ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
487 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İstanbul Organize Deri Sanayi Bölgesi, Dolap Cad. No:10 Tuzla İstanbul 34956
  • TELEFON: +90 216 394 18 60
  • SOSYAL MEDYA:

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Deri İmalatı

Deri imalatı ve satışı

 

 

 

Cihan Deri Sanayi A.Ş.

 

Deri üretimi yapan Cihan Deri, deri kimyasalları ile sektöre adımını atan Metin Çelik tarafından  1993 yılında kurulmuştur. Gösterdiği gelişimlerle Türk dericiliğinin  önde gelen  isimlerinden biri olan Cihan Deri San. A.Ş., gerek iç, gerekse dış  pazarlarda da öncü bir isim olarak bilinmektedir.

 

deri imalatı ayakkabı

 

Cihan Deri Sanayi

 

Deri imalatı konusunda Geniş ürün yelpazesinin yanında sürekli kendisini yenileyen Ar-Ge çalışmalarına  dünya standartlarının üzerinde kaynak ayıran Cihan Deri Sanayi A.Ş, sorumluluk  addettiği Türk ekonomisine katkı sağlama bilinciyle istihdamı arttırma  çabaları  içinde olmakla birlikte, birçok ülkeye yaptığı kaliteli ürün ihracıyla Türk Malı  imajına olumlu katkılar sağlamaktadır.

 

deri imalatı çanta

cihan deri expogi.com 1

 

Genç bir deri imalatçı firması olmasına rağmen sahip olduğu uluslararası kalite sertifikalarıyla  birlikte kendisini sürekli yenileyip çağın şartlarına adapte olan ve kurumsal yapısını gün geçtikçe tamamlayan Cihan Deri Sanayi A.Ş. dericilik sektörünün duayenleri arasında yerini alma ve Türk dericiliğinin yüz akı olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

 

deri imalatı

cihan deri expogi.com 3

 

http://www.cihanderi.com/index.asp?sayfa=urunler#a

 

https://www.expogi.com/kategori/tekstil/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.