ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,173 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hakan Göryakın
  • ADRES: Organize Deri Sanayi Bolgesi Desen Sk. No:2 C-6 Özel Parsel Tuzla İstanbul
  • TELEFON: +90 216 394 11 04
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Deri İmalatı

Deri imalatı

 

 

Göryakınlar Deri San. ve Tic. A.Ş.

 

Deri imalatı sektöründe 1953 yılında Göryakınlar Deri ve Tic. A.Ş pazarlama şirketi olarak kurulan firmamız, 1983 yılında Kazlıçeşme’de deri fabrikası olarak faaliyete geçmeye başlamıştır.

 

göryakınlar deri expogi

 

1991 yılında deri imalatı yapan fabrikamız İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesine  taşınmıştır. 8.000 m2 alana kurulmuş olan fabrikamız, en son teknolojiye sahip deri makinalarıyla ve kaliteli deri üretimi yapan  işçi kalitesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

 

göryakınlar deri expogi

 

Yıllık 1.000.000 m2’lik üretim kapasitesine sahip tesisimizde, Türkiye ve Dünya’ nın birçok ülkesindeki markalara üretim yapmaktayız. 120 kişilik üretim ve pazarlama kadromuzla Büyükbaş hayvan derisi kullanarak, ayakkabılık , çantalık ve saraciye sektörlerine hizmet vermekteyiz. Türkiye ve Dünya  sektöründe büyümeyi hedefleyen firmamız müşterilerimizin isteklerine uygun standart üretim yapabilmek  için arge çalışmalarını da sürdürmektedir.

 

 

İleri Teknoloji Üretim

 

Göryakınlar, ileri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanarak, konusunda uzman yönetici kadrosu ve personeli ile müşterilerine güvenilir, sorunsuz ürün sunmayı ilke olarak benimsemiştir.

 

göryakınlar deri expogi

 

Takım ruhunu benimsemiş, özveriyle çalışan deri imalatı çalışanlarımız,  kalitemizin temelidir. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir.

 

göryakınlar deri expogi

 

Tüm deri imalatı birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak,  müşteri memnuniyetini ilk hedef kabul etmek, ISO Kalite Yönetim  Sistem Standart’ ının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini  sürekli iyileştirmek “Kalite Politikamız”dır.

 

http://goryakinlar.com.tr/kullanim-alanlari/

 

https://www.expogi.com/kategori/tekstil/deri/

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.