ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
816 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Serkan Çalışkan
  • ADRES: Kışla Caddesi Cicoz Yolu Kuşçu Plaza No: 1/16 Topçular / İSTANBUL
  • TELEFON: 90 (212) 674 32 06
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 181:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Elbise Kılıfı ve Bez Çanta

Elbise kılıfı ve Bez çanta imalatı

 

 

Peva Tekstil Ambalaj İnş. Rekl. Hiz. Ltd. Şti.

 

Peva Tekstil 2002 yılında Batu Ambalaj unvanı ile elbise kılıfı sektörüne giriş yapmıştır. 2006 yılında ithalatını yaptığımız ve Türkiye’ nin peva materyali ile tanışmasını sağladığımız peva markası alındıktan sonra yoluna Peva Ambalaj Tekstil Ltd. Şti.  olarak devam etmiştir.

 

Elbise Kılıfı ve Bez Çanta Fabrikamız;

 

elbise kılıfı pevabag expogi.com

elbise kılıfı pevabag expogi.com

 

4000 m2 alandadır ve 2000 m2 kapalı alana sahiptir.  Elbise kılıfı ve bez çanta imalatı yapılan Fabrikamızda,100*100  hidrolik kesim makinemiz,biye doğrama makinemiz.otomasyon rivet çıtçıt  kuş gözü makinelerimiz ve 45 adet dikim makinemiz mevcuttur,pastal, kesim, baskı, biye kesimi, dikim, kalite kontrol ve paketleme olmak üzere bölümlere  ayrılarak,65 personel ile hizmet vermekteyiz.

 

Şirketimiz sektöre sunduğu ürünlerden ziyade müşterilerine samimiyeti titizliği ve güveni satmayı ilke edinmiştir.

 

elbise kılıfı pevabag

 pevabag expogi.com

 

Yüksek Teknolojili Üretim Tesisleri

 

Teknolojiyi çok yakından takip eden şirketimiz internet ortamında birçok sitede mevcut olup dünyaya açılmaktadır büyük bir hızla gelişen ticari arenada markalaşma yolunda da kendi yerini belirlemiş ve PEVA BAG markasını bünyesine katmış ve tüm haklarını satın almıştır. Bugün için standart elbise kılıfı nda aylık kapasitemiz 400 000 adettir.

 

bez çanta pevabag expogi.com

pevabag expogi.com

 

Bu gün Türkiye de ve dünyada özellikle hazır giyim sektöründe bir çok marka firmanın tedarikçiliğini yapan şirketimiz ilkelerinden vazgeçmeyecek ve müşteri memnuniyetinin sınırlarını zorlayacaktır.

 

 

Ürünlerin kullanım alanları ve özellikleri

 

Peva (gamboç) Peva elbise kılıfını şirketimiz henüz Türkiye’de kumaşı olmadığı dönemlerde ithal etmiş ve sektöre yeni bir ışık tutmuştur .bu yeni ürün sektöre, kalite ve tasarım açısından farklı bir yaklaşım getirmiştir.

 

pevabag expogi.com

pevabag expogi.com

 

 

Hafif Kullanımı Kolay Elbise Kılıfı 

 

Peva elbise kılıfı nın göze çarpan en önemli özelliği kumaşın pvc ve türevlerine oranla çok daha hafif olmasıdır. peva materyali bu gune dek elbise kılıfı üretiminde nonwoven (elyaf) kumaşa alternatif olabilmeyi başarmış ender kumaş çeşitlerinden biridir .nonvoven’de gr değişiklikleriyle kullanıcağınız ürüne göre seçim yapabildiğiniz gibi peva kumaşta da micron kalınlığını arttırmak ve düşürmek suretiyle daha farklı ürünlere uygulayabilirsiniz.

 expogi.com

pevabag expogi.com

 

Kokusuz Hammadde Kullanımı

 

Gamboç ta bu kumaşın kullanılmasının bir artısı da üzerine yapılan baskıyı net ve daha canlı göstermesidir. Katlandığında ceket cebinde taşınabilecek kadar küçük bir ambalaj halini alır . Peva kumaş Kulplu ,şapkalı, sdandart ,körüklü gibi değişik elbise kılıflarında uygulanabilir. Tüm bunların yanında peva nın tercih edilmesinin bir nedeni de, pvc gibi kokmaması dır elbiselere kesinlikle kimyasal koku bırakmaz.

 

http://www.pevabag.com/Urunlerimiz/takim-elbise-kiliflari

 

https://www.expogi.com/kategori/ambalaj/bez-canta/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.