ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
912 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ertuğrul Kulaksızoğlu
  • ADRES: Yenibosna Merkez Mah. Şehit Selim Ayaydın Cad. Hasan Tanık İş Merkezi No:2 Kat:3 Bahçelievler Yenibosna/İstanbul
  • TELEFON: 0212 2430430
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Doğa Sporları ve Malzemeleri

Doğa sporları mağazası

 

 

KUTUPAYISI

 

doğa sporları

doğa sporları kutupayısı expogi.com

Kutupayısı  Doğa Sporları Malzemeleri Ltd. Şti.

 

Türkiye’nin en büyük outdoor mağazasına hoş geldiniz!

 

 

Kutupayısı, yapmayı sevdiğimiz dağcılık ve doğa sporları nın iş fikrine dönüşmesiyle 2003 yılında büyük bir hevesle kuruldu. Amatör ruhla başlayan bu macera, her geçen yıl daha da profesyonel bir anlayışa bürünerek bugünlere ulaştı. O dönemlerde ülkemizde doğa sporlarına olan ilgi henüz yeşermekteydi ve bizim amacımız da; kullanmayı sevdiğimiz yüksek kaliteli ve uzun ömürlü outdoor malzemelerini, onları arayanlara sunabilmektir.

 

doğa sporları

doğa sporları kutupayısı expogi.com

 

Bir Çok Dünya Markası ile Hizmetinizdeyiz

 

Ana iş kolu, toptan satış ve marka temsilciliği olanKutupayısıAsolo, La Sportiva, Lowe   AlpineBuffAladdinStanleyLoapPuhuMarmotMastersExOfficioHigh Peak ve Rab gibi dünya markalarının distribütörlüğünü uzun yıllardan beri başarıyla yürütmekte. Doğru malzemeyi doğru müşteriye sunmak, en önemli ilkelerinden biri olduğundan, satış noktaları seçiminde son derece titiz davranmakta.

 

doğa sporları

doğa sporları kutupayısı expogi.com

 

Genç Dinamik Kutupayısı

 

Genç ve dinamik bir yapıya sahip olan Kutupayısı ekibi; müşterilerden gelen her türlü eleştiriye kulak vermekte, değişimin zor olmadığına inanmakta, gelişen koşullara uyum sağlamak ve ilerlemek için elinden geleni yapmakta.

 

 

 

doğa sporları

 kutupayısı expogi.com

Felsefemiz

 

Kutupayısı‘nın bugün sahip olduğu anlayış, kuruluş yıllarındakinden çok da farklı değil. Amatör ruhu ve tutkuyu saf dışı bırakmadan en profesyonel yöntemleri kullanmak ve sektörde benzerine rastlanmayan kurumsal anlayışla hizmet verebilmek, önem verdiği değerler arasında. Her gün amacına bir adım daha yaklaşan Kutupayısı, her aşamada daha iyisini yakalamak adına teknolojik alt yapısını güncel tutmaya çalışmakta.

 

doğa sporları

 kutupayısı expogi.com

 

Sizin Gibi Yaşıyor, Sizin Gibi Düşünüyoruz

 

Aynı zamanda aktif biçimde bisiklet, dalış gibi doğa sporlarını yapmaya özen gösteren bir kadroya sahip olan Kutupayısı, müşterinin dilinden konuştuğu için müşteriyi anlamakta ve uygun malzemeyi tedarik edebilmesine olanak sağlamakta.

 

doğa sporları

kutupayısı expogi.com

 

Doğa Sporları İle İlgili Tüm İhtiyaçlarınız 

 

Kutupayısı, ülkemiz koşullarına uygun ve sizlerin ihtiyacını karşılayacak ürünleri temin etmekle birlikte her sene ürün gamını güncellemeye önem göstermekte ve outdoor giyimden outdoor çantaya, outdoor ayakkabıdan kamp çadırına kadar doğada ihtiyaç duyulabilecek birçok outdoor malzemesini online alışveriş sitesinde satışa sunmakta.

 

https://www.kutupayisi.com/indirimli-urunler

 

https://www.expogi.com/kategori/avcilik-malzemeleri/av-ve-doga-sporlari/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |