ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
102 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ayşegül Helva
  • ADRES: Şerifali Mh. Edep Sk. No:52 TR-34775 Ümraniye İSTANBUL
  • TELEFON: +90 216 314 74 76
  • FAX: +90 216 313 33 51
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.demsas.com
  • E-POSTA: info@demsas.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 / 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+6 = ?

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Şerifali Mh. Edep Sk. No:52 TR-34775 Ümraniye İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Özel Tasarım Mutfak & Banyo

Özel Tasarım Mutfak ve Banyo İmalatı

 

 

 

Demsaş Dekorasyon Mobilya San. ve Tic. A.Ş.

 

1975 yılında Özel Tasarım Mutfak Banyo sektöründe faaliyetlerine başlayan firma 1981 yılında Türkiye’ de ki ihtiyacı da görerek tamamen özel bir alanda profesyonelleşmek adına Demsaş Mutfak & Banyo markasını kurmuştur. Başarılı geçmişiyle Türkiye’de sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer almakta ve uluslararası saygınlığa ulaşma vizyonuyla hareket etmektedir.

Demsaş’ ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği amaçlayan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, ihtiyaçlara yönelik hizmet ve ürünler geliştirerek müşteri memnuniyetini koşulsuz olarak sürekli kılma düşüncesiyle ve güven ilkelerini temel alan felsefeyle iç içe gelişmektedir.

 

özel tasarım banyo mutfak demsaş expogi.com

özel tasarım demsaş expogi.com

 

Kaliteli Özel Tasarım Mutfak Banyo Üretimi

Özel tasarım mutfak banyo Demsaş Ailesi, her ailenin olduğu gibi, köklerini kurucularının çalışma ilkelerinden alan ortak değerlere sahiptir. Demsaş Mutfak & Banyo’ nun neden var olduğunu, diğer firmalardan niçin farklı olduğunu cevaplayan değerlerimiz Demsaş Ailesinde bulunan alt kademeden, üst kademeye kadar her yerdedir.

Mutfak bir evin yaşam alanının merkezidir, kullanılan donanım ve malzemelerle kişinin hayat kalitesini yansıtmalıdır. Tarz veya fonksiyonellik olsun, Demsaş ürün yelpazesi her mekan ve bütçeye uygun çözümler sunar.

 

Tecrübeli Kadro ve Yüksek Teknoloji

Mutfak ve banyo üretiminde uzman olan Demsaş, yüksek kaliteli ürünleri ile birlikte müşterilerinin gereksinimlerine uygun rüya mutfağı sunmaktadır. Demsaş kalitesi 100 binin üzerinde ailenin evini süslemekte ve değer katmaktadır. Tecrübeli mimar kadrosu ve geliştirilmiş bilgisayar programlarıyla anında özel tasarım mutfak banyo projeleri üretmekte ve bilgisayar destekli son teknoloji makineleri ile kişiye özel ve kurumsal bazda üretimler yapmaktadır.

 

özel tasarım banyo mutfak

özel tasarım mutfak

 

Satış Öncesi Ve Sonrası Müşteri Memnuniyeti

Her bir Demsaş çalışanı tarafindan uygulanan sorumluluk bilinci, müşterilerinin isteklerine göz kulak olmak, satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini önemsemeyi gerektirir. Demsaş, günden güne bu ilkeyi prensip edinmiş kadrosuyla kalitedeki öncülügünü ileriki yıllara taşımaya, emin adımlarla yol almaktadır.

 

Mimari Danışmanlık & Hızlı Çözümleme

 

Projenizle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi, kapak, kulp, tezgah, aksesuar, cihaz gibi seçimlerinizi Proje Ekibimizle görüşmek üzere sizi satış noktamıza davet ederiz. Proje Ekibimiz mutfak ve banyonuzdan beklentilerinizi öğrenerek en etkili biçimde kullanmanız için fikir oluşturur.

Demsaş Mutfak & Banyo size en iyi kalitede hizmet sunabilmek için, evlerinizin en önemli alanları olan mutfak ve banyonuz için ücretsiz mimari projelendirme hizmeti vermektedir. Proje ekibimiz sizinle yapmış olduğu görüş alışverişinden sonra proje ya da ölçülere göre bilgisayar ortamında çizim yapmakta, üç boyutlu olarak görmenizi sağlamaktadır. Tasarım, siz onayladığınız ana kadar devam eder.

 

özel tasarım banyo mutfak demsaş expogi.com

 banyo mutfak demsaş expogi.com

 

https://www.demsas.com/tr-TR/kampanya/6/401

 

https://www.expogi.com/kategori/insaat-mimarlik/mutfak-banyo-ozel-tasarim/

 

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.