ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
691 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Emre Arin
  • ADRES: Barış Mahallesi Belediye Caddesi Ginza Lavinya Park Sitesi A Blok Kat:2 No: 6-7 Beylikdüzü/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 872 84 98
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Dijital Reklam

Dijital reklam ve pazarlama

 

 

CRM Medya Reklam Bilişim Tekn. San. Tic. Ltd. Şti

 

CRM Medya Reklam Ajansı, dijital reklam dünyasının baş döndüren hızını ve yeniliklerini arkasına alarak müşterilerine maksimum şekilde fayda sağlamak amacıyla 2012 yılında kurulmuştur. Müşterilerine 360 derece reklam hizmeti sunan CRM Medya, her biri kendi kategorisinde uzmandır. dijital dünya bağımlısı ve yaratıcı 80 kişilik profesyonel bir ekibe sahiptir.

 

dijital reklam web tasarım crm medya expogi.com

dijital reklam web tasarım crm medya expogi.com

 

100 Milyar dan Fazla Reklam Erişimi Sağladık

 

120’den fazla markanın 250’den fazla projesini aynı anda yöneten CRM Medya, bugüne kadar 100 milyardan fazla reklam erişimi sağlamıştır. Aynı zamanda ‘Google Partners’ olan CRM Medya, dijital reklam alanında elde ettiği başarısından dolayı Google tarafından, 12’den fazla ödüle layık görülmüştür.

 

İnternet Üzerindeki Bütün İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın

 

CRM Medya dijital reklam ekibi, bir firmanın internet üzerinde ihtiyacı olan tüm hizmetleri hızlı ve rasyonel şekilde hayata geçirmek için çalışmaktadır. Müşterilerine sunduğu şeffaf ve ölçümlenebilir çalışma prensibi ve performans odaklı çalışmalarıyla CRM Medya Reklam Ajansı, ‘müşterilerinin karşısında değil, daima yanındadır’ mottosunu tüm şeffaflığıyla iş süreçlerine entegre etmiştir.

 

dijital reklam web tasarım crm medya expogi.com

dijital reklam web tasarım crm medya expogi.com

 

Web Tasarım ve Web Yazılım

 

Türkiye’ nin lider ajanslarından olan CRM Medya’ nın profesyonel iş yelpazesinde müşterileri için kurumsal web tasarım, web yazılım, kurumsal kimlik tasarımı ve dijital pazarlama alanında çözümler yer almaktadır.

Bizim için “iş” olmaktan çok öte olan, sanat ve parlak fikirlerin birlikte harmanlandığı bir üretim süreci olarak tanımladığımız web tasarım sürecimizde, hedef kitlenize en doğru görsel mesajları iletmek birinci önceliğimiz. Marka mesajınızı iletmenizin en kalıcı ve etkili yolu, müşterileriniz sizi dijital dünyada aradığında kolay kullanımlı ve mükemmel tasarlanmış bir web sitesi oluşturmaktan geçer.

 

 

dijital reklam web tasarım crm medya expogi.com

dijital reklam web tasarım crm medya expogi.com

 

Google Adwords Reklamları

 

Google’a ait olan Adwords, ilgili kullanıcıları web sitenize çekmek için tercih edilen önemli platformlardan biridir. Adwords, Google’da her gün yapılan milyonlarca aramadan yararlanmanıza olanak sağlarken aynı zamanda marka veya işletmeniz için çeşitli kampanya ve reklamlar oluşturarak, sizi Google’da alakalı arama sonuçlarında üst sıralarda gösterir.

 

Google Adwords Nasıl Çalışır?

 

Google üzerinde bir arama yaptığınızda o kelime ile ilgili binlerce site sıralanarak önümüze gelir. Fakat binlerce site arasından ilk sayfada listelemeye girmek kolay değildir. Bu durumda, Adwords reklamları rol oynar.

Google Adwords ile sizin siteniz aramalarda üst sıralara taşınır. Adwords dijital reklam ları ile marka veya işletmenizi birçok potansiyel müşterinin görmesi sağlanır. Bunun yanında Adwords, reklamlarınızın ne zaman ve nerede görüneceğini seçmenize de imkan verir.

 

https://www.crmmedya.com/google-adwords-reklamlari/#hizmetlerimiz

 

https://www.expogi.com/kategori/reklam/dijital-reklam/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |