ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
859 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Mercan Yokuşu No: 20 Beyazıt 34116 İstanbul Türkiye
  • TELEFON: +90 212 511 92 16
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Düğme İmalatı

Düğme

 

 

Akay Düğme San. ve Tic. A.Ş.

 

Akay Düğme, 1970’ li yıllarda Sayım Akay tarafından tekstil sektöründe aksesuar anlamında hizmet vermek amacıyla İstanbul Mercan’da faaliyete geçmiştir.

 

akay group expogi.com

 

Kurulduğu  yıllarda bir elin parmaklarını geçmeyecek yerli üreticilerden biri olan Akay Düğme, bakalit düğme imalatıyla üretime başlamıştır. Aradan geçen 40 yılda gücüne güç katmış ve Türkiye’nin önemli firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Köklü geçmişiyle Türkiye’de tekstil sektörünün tüm gelişimini ve hikayesine şahitlik etmiştir.

 

akay group expogi.com

 

Özellikle Eminönü bölgesinin en bilinen firmalarından biri olan Akay Düğme, hem toptan hem perakende müşteri profiliyle güçlü bir portfolyoya sahiptir. Bugün sektöre yön veren öncü bir firma olarak faaliyetlerine devam eden Akay Düğme, moda dünyasının nabzını tutarak çağa ayak uyduran ürünler sunar.

 

akay group expogi.com

 

Tekstil Aksesuarı Düğme Çeşitleri

 

Kurulduğu gün benimsediği ilkelerden vazgeçmeyen Akay Düğme, köklü geçmişi ve işine verdiği özenle kadın giyim, erkek giyim ve ilgili sektörlerin en önemli iş ortaklarından biridir. Küçükköy/Gaziosmanpaşa’da bulunan tesislerinde başta polyester olmak üzere korozo, deri, istiridye, sedef, metal ve plastik malzemelerden tekstil aksesuarları üretmektedir. 24 saat 365 gün aralıksız üretime devam eden Akay , %100 yerli üretim teknikleri kullanarak elde ettiği ürünlerini tüm Türkiye’ nin dört bir yanına ve dünyanın 45 ülkesine ulaştırır.

 

akay group expogi.com

 

Moda, yaşayan bir sektördür. Hayatın içinden bir sektör olarak talepleri de sürekli değişmektedir. Akay, tasarladığı ürünlerle sektöre ayak uydurmanın yanı kattığı yeniliklerle sektöre sıra yön verir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine sürekli daha iyi bir hizmet sunmayı hedefler.

 

akay group expogi.com

 

Yenilikçi Değişimler

 

Hizmet kalitesi ve müşteri ilişkileriyle de hayatı kolaylaştıran bir şirket olmayı hedefler. Değişime açık ve dinamik yaklaşımıyla iş ortaklığı yaptığı şirketlerin geleceğine değer katmak için çalışır. Sektörün ihtiyaçlarına göre yenilenirken ilk günden bu yana ödün vermediği kalitesiyle yoluna devam eder.

 

akay group expogi.com

 

Akay , farklı stillere uygun tasarımlarda ürettiği düğmeler ile moda tasarımcılarına çok sayıda alternatif sunuyor. Üzerine marka yazılabilen düğme tasarımları ile tasarımcılara ilham veriyor. Tüm zevklere hitap eden renk skalası ile de dikkat çeken düğmeler üreten firma, toptan ve perakende satışlarıyla imalathanesinden Türkiye’ nin/Dünya’ nın pek çok noktasına ulaşmaktadır. Farklı tercihlere uygun materyal çeşitleriyle de tercih edilen Akay ürünleri hem tasarım hem de ürün kalitesi olarak konfeksiyon dünyasının önemli isimleri arasında yer almaktadır.

 

http://www.akaygroup.com/urunler.html

 

https://www.expogi.com/kategori/tekstil/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.