ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
987 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Bülent Demir
  • ADRES: Cumhuriyet Mahallesi Selin Sokak No: 3 Çayırova Gebze Türkiye
  • TELEFON: +90 262 658 15 11
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Dağıtım Panosu

Dağıtım panosu, elektrik panosu ve aydınlatma imalatı

 

 

Yavuz Pano Aydınlatma Elekt. San. ve Tic. A.Ş.

 

 

YAVUZ 1989 yılında Türk endüstrisine AG ve OG enerji sistemlerinde kullanılmak üzere dağıtım panosu üreterek ticari hayatına başlamıştır. Uzun süren bu yolculuk esnasında YAVUZ küçük bir işletmeden ulusal ve uluslararası pazarda güveni ve kaliteyi simgeleyen bir marka olmuştur. Bu gün hali hazırda 20.000 m²’nin üzerinde kapalı  üretim alanı, ileri teknoloji makine parkı ve 200’ün üzerinde nitelikli personel istihdamı mevcuttur.

 

dağıtım panosu yavuz pano expogi

dağıtım panosu yavuz pano expogi

 

Uluslararası Standartlarda Dağıtım Panosu İmalatı

 

YAVUZ markası ürettiği tüm ürünler de yenilikçi olmakla beraber kalite anlamında uluslararası standartları baz almaktadır. Bu anlamda üretimini gerçekleştirdiği tüm ürün ve ürün gruplarını, Dünya çapında bilinen ve istenen Kalite Belgelendirme kuruluşlarında akredite etmektedir.

 

dağıtım panosu yavuz pano expogi

dağıtım panosu yavuz pano expogi

 

Ürün Gruplarımız

 

YAVUZ markası kendi adı altında aşağıdaki ürün gruplarını üretmekte olup, tüm bu alanlarda ulusal ve uluslararası anlamda takip edilen bir marka olmayı başarmıştır.

» Alçak Gerilim – Orta Gerilim Panoları
» Plastik Alçak Gerilim Panoları
» Polyester Alçak Gerilim Panoları
» LED Aydınlatma Armatürleri
» Klasik Aydınlatma Armatürleri
» PVC Kablo Taşıma Tavaları

 

dağıtım panosu yavuz pano expogi

dağıtım panosu yavuz pano expogi

 

Ar-Ge & Kalite Politikası

 

YAVUZ olarak yenilikçi ve sürdürülebilir olmak en önemli stratejimizdir. 30 yılı aşkın süredir her zaman kalitenin adresi olmayı vazife olarak bildik. YAVUZ olarak siz değerli müşterilerimizi varlık sebebimiz olarak görüp sizi de YAVUZ’un seçkin ve ayrıcalıklı dünyasına davet etmekteyiz.

 

dağıtım panosu yavuz pano expogi

dağıtım panosu yavuz pano expogi

 

AR-GE departmanımız bütün enerjisini ürünlerimizin gelişimi ve dönüşümü için harcamaktadır, YAVUZ her yıl hız kesmeden AR-GE çalışmalarına devam ederek ürün koleksiyonunu geliştirmiştir. Pazarın taleplerine cevap verecek şekil de teknolojik yapısını güncellemeye devam etmektedir.

 

YAVUZ olarak yenilikçi ve sürdürülebilir olmak en önemli stratejimizdir. 30 yılı aşkın süredir her zaman kalitenin adresi olmayı vazife olarak bildik. YAVUZ olarak siz değerli müşterilerimizi varlık sebebimiz olarak görüp sizi de YAVUZ’un seçkin ve ayrıcalıklı dünyasına davet ederiz.

 

 

Çevre Politikası

 

YAVUZ kurulduğundan bugüne denk yaşama değer katmayı amaçlamıştır. Doğanın sürekli olarak korunması öncelikli görevlerindendir. Seçmiş olduğu ürün grupları, üretim tesisi ve bünyesinde çalışmakta olan bireyleri bilinçlendirme konusun da oldukça duyarlı  davranmaktadır.

 

YAVUZ sosyal sorumluluklarının farkında, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir kuruluş olarak, ürünün tasarımından başlayarak, sonuna ve sonrasına kadar, çevre kirliliğini azaltmayı, enerji ve doğal kaynakları verimli kullanmayı benimsemiştir.

 

 

http://www.yavuzpano.com.tr/1/Elektrik-Panolari/3/15

 

https://www.expogi.com/kategori/elektrik-elektronik-ve-otomasyon/elektrik-panosu/

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |