine Otopark Zemin , Teras Su Yalıtımı, ihtiyacı duyduğunuz tüm  alanlarda profesyonel ve uzman ekibimiz ile ücretsiz keşif hizmeti ve fiyatlandırma uygulaması ile  ihtiyaçlarınıza en uygun uygulama tekniğine karar veriyoruz.

 

epoksi

dekorokur expogi.com 2

 

 

Epoksi, Kaplama, dahil birçok alanda kullanılabilen yüksek yapışma gücü su tutucu özelliği yüksek mekanik mukavemeti bulunan kimyasal reaksiyona girerek sertleşen uygulandığı alanda film tabakası oluşturan çift komponentli bir reçinedir. Epoksi reçineler solventli ve solvent siz olmak üzere ikiye ayrılır, uygulanacak alanın durumu ne amaçla kullanılacağı istenilen kalınlık gibi nedenler hangi  Epoksi türünü seçeceğimiz hakkında belirleyici olacaktır.

 

 

Zemin Kaplama

 

Solventsiz Epoksiler genelde Zemin kaplama,dekoratif kaplama, dekoratif döküm, su yalıtımı ve benzeri birçok alanda kullanılmaktadır, Solventli epoksilerde rulo veya boya makineleri ile uygulanıp metal beton ahşap gibi çeşitli malzemelerin nem rutubet gibi aşındırıcı durumlarda korunmasını sağlamak amacıyla kullanılır.

 

 

3D zemin kaplama

epoksi zemin dekorokur expogi.com 3

 

3D Zemin Kaplama

 

Yaşam alanlarımızın en önemli en sağlam olması gereken yerleridir zeminler. Ayrıca en çok kirlenen ve temizlemesi zor olan yerlerdir zeminlerimiz. Fayans Olsa derz araları ile uğraşması var pvc olsa terler mi koku yapar mı derdi var parke olsa şişme atma riski var  Gelin bütün bu dertlerden biz sizi kurtaralım 3D Zemin Kaplama hizmetimiz ile  sağlam, temizlenmesi kolay anti bakteriyel ve dekoratif zeminlere kavuşun.

 

3D zemin

epoksi zemin dekorokur expogi.com 4

 

https://dekorokur.com/3d-zemin-kaplama

 

https://www.expogi.com/kategori/insaat-mimarlik/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |