ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,015 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erol Uğur
  • ADRES: Topselvi Mah. Kubilay Cad. 5. Sok. No:77 Kartal İstanbul
  • TELEFON: +90 (216) 488 87 87
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Düğme İmalatı | Tekstil Aksesuarı

Düğme imalatı tekstil sektörü

 

 

POLSAN BUTTON

Polsan Düğme San. ve Tic. A.Ş.

 

Polsan Düğme İmalatı Sanayi; 60 yıllık tecrübesi, aylık 300 milyonu aşkın düğme üretimi kapasitesiyle Türkiye, Balkanlar, Orta Doğu ve Orta Asya’ nın en büyük polyester düğme üreticisi ve ihracatçısıdır.

 

düğme imalatı polsan düğme expogi.com

 

Düğme Çeşitlerimiz

 

En son ve en donanımlı teknolojiye sahip olan Polsan, düğme imalatı n da  başta Polyester  düğme  ve toka olmak üzere, Korozo düğme, Boynuz düğme, Kemik düğme, Tahta düğme,  Kokonet düğme, Metal düğme ve çeşitli tekstil aksesuarları üretmektedir. Her zaman müşteri talebine göre kendini geliştirmiş ve yönlendirmiş bir firmadır.

 

düğme imalatı polsan düğme expogi.com

 

Polsan Metal Aksesuar

 

Polsan Düğme, 2010 yılında başladığı metal düğme üretimini, 2013 yılında en yeni teknoloji makinelerle ve tecrübeli bir ekiple %100 kendi bünyesine taşımıştır. Polsan Metal Aksesuar olarak yeni yerinde Polsan düğme imalatı konusunda kalite ve servis  anlayışıyla tüm dünyaya hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti Polsan Düğme İmalatı Sanayi’nin ilk hedefidir. POLSAN müşterilerine her zaman en iyi ve en yeniyi vermeyi ilke edinmiş bir çözüm ortağı olarak çalışmakta ve bu hedef doğrultusunda kendini sürekli geliştirmektedir.

 

düğme imalatı polsan düğme expogi.com

 

Yüksek Kalite Standartları

 

Şirket politikasına uygun olarak Polsan çalışanları; hızlı servis, uygun fiyat ve detaylı kalite kontrolü ilkelerini benimsemiştir. Oeko-tex 100 ve ISO 9001:2008 sertifikaları, Polsan Düğme Sanayi’nin müşterilerine hak ettikleri kalite ve servisi sağladığının, hem düğme üretimindeki kalitesini hem de organizasyon yapısının başarısını kanıtlamaktadır.

 

Polsan Düğme Sanayi, Türkiye’deki önemli markalarla çalışmanın yanı sıra ürün lerini dünyanın dört bir yanına direkt ihraç ederek özellikle Avrupa ve Amerika pazarlarında tanınan bir firma olabilmenin haklı gururunu yaşamaktadır. İşte bu yüzden sloganı “Bütün Dünyayı İlikliyoruz” olarak şekillenmiştir.

 

düğme imalatı polsan düğme expogi.com

 

Misyonumuz

 

Her zaman en üst kalite ve hizmeti sunmak.

 

Her müşteri için onların ihtiyaçlarına uygun çalışmalar ve sunumlar yaparak her zaman ilk tercih edilen çözüm ortağı olmak.

 

İş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyerek, çalışanlarımızın, müşterilerimizin, bayilerimizin ve tedarikçilerimizin hak ve değerlerine sahip çıkarak sürdürülebilir ilişkiler kurmak.

 

Vizyonumuz

 

Yüksek kalitede servis ve kalite anlayışımızla Türkiye‘de ve yabancı pazarlarda her zaman liderliğe oynayarak ülkemizi gururla ve başarıyla temsil edebilmek.

 

 

http://www.polsanbutton.com/TR/Referanslar

 

https://www.expogi.com/kategori/tekstil/tekstil-aksesuar/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.