ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
290 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Murat Genç
  • ADRES: Selahaddin Eyyubi Mah. 1629 Sokak Kardeşkent Sanayi Sitesi No: 2/4/1 Esenyurt / İstanbul
  • TELEFON: 0 212 855 41
  • FAX: 0 212 855 41 44
  • GSM: 0 549 462 6003
  • WEB SİTESİ: http://www.gncahsap.com
  • E-POSTA: info@gncahsap.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
5+7 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Selahaddin Eyyubi Mah. 1629 Sokak Kardeşkent Sanayi Sitesi No: 2/4/1 Esenyurt / İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Doğal Ahşap Mobilya

Masif Mobilya

Doğal ahşap mobilya tasarım ve üretimi yapılmaktadır.

 

 

GNC Ahşap Tas. Orman Ürn. Mim.ve PEYZAJ San. Tic. Ltd. Şti.

 

Doğal ahşap mobilya sektöründe Orman Endüstri Mühendisliği akademik eğitimleri ışığında, ahşap  malzemeyi doğru işlemek ve doğru kullanmak suretiyle müşterileriyle  buluşturmak hedefiyle; elektronik ve haberleşme mühendisliği akademik bilgileri ile bütünleşerek doğru pazarlama yöntemleri sayesinde daha fazla kişi veya kuruma ulaşmak düşüncesiyle girişimcilik ruhunu ön planda tutarak doğal ahşap mobilya konusunda  2012 yıl sonunda temelleri atılan firmamız, faaliyetlerine 2013 yılı başlarında hız vermiştir.

 

 

Orman Endüstri Mühendisi Murat GENÇ ve Elektronik Haberleşme ve Network Mühendisi (MBA) Ömre DURAN ortaklığında doğal ahşap mobilya alanında yenilikçi fikirleri, kalite farkındalığı ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile faaliyetlerine hızını arttırarak devam etmektedir.

 

Özel Doğal Ahşap Mobilya Tasarımları

 

Özellikle dış mekân doğal ahşap ürünleri ağırlıklı, peyzaj donatısı şeklinde kullanılacak olan, ahşap malzemeden üretilmiş kış bahçesi, kameriye, pergola, veranda, ahşap yapılar, ahşap çit ve korkuluklar, saksı, dış mekan zemin döşemesi (deck), bahçe mobilyaları, kent mobilyaları (banklar,  köprü, vb.), ahşap veya alüminyum katlanır ya da sabit tente sistemleri üretiyoruz.

 

doğal mobilya GNC ahşap expogi

 

Katlanır veya sürgülü cam sistemleri gibi ürünlerin tarafımızdan, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en efektif ve estetik şekilde tasarlanarak, titizlikle üretilmesi suretiyle yerlerine uygulanması ve ayrıca dış mekan ürünlerine ek olarak çeşitli iç mekan dekorasyon işlerinin yanında beraber çalıştığımız sanatçılarla tasarlanabilecek her türlü mekâna özel mimari sanatsal doğal ahşap mobilya tasarımlar da faaliyet alanımızın  temelini oluşturmaktadır.

 

GNC ahşap expogi

 

Doğal ahşap mobilya  faaliyetlerine ek olarak ilgili ürünlerin tüm bakım ve onarım  faaliyetleri ile peyzaj tasarım projeleri ve peyzaj projesi uygulamaları  konusunda da faaliyet alanlarımızı genişleterek müşterilerimize farklı alanlarda da hizmet verebilmekteyiz.

 

Ürünler

 

 

doğal mobilya GNC  expogi

 

Özel Renklendirilmiş Doğal Ahşap Mobilya

 

Sizlere HUMA CONCEPT farkıyla patent aşamasında olan bir ürünümüz R.P.M ’yi sunuyoruz… R.P.M ürünleri; tamamen, doğa ve insan sağlığıyla dost boyar maddelerin doğal ahşaba tatbik edilmesiyle elde edilmektedir. R.P.M ürünleri; gerek üretim aşamasında, gerekse ev ve ofislerimizde kullanım aşamasında, üzerinde yaşadığımız kadim dünyamıza ve insan sağlığına tehdit oluşturacak hiçbir toksikolojik ya da kanserojen tehlike oluşturmaz. Dolayısıyla iç mekânlarda (ev-ofis), çocuk odalarında ve restoranlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

ahşap mobilya GNC ahşap expogi

 

R.P.M mantığı; Doğal ahşabın doğal yapısı ve doğal desenini bozmadan ahşabı iç kesitlerine kadar renklendirme mantığıdır. Dolayısıyla iç kısımları da renkli olan ahşap herhangi bir çizilme ya da darbe karşısında çizilen bölgede kötü bir görüntü oluşmayacak ve basit bir zımparalama ile hiçbir zaman yüzeydeki renk ve desen kaybolmayacaktır.

 

Eviniz yada ofisiniz için herhangi bir R.P.M ürünü satın aldığınızda, bir eşyadan ziyade;  İnnovative Görselliği- Sağlığı-Doğayı içinde barındıran, yeryüzünde hiç kimsede bulunmayan sanatsal bir başyapıt almış olursunuz.

 

http://www.gncahsap.com/referanslar/

 

https://www.expogi.com/kategori/agac-endustrisi-ve-orman-urunleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.