ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
961 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Devedaşı
  • ADRES: Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi 23. Cd. No:74 38165 Melikgazi | Kayseri | TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 352 502 05 37
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Engelli Asansörü

Engelli Asansörü

 

 

Devas Home Lifts

Devas Elekt. Elektro. Asansör San. Tic. Ltd. Şti.

 

1996 yılında Kayseri’de kurulan DEVAS Engelli Asansörü Üretim Merkezi, başarılı geçmişi ile 15.900 m² kapalı alanda dünyanın önde gelen merdiven asansörü üreticisidir. Modern üretim tesisleri ile her türlü mimari engellere dünya çapında merdiven asansörü üretir, montajını yapar, servis eder ve modernleştirir. Firmamız en son teknoloji mühendisliğinin yanı sıra konfor, verimlilik ve güvenlik için tasarlanmış ve titizlikle test edilmiş mekanik ve mikroişlemci teknolojisi ürünlerinde uzmanlaşmıştır.

 

Devas engelli asansörü www.expogi.com  (1).

Devas engelli asansörü www.expogi.com (1).

 

Yenilikçi ve Kullanıcı Dostu Platform Çözümleri

 

Devas deneyimli ve uzman kadrosu ile müşterileri için en iyi üretici olma vizyonundan esinlenerek gelecekte de yenilikçi ve kullanıcı dostu platform çözümleri geliştirmeye ve bunları dünya pazarına sunmaya devam edecektir. Projenizin büyüklüğü veya karmaşıklığı ne olursa olsun, bizimle yada iş ortaklarımızla her zaman güvenli taraftasınız tıpkı son 30 yıldır birçok memnun müşteri de olduğu gibi. Ev ve engelli asansör sistemleri sektöründe lider olma vizyonuyla hareket eden Devas gelişen rekabette teknolojiyi kullanan, doğru ürün doğru marka ve fiyat avantajları ile dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüsü olmuştur.

 

Devas engelli asansörü www.expogi.com  (1).

Devas engelli asansörü www.expogi.com (1).

 

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Dikey Tip Engelli Platformu Neden Bizi Seçmelisiniz ? 

GL400 Kapalı engelli platformu 6 metreden daha uzun bir seyir uzunluğu ile çalışan, Sonsuz Vidalı Kapalı Engelli Asansörü yelpazesi söz konusu olduğunda ürünlerimiz benzersizdir. Türkiye’ de sadece firmamızda bulunan sonsuz vida imalat hattı ile ürettiğimiz güvenli sonsuz vida teknolojisi ile sessiz ve sarsıntısız bir seyahati garanti ediyoruz. İstendiğinde hidrolik tahrik ile de ürettiğimiz Hidrolik dikey engelli platformu, kendinden destekli konstrüksiyon, hazır şaft sistemi ve modern mimariye uygun cam yada sandwich panel kullanmayı mümkün kılan akıllı sistemler kullanılarak imal edilmiştir.

 

Devas engelli asansörü www.expogi.com  (1).

Devas engelli asansörü www.expogi.com (1).

 

Dış Mekan Kapalı Tip Dikey Engelli Platformu

GL400 Kapalı Dikey Tip Engelli Platformu

GL400 Kapalı tip dikey engelli platform asansörü Outdoor konseptinde en iyi dış mekan kapalı platform ve engelli erişim çözümleri sunmak için anti korozyona karşı polyester dış cephe fırın boya ile üretilmektedir. IP67 kilit sistemi ile donatılmış, -40 ° ile +45 ° C sıcaklık toleransına uygun imal edilmektedir.

 

Devas engelli asansörü www.expogi.com  (1).

Devas engelli asansörleri www.expogi.com (1).

 

CORE Açık Engelli Asansörü

İnşaat aşamasında yada projesinde asansör kuyusu ve kuyu dibi olmayan müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapılara uygundur. Okul, camii, otel, rehabilitasyon merkezleri, mağazalar ve kurulum alanı dar olan her yerde kullanılır. Core engelli asansörü ruhsat gerektirmez. İç mekan ve dış mekan kullanımına uygundur.

 

Linkler

 

https://www.devas.com.tr/hidrolik-engelli-asansoru/

https://www.expogi.com/kategori/asansor-ve-yuruyen-merdiven-sistemleri/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |