ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,355 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Faruk Sancak
  • ADRES: Mahmutbey Mah. 2622 Sk. No: 4/1 Bağcılar İstanbul
  • TELEFON: +90 212 480 08 28
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Konveyör Otomasyon Sistemleri

                          ve

                Yedek Parça

 

DOĞUŞ KALIP METAL VE FORM

      SAN.  DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

 

Konveyör otomasyon sistemleri ve yedek parça alanında hizmet vermek üzere 1995 yılında kurulan Doğuş Kalıp Metal ve Form San. Dış Tic. Ltd. Şti. çeşitli sektörlere kesme, sıvama ve prograsif kalıpların yapımı ile ismini duyurarak 1998 yılından itibaren imalat ve yedek parça üretimine başlamıştır.2002 yılında inovatif çalışmalar yaparak Endüstriyel Aluminyum profil, bağlantı elemanları, bağlantı aksesuarları ve konveyör ekipmanları üretimi üzerine uzmanlaşma yoluna gitmiştir.

 

 

bina

konveyör otomasyon sistemleri ve yedek parça

 

Makine üreticilerinin problemlerine çözüm bulabilmek için 2006 yılında Lineer modül ve eksenel hareket sistemleri üretimi ile ilgili AR-GE faaliyetlerine başlamış olup şuan üretmekte olduğu 40 farklı Lineer modülü ile dünyanın en çok ürün çeşidine sahip firmaları  arasına girmiştir. Müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinmiş bir firma olarak satış öncesi mühendislik hizmetleri, satış sonrası ise servis ve yedek parça desteği vermektedir.

 

 

kaplin yatak

konveyör otomasyon sistemleri ve yedek parça

 

 

Çözüm ortağı olma anlayışını hayata geçirebilmek adına 2007 yılında başlattığı Şubeleşme mantığı ile 1 Fabrika, 8 şube, 7 Bayi ve 7 Yurt dışı Distribütörü aracılığıyla müşterilerin ürün ve hizmetlere daha kolay ulaşılabilirliğini sağlamıştır. 16 Satış Mühendisi, 22 Mekanik Teknikeri, 30 Montaj teknikeri olmak üzere 140 kişilik kadrosu ile müşterilerine yakından destek hizmeti sunmaktadır. Yıllık üretim ve satış kapasitesini her geçen yıl arttıran Doğuş Kalıp, Bayi ve Distribütör ağıyla da hizmet kalitesini dünya geneline ulaştırmayı hedeflemektedir.

 

 

profil

doğuş kalıp

 

Ayrıca 37 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirerek Marka bilinirliğini arttırmaya devam etmektedir. Ürün çeşitliliği açısından Hemen hemen her sektöre hitap eden Doğuş Kalıp ürün portföyünde bulunan ürün grupları; Endüstriyel Aluminyum Profil ve Aksesuarları Konveyör Sistemleri Mekanik Ürünler Mekatronik Ürünler Doğrusal Hareket Sistemleri Robotik Sistemler CNC Tezgahları

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |