ArabicEnglishGermanRussianTurkish
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
482 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Melih Şaban
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 15. Cad. No: 27 Eskişehir TÜRKİYE
  • TELEFON: 90 222 236 08 26
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 / 18:00

Firma Ürünleri

FİRMA HAKKINDA

Bisiklet Modelleri

Bisiklet modelleri

 

 

Corelli Bisiklet

Korel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.

 

Alüminyum üretim alanında yıllar boyu geliştirdiğimiz üretim teknikleri, bilgi ve tecrübe ile Türkiye alüminyum bisiklet endüstrisine dahil olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. KOREL Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş. 1988 yılında beyaz eşya sanayi için alüminyum malzeme üretmek amacı ile faaliyete başlamış, yıllar içerisinde malzeme çeşidi ve üretim kapasitesini arttırmaya devam etmiştir. Isıtma ve soğutma alanında üretim yapan yerli ve yabancı beyaz eşya ve otomotiv yan sanayi için yıllık 25.000 ton alüminyum malzeme üretimi yapılmaktadır.

 

Corelli bisiklet modelleri www.expogi.com (1).

Corelli bisiklet modelleri www.expogi.com (1).

 

Alüminyum Bisiklet

 

Korel Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş. Afyon’da Korel Thermal Resort Otel ile kongre ve turizm alanında da faaliyet göstermektedir. Grup faaliyetleri içinde büyükbaş hayvan yetiştirme ve jeotermal kaynaklı teknolojik seracılık faaliyetleri de bulunmaktadır. Ham alüminyum malzemeyi, kendi bünyesinde bulunan döküm ve boru fabrikalarında işleyerek mamül haline getiren Korel Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş. 2015 yılında alüminyum bisiklet ile bisiklet sektöründe kullanılan tüm alüminyum parçaların yerli imkanlarla üretimi için yeni bir yatırım kararı almıştır.

 

Corelli bisiklet modelleri www.expogi.com (1).

Corelli bisiklet modelleri www.expogi.com (1).

 

Corelli Bisiklet Modelleri

 

Alüminyum kadrolu bisikletlerin her gelir grubundan bisiklet severlere ulaştırılabilmesi amacı ile geliştirilen projenin sonucunda, bisikletlerimizin CORELLİ markası ile alüminyum bisiklet, parça ve diğer ekipmanlarının ise DACRON markası ile Türkiye bisiklet pazarına sunulmasına karar verilmiştir. Tamamen kendi imkanları ile kendi alüminyum kadrosunu üretebilen Korel Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş., alüminyum malzeme üretim konusundaki bilgi ve deneyimini bisiklet üretim alanında da kullanarak bisiklet sektöründe yeniliklerin öncüsü olacaktır.

 

Corelli bisiklet modelleri www.expogi.com (1).

Corelli bisiklet modelleri www.expogi.com (1).

 

Geniş Ürün Yelpazesi

 

23.000 m2 toplam kapalı alana sahip bisiklet fabrikamızda, kadro üretimi için robotik kaynak bölümü, T6 fırın bölümü, boyahane, montaj hattı, etiket uygulama hattı ve kadro test laboratuvarı bulunmaktadır. Korel Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş. olarak amacımız sıfır hata ile üretim yapmak ve alüminyum kadro ile üretilen bisikletlerin konfor ve hafifliğini her gelir grubundan bisiklet kullanıcısına ulaştırabilmektir.  2020 satış dönemine girerken dünya bisiklet endüstrisindeki gelişmelere paralel olarak ürün çeşitlerinde ve teknik özellikleri itibari ile tamamen yeni bir ürün yelpazesi hazırlayarak beğeninize sunmuş bulunmaktayız.

 

Corelli bisiklet modelleri www.expogi.com (1).

Corelli bisiklet modelleri www.expogi.com (1).

 

https://www.corelli.com.tr/bisikletler/sehir-bisikleti

https://www.expogi.com/kategori/spor/bisiklet/

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
ankara travesti istanbul travesti Bilgi | istanbul travesti ajans |