ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
38 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fatma Çongar
  • ADRES: İstinye Mahallesi Boğaziçi Caddesi No:19/A Sarıyer İstanbul
  • TELEFON: 0212 229 45 99
  • FAX: 0212 229 37 55
  • GSM: 0533 745 14 77
  • WEB SİTESİ: http://www.derinshop.com
  • E-POSTA: info@derinshop.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 / 19:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+4 = ?

Firma Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İstinye Mahallesi Boğaziçi Caddesi No:19/A Sarıyer İstanbul

FİRMA HAKKINDA

Dalış Malzemeleri

Dalış Malzemeleri dalış Ekipmanları

 

 

 

Derintech Deniz ve Doğa Sporları Mlz. Tic. Eğit. Ltd. Şti.

 

derinshop.com bir Derintech Deniz ltd. kuruluşudur.  Derintech dalış malzemeleri , öncüllerinden gelen derinlik sevdasını hobi olmaktan çıkartıp mesleğe dönüştürenlerden oluşan bir ailedir. Kurulduğu günden bu yana sektörde, doğru amaç için doğru malzeme düsturuyla hareket etmiş ve prensiplerine uygun markaların temsilciliğini yapmıştır. Öncelikle bilgi vererek doğru yönlendirmeyle ihtiyaçların karşılanması, verilen hizmetler veya ürünler hakkında soruların yanıtsız kalmaması ve sunduğu hizmetlerin sadece bugüne ait olmadığının göstergesi olarak da teknik servis ve destek hizmetleriyle eksiksiz bir yapıya sahiptir.

derintech dalış malzemeleri www.expogi.com (1).

derintech dalış malzemeleri www.expogi.com (1).

Dalış ve Su Sporları

Derintech, mavi derinliklere sevdalı olan eski ve yeni dostlarıyla sürekli kendini geliştirmektedir. Denizleri, gölleri ve akarsularıyla mavinin her tonuna sahip ülkemizin dalış ve su sporları konusunda gelişmesinde öncü firmalardan olan Derintech bugün sektördeki yerini sağlamlaştırmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Derintech ürünlerini kullanan tüm dostlarımıza teşekkür eder, maviliklerde güvenle geçirdikleri zamanlarda buluşmayı dileriz.

derintech dalış malzemeleri www.expogi.com (1).

derintech dalış malzemeleri www.expogi.com (1).

Tüplü Dalış Malzemeleri

 

Yetkili dalış merkezleri tarafından eğitim aldıktan sonra kullanabileceğiniz dalış malzemeleriyle dünyanın her yerinde su altının zenginliklerini görme imkanına sahip olursunuz. Tüplü dalış; sportif, teknik, karışım gaz, sanayi, bilimsel, askeri gibi pek çok alt dala ayrılır. Ortak nokta tüm dalış türlerinde iyi ve doğru malzemeyi seçmek ve kullanmaktır. İyi ekipman yapmış olduğunuz dalışları daha keyifli ve güvenli hale getirir.

derintech dalış malzemeleri www.expogi.com (1).

derintech dalış malzemeleri www.expogi.com (1).

Sulatı Av Malzemeleri

 

Sualtı tüfekleri (zıpkınlar) havalı ve lastikli olarak iki ana kategorideridedir. Lastikli tüfekler gövdelerine göre alüminyum, ahşap, karbon veya kompozit olabilir. 60 cm, 75 cm, 82 cm, 90 cm, 100 cm, 110 cm, 120 cm gibi boylara sahiptir. Lastikler tekli veya çoklu olarak kaplinli veya kaplinsiz, çevirme, ip palamutlu, mafsallı palamutlu, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 17 mm, 18 mm, 19 mm, 20 mm kalınlıklarda seçeneklere sahiptir. Kafa açık veya kapalı olabilir. Şiş paslanmaz veya yay çeliği olabilir. Gövdeye makara takılabilir ve bu makara üzerine ip sarılarak şiş ve av güvenceye alınır.

 

derintech dalış malzemeleri www.expogi.com (1).

derintech dalış malzemeleri www.expogi.com (1).

 

Serbest Dalış Malzemeleri

 

Maske: serbest dalış maskesi düşük iç hacimli, burun kısmı kolay kavranabilecek, iyi kaliteli silikondan, tempered camdan ve kolay ayarlanabilir kayış sistmeine sahip olmalıdır. Serbest dalışın bir kolu olan sualtı avcılığı veya yanlış olmasına rağmen yaygın bir tabir olan zıpkıncılıkta kullanılan bazı maskelerin camları farklı özelliklerde olabilir. Bunlar renkli, yansıtma özelliğine sahip aynalı camlı modellerdir.

 

https://www.derinshop.com/kategori/zipkin-sualti-avciligi

https://www.expogi.com/kategori/su-sporlari-ekipmanlari/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.